Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקינטוש,האם ניתן למצוא תוכנות כגון פוטו שופ ברשת?

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 5384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב.

נאמר לי שאם אני מתכננן לרכוש macbook עלי לדעת מראש שכל תוכנה שארצה אצטרך לקנות ולא ניתן למצוא שום תוכנה ברשת.

תוכנות שאני מתכנן להשתמש הם כגון פוטו שופ ואופיס.

האם הדבר נכון או שמה הפרחה רצינית?

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "ברשת"? פרוץ? לא חוקי? יש בכל תוכנת שיתוף קבצים

אתה גם יכול להוריד גרסאת התנסות מהאתר של אדובי.

(אחר כך אפשר להחליט מה עושים הלאה. יש מגוון אפשרויות:twisted:)

אגב פוטושופ יועדה למקינטוש ועברה הסבה מאוחר יותר ל PC

אופיס של מיקרוסופט אין למקינטוש (למעשה היתה איזו גירסה פרימיטיבית ואם אני לא טועה אין התקדמות בנושא) אבל יש אופן אופיס חינמית.

עריכה: אחרי עיון קצר - יש למיקרוסופט אופיס למקינטוש בתנאי שהוא עם מעבד אינטל. אופיס 2008

http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=421950

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את paint.net. לא יודע אם ישנה גרסה למק.

תוכנה חינמית, דומה לפוטושופ אך בבסיסה הרבה יותר ענייה ממנה.

מצד שני, ישנם תוספים שונים שניתן להתקין שמאפשרים אופציות נוספות של PS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הכוונה לרשת זה פרוץ.

הבנתי שכל התוכנות של אדוב עולות המון כסף.

תודה על הלינק,ראיתי שם אופיס השאלה היא אם פוטו שופ קיים פרוץ למאק?!

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים אתה אומר בטוח או שסתם זורק השערה?

יש סיכוי שתהיה בעיה בגלל הסריאל? (אמרו לי שאולי אפשר להשיג את התוכנה חינם אך הבעיה היא הסיראל שניתן להשתמש בו פעם אחת).

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה עם אף תוכנה למק.

שניתן להוריד? אני לא מתכוון לקנות מאק ולהשקיע עוד 15 אלף על תוכנות נלוות שאני אצטרך.

במידה וזה יהיה המצב עדיף לי לרכוש STUDIO XPS או מחשב שבסדר גודל הזה.

חשבתי על מאק בוק בגלל המקינטוש,מחשב עצמו חזק והאופציה שניתן להשתמש בשתי תוכנות הפעלה.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על מאק בוק בגלל המקינטוש,מחשב עצמו חזק והאופציה שניתן להשתמש בשתי תוכנות הפעלה.

אם אתה חושב כך, ותר מראש וקנה מחשב נייד PC מקביל בחצי מהמחיר. תחסוך הרבה כסף וכאב ראש בלחפש תוכנות. אם אתה מראש חושב להתקין חלונות על מק לפני שקנית, עדיף לך לקנות PC.

היום מחשב PC עם חלונות יודע לעשות כל מה שמק יודע לעשות ואף מעבר לזה, כבר מזמן הסתיימה תקופה שבשביל גרפיקה קנו מקינטוש ובשביל חשבשבת קנו PC.

היום קונים מק רק בשביל...

טוב, האמת שלא יודע בשביל מה לקנות מק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קונים מק רק בשביל...

טוב, האמת שלא יודע בשביל מה לקנות מק.

יש לי חבר שאומר שבשביל חוסר בעיות של PC. אני אומר שבשביל הפלצנות. לא שיש בזה משהו רע חלילה.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על חסרונות של PC אבל המקינטוש עובדת יותר חלק מוינדוס ויותר טוב.

הסיבה היחידה שהיתי מתקין וינדוס על המק זה כדי שאוכל לעבוד עם solid.

לקנות מחשב עם אותם ביצועים זה לא חצי מחיר אלא 200-300 דולר.

השאלה היא אם לא כדי להוסיף את ה300 הללו ולקבל גם מחשב עם מקינטוש וגם מחשב שיכול לעבוד עם וינדוס?

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לגרפיקאים עדיין עדיף להשאר במק.

גירסאות אדובי לחלונות מלאות בבעיות.

הבעיות לא צצות בכל דבר אבל כשעובדים עם קבצים גדולים (200-300 מגה) יש זליגות זיכרון שבסופו של דבר תוקעות את המחשב גם אם הוא יהיה מחשב על.

בנוסף פוטושופ וחבריו תמיד איטיים יותר על PC.

נבדק!

במק אין את בעיות הזכרון ואין תקיעות והתעופפות של התוכנות האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כגרפיקאי, מוזיקאי וסתם חובב אינטרנט שעובד על iMac (די חדש) אני חייב לציין שאחרי הרבה שנים ב-pc מדובר

בתענוג של ממש. לא נתקע, אין מסכים כחולים, יכולות העיבוד של המחשב מטורפות (המערכת יודעת לנצל 100%

מהחומרה) - זה סתם טיזינג למקינטוש.

לגבי התוכנות-יש היום ברשת הכל פרוץ. פלאש, פוטושופ ( כל תוכנות אדובי למינהן), אופיס וכו'.. הכל קיים.

גם לא ממש קשה להגיע (קהילות שלמות שמתעסקות בתוכנות פרוצות למקינטוש). אני כמובן לא מעודד כאן הורדה

של תוכנות כאלו (אני קניתי כמעט כל תוכנה במחשב שלי מאחר והמחשב הזה משמש אותי לעבודה מסחרית) אבל

בהחלט קיים וזמין.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...