Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קולין מגיע לסיבוב רביעי! (או: קולין מקריי ארבע - בקרוב מאוד!)

DaviX
שימו לב! השרשור הזה בן 7366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי IGN הוא אמור להגיע לחנויות (לפחות בחו"ל) בראשון במרץ, 2004. אבל, בגלל שאני תותח על, הצלחתי כבר להשיג את התמונה שתהיה על הקופסא של המשחק: cmr4.jpg

ועכשיו ברצינות:

http://gamestore.ign.com/product.asp?cookie%5Ftest=1&product%5Fid=280904

cmr4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לקנות פלייסטיישן (ולקנות את WRC 3 בדרך) ...

קולין יותר טוב.

בwrc אין מספיק דגש על כל ה"מאחורי הקלעים" של המירוץ כמו תיקונים ובחירת חלקים.

מבחינת המירוץ עצמו שני המשחקים זהים.

דייטסו שרייד בטירוף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש יפה מאד אני יקנה את המשחק ישר שהוא יצא.

אבל רגע לא הבנתי פה משהו מקריי 4 יצא כבר לחנויות מה ההבדל למשחק שיצא למקריי 4 שיש עכשיו :?::roll:

1387_l.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קולין מקריי ראלי 4 כבר במיטב החנויות בארץ וזה עינין של סמנטיקה למה הוא יצא בחלק מהחנויות בארץ ובחול לא ובעיקר עינין שבארץ לא אכפת להם מתאריכי הפצה עולמיים וברגע שסחורה מגיעה היא כבר נמכרת.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קולין מקריי ראלי 4 כבר במיטב החנויות בארץ וזה עינין של סמנטיקה למה הוא יצא בחלק מהחנויות בארץ ובחול לא ובעיקר עינין שבארץ לא אכפת להם מתאריכי הפצה עולמיים וברגע שסחורה מגיעה היא כבר נמכרת.

מה?בחיים לא שמעתי על הפצה לפני התאריך יציאה שלו כפי שהכריזה החברה :oops:

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה ... אז תשים לב למשהו שזה בולט בו יותר...

תשים לב לדיסקים של מוסיקה ... איך תמיד תמצא כמה חנויות שמוכרות את זה יום יומיים לפני הפצה עולמית ...

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שרוצה להוריד מהאימיול:

אני לא בטוח 100% שזה זה . זה 99%!

:lol: מישהו יודע מה דיסקים זה שאני ישווה עם הגודל ?

הנה הקישור להורדה:

ed2k://|file|[PC]Colin.Mcrae.Rally.4.-.Pal.Full.rar|1152237208|D8DDC04B62887A167BB8E7F2E1EE510B|/

"The new Concept M5 is powered by a 5.0 liter V10-engine, capable of about 500 bhp and it is coupled with an SMG gearbox."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...