Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצות לרכב בתקציב של 20 אלף ש"ח

peled1
שימו לב! השרשור הזה בן 5356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בשבוע האחרון אני סורק את האינטרנט אחרי המלצות של רכבים בתקציב 20 אלף ש"ח, והתמקדתי בעיקר בפונטו ספייס, יש היצע לא קטן של הרכבים בשוק המשומשות אך רובן בעייתיות, אני חושש מרכבים מהשכרה או רכבים שעברו את ה150 אלף קילומטר, כך שזה משאיר אותי עם מספר ממש מצומצם של רכבים, ושעליהם מבקשים מחיר גבוה משמעותית מהמחירון.

אוקיי, זאת היתה ההקדמה ועכשיו השאלות, האם לדעתכם (בניגוד לדעת המוסכניק שלי) שווה לשלם על פונטו ספייס שמורה יחסית רכב מעל המחירון,( ד"א אני בודק במחירון של האתר יד 2, האם המחירון הזה שווה משהו וזהה ללוי יצחק?) ואם כן כמה מעל המחירון. ישנם כל מיני בעלי ספייס שהכניסו כל מיני שיפורים בסגנון ספויילר , גלגלי מגנזיום ומערכת, האם זה ריאלי בכלל לבקש מעל המחירון בגלל התוספות הללו, ואם כן בכמה אחוזים מעל?

אני מחפש ספייס, וגם מוכן להתפשר על פונטו 98 ומעלה, אך באמת קשה למצוא מכונית שמורה במחיר סבבה.

האם במסגרת התקציב שלי חברי הפורום יכולים לכוון אותי למספר רכבים אחרים?

הדברים שהכי חשובים לי הינם אמינות הרכב(שיראה מוסך כמה שפחות), תצרוכת דלק נמוכה, ואם כבר יגיע למוסך שתהיה עלות טיפולים נמוכה.

באמת תודה מראש לכל העוזרים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו ספייס באמת בעיייתית בכל העסק של השכרה וליסינג, עם תסרוק טוב את חברות ההשכרה הליסינג ואת לוחות הרכב עד מהרה תגלה שהדגם שהחברות האלה משתמשות בעיקר הוא s הפשוט בדגמי הספייס, הכי פחות מאובזר והכי זול.

elx (המפוארות בעלות ה80 כ"ס) כמעט ולא היו בהשכרה או ליסינג, ממש יחידות בודדות עם בכלל, ולכן שווה להשקיע בהם לא רק שהם לרוב פרטיות הם גם מאובזרות, רק שבעיה למצוא כאלה ידניות.

חפש elx ידנית שמורה, ייקח זמן אבל תחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירוף מקרים משעשע, היום קפצתי עם בחור שמוכר ספייס 2002 ELX , אוטו שמור , רצה עליה 20 אלף, הצהיר שלא היו לה תאונות, שניה אחרי שהמוסכניק שלי פתח את המכסה מנוע הוא קלט שהיתה שם תאונה, מבאס אותי שאני צריך להביא פוליגרף לכל פגישה עם אנשים שמוכרים את הרכב, לפחות מזל שיש לי את המוסכניק שלי שנותן לי את השירות הזה בחינם, אחרת הייתי נופל כבר 3 פעמים.

בכל מקרה תודה על ההמלצה ואני אתמקד בדגמים האלו.

אשמח אם תתנו לי המלצות נוספות על הספייס ועל רכבים אחרים שיתאימו לדרישות והתקציב, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה קטנה על המנוע של הספייס, אחרי כמה קילומטרים המנוע הולך , כמובן שאני מדבר על שימוש נורמלי ברכב. אשמח להמלצה שלכם מאיזה קילומטרז' להתרחק מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות המהירות, אני רק רוצה להבין את הסדר גודל של טווח הקילומטרז' שהמנוע של הספייס מסוגל לעמוד בהם. בדקתי עכשיו את הקליאו B והיחס בין המחיר שלה לבין הקילומטרז' והיד שלה סביר ביותר, אני יכול לקנות רכב (על הנייר כמובן) 2002 עם ק' נמוך (סביבות 100-120 אלף ק') בכ20 אלף ופחות. האם גם הקליאו B נכנסת תחת אותה הקטגוריה של מנוע שהולך(תלוי בכמה קרעו אותה כמובן) אחרי 200-350 אלף ק'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוחבת עם 4 בחורים גדולים ומזגן בעליה, כמובן שבשילוב הילוך מתאים, ומשיכת ההילוך טיפה יותר.

כמו שאמרו חכמים ממני "לא סוחב זה מושג משנות ה70'", אפילו סויפט 88' תסחוב בעליה עם מזגן (בהנחה ויש כזה) ו4 בחורים בריאים, לא במהירות גבוהה ובהילוך גבוה אבל תסחוב.

בקליאוb עדיף מנוע 1.4 הוא זריז יותר.

ומנוע הולך בסביבות ה250 אלף+ עם טיפלת ברכב היטב, יש כאלה שיותר ויש כאלה שפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...