Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון שלט של רנו מגאן (כרטיס חכם)

rossro
שימו לב! השרשור הזה בן 1669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קניתי רנו מגאן עם שלט רזרבי (כרטיס חכם) שעושה בעיות. לפעמים פותח ולפעמים לא. הוא גם זולל סוללות תוך מספר ימים (מריח לי כמו קצר). במוסך מורשה רנו אמרו לי שלא מתקנים ואפשר להזמין חדש. מגיע תוך שבועיים מצרפת ועולה 1500 ש"ח!!! יש מקום שמתקן דברים כאלה? רצוי באיזור חיפה, אם כי בשביל 1500 ש"ח אני אסע גם עד אילת...

תודה,

רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום:

רוני מניסיוני לא ניתן לתקן כרטיס התנעה, מה שחשוב שתמיד יהיו לך שתי כרטיסים מניעים,בקשר לפתיחה סגירה יש אפשרות להתקין שלטי נוחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי חיפה אבל אם אתה מכיר את הקריות תוכל לפנות לרדיו דר,שנמצא בתוך תחנת דלק פז (כאשר נכנסים לקרית אתא דרך צומת דשנים עושים פרסה,נוסעים עוד כ-50 מטר קדימה ובמקום להיכנס לתחנת הדלק,המשך ישר לאיזור המוסכים ,הוא נמצא שני מצד שמאל).

הוא מתמחה באביזרי רכב,אזעקות/אימובילייזרים ודומיהם.

אם אתה לא רוצהנ להגיע מחיפה במיוחד על הבוקר (רצוי ישר ב-8 כי אחרת הוא די מלא בעבודה,הרם טלפון בבוקר ל-048720420 ובקש את איציק).

אם יגיד לך,שהוא לא מתעסק נסה אצל "אילן כלבו לרכב-צומת הצריף שמאלה,בהמשך במעגל התנועה פרסה וכניסה או צור עמו קשר בבבוקר מ-8 לטלפון:8419290 -קח בחשבון שהוא יהיה היקר מבין השניים לכן דבר עם איציק ראשית.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא לא בהנעה. שני הכרטיסים מניעים (RFID פסיבי?). הבעיה היא בפתיחת/סגירת הרכב. אני מניח שזה לא שונה משלטים אחרים ואולי אפשר לתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה בכרטיס. סוללות לא אמורות להיגמר כל כך מהר.

אכן, בקרסו לא מתקנים אלא רק מחליפים - הם מוסך ולא מעבדת אלקטרוניקה זעירה.

עם זאת!!!

תפנה במכתב (רשום) למוסך המרכזי (עם העתק ליבואן) ותטען, כי לא יעלה על הדעת שתידרש לשלם מחיר מופקע של 1500 ש"ח עבור "מפתח" לרכב, שהם לכאורה מחייבים אותך להחזיק, בניגוד ל-90% מהרכבים, אצלם זה המפתח הסטנדרטי ושלט נעילה שעולה כ-120 ש"ח לכל היותר.

מניסיון, תקבל הנחה משמעותית של 50% בערך.

זה גם לא מעט וזה מעצבן, אבל היי, קנית מגאן וידעת שהיא מופעלת עם כרטיס חכם. הרע במיעוטו. בסה"כ הרכב לדעתי הוא משפחתית נהדרת.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס חכם לא עולה 1500 שח , ואף אחד לא יתן לך 50% הנחה,ולא ניתן לתקן את הכרטיס מכיוון שלא ניתן לפתוח אותו,

כרטיס אצל היבואן עולה 1100 שח ומגיע תוך שבועיים,יש אפשרות לצרוב כרטיס במקום אצל מנעולנים בודדים והמחיר יותר מהיבואן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה בשבילך שקנית את המגאן עם שני כרטיסים. אם רק הרזרבי עושה בעיות ורק בפתיחה ונעילה אבל מתניע, ניתן להשתמש במפתח הנסתר של הכרטיס לנעילה/פתיחה של הדלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה בשבילך שקנית את המגאן עם שני כרטיסים. אם רק הרזרבי עושה בעיות ורק בפתיחה ונעילה אבל מתניע, ניתן להשתמש במפתח הנסתר של הכרטיס לנעילה/פתיחה של הדלתות.

זה ל"מצבי חירום" וממש לא תופס כאן... צריך משהו שיעבוד גם עם האזעקה והקודן (פוינטר וכו').

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי חיפה אבל אם אתה מכיר את הקריות תוכל לפנות לרדיו דר,שנמצא בתוך תחנת דלק פז (כאשר נכנסים לקרית אתא דרך צומת דשנים עושים פרסה,נוסעים עוד כ-50 מטר קדימה ובמקום להיכנס לתחנת הדלק,המשך ישר לאיזור המוסכים ,הוא נמצא שני מצד שמאל).

הוא מתמחה באביזרי רכב,אזעקות/אימובילייזרים ודומיהם.

אם אתה לא רוצהנ להגיע מחיפה במיוחד על הבוקר (רצוי ישר ב-8 כי אחרת הוא די מלא בעבודה,הרם טלפון בבוקר ל-048720420 ובקש את איציק).

אם יגיד לך,שהוא לא מתעסק נסה אצל "אילן כלבו לרכב-צומת הצריף שמאלה,בהמשך במעגל התנועה פרסה וכניסה או צור עמו קשר בבבוקר מ-8 לטלפון:8419290 -קח בחשבון שהוא יהיה היקר מבין השניים לכן דבר עם איציק ראשית.

רדיו דר אמר שאי אפשר לתקן ואפשר לעשות חדש ב 1650 ש"ח!!!

אצל אילן אמרו שאולי אפשר לתקן ב 150 ש"ח. אני אנסה אותם ונראה מה יהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברות ביטוח שמכסות אובדן מפתח וזה לא נחשב תביעה (כמו שמשות, AIG למשל) - שווה לבצע בדיקה (בהנחה שיש לך מקיף)

רעיון מעניין, אבל אין לי מקיף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

באילן כלבו לרכב שלחו את השלט למעבדה לתיקון. השלט חזר עדיין לא תקין ולא חוייבתי בתשלום. הם המליצו על מנעולן בשם רן 0522287788. הוא הגיע אלי ובתוך 15 דקות שיכפל לי כרטיס חדש! מחיר התענוג 950 ש"ח לא כולל מע"מ (1100 כולל). יותר זול והרבה יותר מהיר מהסוכנות.

אלא מה, התענוג יעלה פי שתיים אם נתקעים בלי אף מפתח מניע. העבודה אותה עבודה אבל הקפיטליזם חוגג הרבה יותר:-(

ממולץ להקדים תרופה למכה ולדאוג שתמיד יהיה מפתח רזרבי תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבודה לא אותה עבודה, כי אם אין לבעל הרכב מפתח תקין נוסף, אין למנעולן אפשרות לשכפול מפתח חדש.

לכן, הוא חייב להגיע פיזית ליחידת הבקרה שקוראת את הכרטיס ולחלץ את הקוד ממנה, "לדחוף" לה קוד חדש או לאפס אותה להגדרות היצרן.

צוין שמפתח/כרטיס חדש מהחברה עולה 1100 ש"ח, מענין כמה חסכת כאן, אם לוקחים בחשבון את מחיר העבודה שהיה גובה המוסך בנוסף לחלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...