Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפשת רכב קטן לא יקר (50,000 פלוס מינום) ומאד חשוב חסכוני בדלק ואמין

tsico70
שימו לב! השרשור הזה בן 5366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

שמחה להצטרף ולדעת כי יש פורום שעוסק בייעוץ, אני נוהגת בסוזוקי סוויפט שנת רפפו ומאד אוהבת את הרכב אלא שהוא לא שלי והחלטתי סוף סוף לקנות. אלא שהבנתי במכוניות אפסית, וכאן אני זקוקה לעצה. אני מחפשת רכב קטן לא יקר (50,000 פלוס מינום) ומאד חשוב חסכוני בדלק ואמין (אל תגידו שהגזמתי:-). יש למישהו מכם הצעות מחשבות, רעיונות ?! וכן איך עדיף לקנות מליסינג להוסיף קצת ולקנות חדש.

אשמח לשמוע כל הצעה

תודה

צליל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את יכולה לשים 50K בתור Downpayment ולשלם כ800 ש"ח על סוזוקי סוויפט חדשה בליסינג מימוני.

חשוב רק לזכור שהיא לא תהיה חסכונית כמו סוויפט 92.

אפשרות נוספת היא פיאט פונטו ספייס ידנית משנתונים מתקדמים.

אמורה להיות חסכונית ואמינה בתנאי שטופלה יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות תיקון......מנפלאות התת מודע!!

היה לי בעבר אמנם סוזוקי סוויפט אבל התכוונתי לומא כי א ני נוהגת כרגע בסובארו ג'סטי ישנה וממנה אני דוקא מרוצה (עלתה יפה את העליה לירושלים).

ד.א. לגבי תשובתך על הסוזוקי מה זה לא חסכוני כמו ה92?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1500, מזגן וגיר אוטומטי = תצרוכת דלק ממוצעת למדי.

סובארו ג'סטי נוכחית נמכרת בארץ תחת שם דייטסו סיריון שהוא רכב מוצלח למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו חדש רק קחי בחשבון את ירידת הערך הגדולה בשנים הראשונות.

אישית מעדיף למצוא רכב יד ראשונה מעט קילומטר בן שנתייים שלוש. כמעט כמו חדש רק במחיר הרבה יותר שפוי.

את היתרה לוקח בהלוואה מהבנק , נותנים בין 50-60% מערך הרכב.

לא מתעסק עם שום דבר שנשמע כמו ליסינג. לא תפעולי ולא מימוני.

סויפט רכב טוב ויכול לשרת אותך שנים רבות ונעימות. רק לוקה קצת בטיחות. 2 כריות אויר בדגמי 2007 למשל . בחדש יש כבר 6 כריות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפשי לך דיהטסו סיריון או סוזוקי סוויפט משומשות , אני בטוח שהשידרוג לעומת הג'סטי יהיה משמעותי.

אם את יכולה להסתדר עם גיר ידני האופציות גדולות יותר , גם מבחינת החיסכון וגם מבחינת הציע המכוניות המומלץ.

למשל, סיטרואן C3, פיג'ו 206 1.4 , פיאט פנדה, טויוטה יאריס 1.0 וכיו"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תודה רבה לכולכם אני מסייעים לי מאד בחשיבה ובהתקדמות למה שאני מחפשת. בעניין הגיר, אני בהחלט ומראש מעדיפה גיר ידני על אוטומטי, אני פשוט רגילה ולא מוצאת בזה שום בעייה. (אני נוהגת לעיתים גם באוטומטי כך שאני מבינה את ההבדלים אבל ידני מאד נוח לי). כך שאם פוטנציאלית מי מכם חושב להציע לי עוד אפשרויות ברכב ידני אשמח מאד

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט פונטו. רכב חסכוני ולא יקר לתחזוקה . קשה למצוא אחת ידנית מיד פרטית אבל כדאי לחפש -תוכלי לקנות אחת משנתון גבוה יחסית בתקציב של 50 אלף.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו ספייס ויישאר לך עודף.

או פיאט פנדה, אין הרבה יותר חסכוני מזה ושוב - יישאר לך עודף.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו יודע להגיד לי על יונדאי I10?! ראיתי בכביש אחת, קומפקטית (מה שמאד מתאים לי), האם יש לה ידית הילוכים ידנית או רק אוטומט?! האם היא בטוחה? אמינה? חסכונית?!

אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי i10

משווקת עם גיר אוטומטי בלבד.

אם לשפוט לפי תוצאות מבחני הריסוק היא בטוחה למדי.

אמינות? מדובר בדגם חדש - אז קשה לדעת...אם לשפוט לפי חברותיה לפס היצור לא צפויות הפתעות לרעה.

חסכונית? לא כמו שמצופה ממכונית בגודל הזה.

אישית הייתי הולך על פיאט גרנדה-פונטו ידנית: היא גם בטוחה, גם חסכונית גם אמינה וגם זולה לאחזקה

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...