Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה (לא רובוטית), מזדה 3 החדשה או פיג'ו 308?

מומחה
שימו לב! השרשור הזה בן 5382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וערב טוב,

אני מניח שמדובר על גרסאות הליסינג,

לגבי המאזדה 3 - כיף מנהיגה ואחיזה תמצא, כוח בהצאה תמצא פחות מהדגם היוצא, נוחות לא תמצא, תא מטען גדול תמצא, בלמים חזקים תמצא, שקט לא תמצא. - אבזור ככה ככה.

לגבי הקורולה האוטומטית - כיף מנהיגה ואחיזה תמצא פחות מהמאזדה ומה-308, כוח בהאצה תמצא(מנוע בין החזקים בקבוצה), נוחות תמצא, תא מטען גדול תמצא, שקט תמצא, בלמים בסדר. - אבזור מינימלי.

לגבי ה 308 - אין לי נסיון פיזי ברכב זה ולכן לא אזרוק לך דברים שאני לא יודע , אך אמליץ לך להיכנס לנושא הבא: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=274475 אשר ממחיש את הרגשתו של אחד מחברי הפורום לגבי ה 308 שלקח בליסינג.

מידע זה הוא חוות דעת אישית שלי עם נסיון ברכבים הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר ברכב מהמעביד ובעלויות זהות עבורך מבחינת התשלום - הייתי בוחר את ה- 308 ללא היסוס. זה הרכב הכי מפנק ונוח מבין השלושה, המנוע שלו אולי קצת יותר עצל, אבל אני מניח שבשימוש יום יומי אין לזה שום משמעות אמיתית.

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע ראיתי את המאזדה 3 החדשה ואהבתי את המראה הספורטיבי והיפה שלה,

אם זה חשוב לך אני היית הולך על המאזדה בגגל סיבה זאת וגם בגלל הגיר הטיפטרוניק שהיא מצוידת בו.

דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח שהמנוע של ה308 החדש הרבה יותר נמרץ ושקט מהמנוע של ה3,פשוט סיוט.

הייתי הולך על ה308 בלי היסוס,נוחות מירבית אוטו יפה שקט נוח מאובזר יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...