Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות על רכישת רכב משומש עד 30,000 ש"ח

Suedehead
שימו לב! השרשור הזה בן 5381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי פורום יקרים,

מחפש המלצה לרכב יד שניה בתקציב של עד 30,000 ש"ח. הרכב מיועד לזוג ללא ילדים ולא אמור לעשות נסיעות ארוכות אך נכון להיום הוא כן מיועד לנסיעות בינעירוניות קצרות על בסיס כמעט יומיומי.

העדיפות היא לרכבים אסיאתיים קטנים (1.3 ל' ומעלה) אך אני מוכן לקבל גם הצעות אחרות.

חשוב: אמינות, צריכת דלק, בטיחות, צריך שיהיה אוטומטי (האישה לא נוהגת על ידני...).

פחות חשוב: נוחות בנהיגה, עיצוב.

אשמח לכל עצה,

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיריון 1.3, שרייד 1.3

חסכוניים בדלק וטיפולים, אמינים (בייחוד השרייד), קומפקטיים וקלים לחנייה.

לגבי בטיחות אין לי מושג בשתי הרכבים אבל על השאר הבחינות הם עונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורים שלי היה שרייד שנהגתי עליו והוא היה מצויין, שבוע אחרי שמכרנו אותו הלך המנוע..

בכל מקרה, אני קצת חושש מרכב משנתון כ"כ מוקדם. אין בזה סיכון גדול?

לגבי הסיריון - אני מאוד רוצה, אבל קשה עד בלתי אפשרי למצוא 1300 בתקציב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחפש פיאט פונטו ספייס הרכב הכי מומלץ בתקציב כמו שלך.

מנוע 1.3 חסכוני מאוד באחזקה, אתה מקבל תמורה מעולה לתקציב וגם 4 כוכבים מתוך חמש (דירוג גבוה) במבחני בטיחות.

עם לא אכפת לך ללכת על הגימור הנמוך s, אתה תקבל רכב לא ממש מאובזר אבל ממודל גבוה.

עוד פרט חשוב, הרכב נורא נוח לנסיעות בתוך העיר בזכות ההגה החשמלי שלו, שגם מקל על חנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...