Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה למפגש סובארו בצפון בתאריך 1.8.09

Simply Nuts
שימו לב! השרשור הזה בן 5347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בתאריך ה 1.8.09 בשעה 10 בבוקר יתקיים מפגש סובארו בצומת יגור ברחבה של הסטופ מרקט.

את המפגש אני מארגן בשיתוף עם מגזין הרכב של אילן פייביש (iturbo), אילן מעוניין לעשות כתבה על ה XT טורבו שברשותי וה XT תכלת שברשות ניסן, ואני קופץ על ההזדמנות להרים מפגש גדול לכל חובבי הסובארו.

בשעה 10 בבוקר (כשהשמש עדיין לא חזקה מספיק) נפגשים ברחבת הסטופ מרקט כמו בפעם הקודמת לינק, להתארגנות, צילומים והתרשמות.

בערך בשעה 11 ננסע בשיירה לבית אורן, אילן יוכל לעשות את הכתבה שלו, וחברי השיירה יוכלו להנות מהדרך, הנוף והנסיעה.

במפגש יהיו סובארו אספנות, קופה, XTים, SVXים, טנדרים ועוד.

למפגש כל אחד מוזמן, אם או בלי סובארו.

מי שמתכנן להגיע יכול להודיע פה, כולל אלה שכבר אישרו את הגעתם, לא להתבייש.

img0377acy5.jpg

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך הצומת השתנתה מאז שהייתי סטודנט בחיפה...

איפה זה בדיוק? באיזה צד של הצומת? (לא ראיתי בשרשור אליו קישרת)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתדלתי למצוא מפה ברורה ברשת ולשפצר אותה קצת:

יגור.jpg

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכורת: המפגש מתקיים ביום שבת הקרוב, שעה 10:00 בבוקר, אני מגיע עם שתי ה XT שלי והרבה מים.

השרשור אמנם נעלם לו לעמוד השני לכמה ימים אבל יש הענות יפה מצד הרבה חברים.

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזכורת גם לחבורת ה"כוכבים" לגבי ההזמנה להשקה בי-ם בתאריך ה- 21.8.09 - מחכים לכם.

אישית אני בבעייה, איך להגיע, הסובארו אצל האישה, על ווספה רק אני רוכב, והבטחתי להגיע גם עם החיפושית

כהזדהות עם האוויר העגול....פיתרונות ...מישהו? - רן

[

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, תודה על ההזמנה, מחר במפגש אני אעלה את האפשרות להגיע להשקה בירושלים, נראה אם יש הענות.

לגבי מחר, המפגש יתקיים כמתוכנן.

אתמול היה לי קטע הזוי, יש לנו בחיפה סובארו שנת 80 שנראת חדשה, היא צצה מדי פעם.

אתמול במקרה הייתי מאחוריה במהלך נסיעה, החלטתי לנסוע אחריה ולהזמין את הבעלים, כשהוא עצר בחניה שלו יצא הנהג עם אישתו, שני אנשים מבוגרים מאוד, אמרתי לעצמי 2 דקות (כן או לא ואני נוסע), התחלתי לדבר עם הבעלים והוא בכלל לא יודע עברית! הוא התחיל לדבר איתי בצרפתית :shock::-), אחרי שהצלחתי קצת לתקשר איתו ולהבהיר לו שלא באתי לגנוב לו את האוטו, הוא נהיה ממש נחמד ודיבר קצת על האוטו והראה לי אותו מבפנים, סובארו 1600, יד 1, שנת 80, עם 90 אלף ק"מ, האוטו פשוט חדש! הוא הבטיח להגיע.

אגב, במפגש תהיה XT שחורה למכירה.

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מי אתה בא לעבוד?!

parlevu france?!

ומי עם השחורה למכירה?

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר תגלה אם אני עובד עליך.

השחורה למכירה לא שלי כמובן:

o1_1_1_64838_20090721130737.jpg

של בחור מכרמיאל.

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אגיע. :-)

ד"א, ארז את ה-XT השחורה אני רואה מדי פעם בכרמיאל, נראית במצב דיי סביר. עוד שחורה יצא לי לראות במלמ"ש (בית הספר לשוטרים).

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...