Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 החדשה - התרשמות ראשונית מהרכבים הראשונים על כבישי ארצנו

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 5382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום לראשונה ראיתי את המאזדה 3 החדשה על הכביש.

באמת שלאחר ציפייה רבה לדגם חדש של מכונית בר מת מכירות כזאת, התאכזבתי,

חיצונית בודי הרכב, ממש דומה למאזדה 3 הקודמת רק עם שינוי מסיבי בפנסים וטמבון הקדמי. ככה שזה לא ממש מדליק לראות את הרכב על כבישי ארצנו, צריך משהו חדש, רענן כמו שאודי עשו לדעתי.

הג'אנטים דווקא די יפים ומחמיאים לרכב, יש לציין שהרכב מסופק על צמיגי טויו, נקודה טובה למאזדה.

פנימית האוטו נראה צפוף כמו הקודמת, אך עם קונסולה מרשימה לדעתי.

אין ספק בכלל שהרכב הזה ימשיך להוביל בקטגוריה שלו, אבל באמת שציפיתי ליותר, אחרי הכל רק עוד איזה 4 5 שנים נראה משהו חדש באגף הייצור של המאזדה 3, חבל שהם לא עשו את זה הפעם.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, ערב טוב.

גם אני לא מזמן ראיתי את המאזדה 3 החדשה.

לדעתי דווקא היא נראת פצצה בצבע לבן עם הג'אטים ממגנזיום.

לא נהגתי עליה, אך לדעתי המראה החדש בפנים יחסית מרענן לקבוצה אך עדיין אפור, בקבוצה 2 המזגן הפך לאנלוגי רגיל,

וחוץ מזה אין הרבה שינויים נוספים, אם בכלל...

השאלות העיקריות שלי הן:

האם הנוחות ורעשי הנסיעה השתפרו? אשמח לדעת אם מישהוא התנסה..

עדי :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אחת כזאת לא מזמן, מה אני אגיד לכם, לקח לי כמה שניות לקלות שזאת 3 חדשה ולא עוד מזדה 6.

אחורה כמו ב6, חצאיות (טמבוני צד איך שלא תקראו לזה) כמו מזדה 2, ומקדימה עם חיוך צפרדעי מכוער. היא נראית כמו קשקוש אוריגמי על גלגלים.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יצא היום לראות את ה-3 החדשה (בצבע אפור גרניט, שלפי דעתי לא ממש מחמיא לה). נראית טוב יותר מהקודמת, במיוחד מאחור. משהו בפרונט שלה ממש לא מסתדר לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מאזדה 3 הוא לא אוטו יפה, אבל עכשיו הוא אפילו בגדר המכוער במבחינה חיצונית הוא זוועה מה זה הטמבון הזה?!

נכון יש שיפור אחד המגנזיום של האוטו

אגב יש שיפור מבפניםם את זה עוד לא ראיתי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהו שלא יצא לו לראות מאזדה 3? :|

בכל מקרה השינוי הקטן בעיצוב זה חלק משיטת האבולוציה שהם מנסים לאמץ מהיצרניות הגדולות.

מזדה 6 "החדשה" היא אחת המכוניות הדוחות ביותר. נראה כאילו ילד יפני שיחק באורגמי משולשים וזה מה שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 6 "החדשה" היא אחת המכוניות הדוחות ביותר. נראה כאילו ילד יפני שיחק באורגמי משולשים וזה מה שיצא.

לא מסכים בכלל.

לדעתי ה 6 החדשה ניראת מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו מאזדה 3 חדשה בצבע לבן פנינה והיא ממש יפה לא יודע למה כולם קטלו אותה.

השחור מקדימה קצת תקוע בפה המחייך הזה, אבל חוץ מזה האוטו יפה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...