Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזיקו חזק - עבודות שירות בגין גרימת מוות ברשלנות.

The Garlic Press
שימו לב! השרשור הזה בן 7357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבודות שירות בגין גרימת מוות ברשלנות

כב' השופטת טאובר רחל מבית משפט לתעבורה ברמלה גזרה 14 חודשי מאסר מתוכם 6 חודשי מאסר לריצוי בפועל במסגרת עבודות שירות, קנס בסך 5000 ש"ח ופסילה ל-7 שנים על מבורט אמנון שהואשם בגרימת מוות ברשלנות.

הנאשם נהג ברשלנות בכך שפנה ימינה בניגוד להוראת הרמזור המורה על נסיעה ישר ושמאלה בלבד. הנאשם שהה עם רכב הניקוי במקום בו אסור היה לו להימצא ובנוסף לכך לאחר שפנה ימינה בקשת רחבה ולא בבטחה סטה מאמצע הנתיב השמאלי לנתיב ימין כאשר הוא חוסם את מסלול התנועה לכיוון דרום ומבלי לוודא שהנתיב פנוי לנסיעה.

כב' השופטת טאובר רחל: "הנאשם הכניס עצמו לסיטואציה תוך שהוא עובר עבירות תעבורה בסיסיות ותוך נטילת סיכון. התרשמתי כי כדי לרצות את מעבידיו ולדאוג לניקיון הרחוב ואי התנועה שמוצב ברחוב עבר הנאשם על האמור בפקודת התעבורה מבלי לחשוב כי הוא יוצר סיכון לציבור המשתמשים בדרך."

"יתכן שהנאשם סבר כי רכב המטאטא ירתיע נהגים אחרים אשר יעצרו ויתנו לו להמשיך בעבודתו מאחר והוא בולט לעין , גדול וחוסם את הכביש לרוע מזלו הגיע רוכב אופנוע מכיוון צפון לדרום שלא הצליח לבלום , החליק והרוכב עליו נפל , נפגע ונהרג במקום."

"אינני יכולה לקבוע אם לרוכב האופנוע הייתה תרומת רשלנות בתיק זה, אולם ברור לי שרוכב האופנוע לא צריך היה לצפות שהנאשם ינהג ברכב המטאטא מבלי לציית לחוקי התעבורה ומבלי לשים ליבו לתנועה בכביש."

"די לי בעבירות שביצע הנאשם כדי לקבוע כי נהג ברשלנות וגרם לתאונה קטלנית במקום."

תד 070509/02

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

מה יתנו לו?

לנקות כבישים?

:(

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יישמע רע - אבל מבחינת הענישה הנהוגה אצל שופטינו , עדיף להוריד את השוטר שמסמן לכם לעצור... ראו מקרה זרגריאן :?

:mm_yeah:

מה נגזר בזמנו על זגריאן ?

מעניין אותי לדעת

אני זוכר את הסיפור במעורפל משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות גזר הדין אמרו הורי הקורבן, אבשלום וזהבה מורי: "אין שום עונש שיכול

למצות את הדין עם מי שקטל את בננו". הורי הנאשם, משה ומגי זרגריאן, אמרו:

"הבן שלנו שילם מחיר כבד רק בגלל שהרג שוטר. אם השוטר היה חי היום, הוא היה

אומר: 'שחררו אותו. אני אשם'.".

הסניגורים הודיעו כי יערערו על ההרשעה ועל גזר הדין.

לקרוא ולא להאמין. אני קורא וזועם. ההורים של רוצח השוטר, כן כן רוצח, ולא בגלל שהוא

דרס אלא בגלל שהוא נטש, הם טוענים שבנם הפושע שילם מחיר כבד "רק" (!!!!!!!) בגלל

שהוא הרג שוטר, ואם השוטר היה חי אז הוא היה מודה באשמה.

פשוט חצופים, הבן העבריין שלכם נידון רק לשש שנות מאסר על הפשע שלו, הוא השאיר

משפחה שלמה ללא אבא. ואתם במקום להתנצל או מינימום לסתום את הפה, אתם אומרים

שהבן האידיוט שלכם שילם מחיר כבד "רק" בגלל שהוא הרג שוטר.

דרס, הפקיר, הרג. "רק", כאילו מה קרה פה, נהרג בן אדם?, אז מה, מה אכפת לכם, "רק".

כנראה ש- רק = חיים של בן אדם.

מצטער על הרגישות פשוט זה משגע אותי לראות כאלה אנשים סתומים ודבילים.

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי פה הכל ולא ממש הבנתי איך השוטר מת אבל עדיין שלי יהיה רישיון ואני בטוח יסע מהר אז זה בטוח יהיה מעצבן ליסוע ושפתאום איזה ילד או מישהו פתאום יעבור את הכביש בלי להסתכל ואני יפגע בו ואז פתאום ישימו עליי את כל האשמה אז אם אתם יכולים להסביר לי איך בדיוק פגעו בשוטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי פה הכל ולא ממש הבנתי איך השוטר מת אבל עדיין שלי יהיה רישיון ואני בטוח יסע מהר אז זה בטוח יהיה מעצבן ליסוע ושפתאום איזה ילד או מישהו פתאום יעבור את הכביש בלי להסתכל ואני יפגע בו ואז פתאום ישימו עליי את כל האשמה אז אם אתם יכולים להסביר לי איך בדיוק פגעו בשוטר

"זרגיריאן, בן 28 מקיסריה, נהג במכוניתו עם אשתו וחבריו

במהירות של 126 קמ"ש. השוטר, שאחז במד לייזר לצד הכביש, הורה לזרגריאן

לעצור. משלא ציית להוראה, זינק לכביש. הנהג סטה לנתיב הנגדי והשוטר

בעקבותיו. אז דרס הנהג את השוטר והפקירו בשטח כשהוא גוסס. בהגיעו לביתו ניקה

את כתמי הדם ממכוניתו, ורק כעבור 20 שעות הסגיר עצמו למשטרה."

כשיהיה לך רשיון תיסע מהר?, גבר גבר!!, אתה פשוט כלי. נקווה רק שהחוק עם החצי שנה

מלווה ייכנס לתוקף עד שיהיה לך אותו. זה לא שאני כל הזמן נוסע במהירות החוקית אבל אני

לא משחק אותה כמו איזה ילד קטן, "כשיהיה לי רשיון אני בטוח (חחחח) יסע מהר".

זה יהיה מעצבן אם מישהו יקפוץ לך לכביש?, לפחות אתה לא תמשיך בנסיעה כרגיל, תפקיר

את הבן-אדם ואז גם תלך לשטוף את האוטו כמו זגריאן החלאה הזה.

עוד יותר "מעצבן" זה להרוג בן אדם" , ולא שהוא "קופץ לך לכביש".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח לא הבנת אותי נכון לא התכונתי שאני יטוס התכונתי כמו שאתה שאני לא יסע במהירות מה שצריך ובטח שלא מתי שאני יהיה נהג חדש ומה שהתכונתי היה לי חבר שבעין אחת ראה מטר ובעין אחת לא ראה ואז בכביש חיפה הוא היה לבד כי כמה ילדים עברו והוא לא עבר איתם הוא עבר את כביש חיפה ומכונית פגעה בו אז תחשוב איזה באסה זה להיות במקום הנהג שפגע בו שהנהג היה בסדר זה מה שחשבתי שהיה בערך עם השוטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה , בדיוק כמו שזכרתי השוטר כמובן אשם

אבל התקשורת עשתה עליהום לזרגריאן...

לירן קראת את המקרה?

נכון השוטר לא פעל בצורה הגיונית כאשר פרץ לכביש בצורה הזו , אבל זרגריאן הרוויח יפה את מה שהתקשורת עשתה לו, הוא ידע שהוא פגע באדם (עזוב שוטר או לא) במהירות גבוהה עם רכבו, והשאיר אותו על הכביש והמשיך בדרכו.

אבל העיקר להתרכז בכל השוטרים מנאייקים וכו' הא? שוב - אין ספק שהשוטר לא פעל שם בחוכמה אבל גם בית המשפט היה מתייחס למקרה אחרת עם האדון היה נשאר במקום , קורא לעזרה ראשונה ומנסה לעזור במקום להמשיך עם הקאדילק לדרכו.

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח לא הבנת אותי נכון לא התכונתי שאני יטוס התכונתי כמו שאתה שאני לא יסע במהירות מה שצריך ובטח שלא מתי שאני יהיה נהג חדש ומה שהתכונתי היה לי חבר שבעין אחת ראה מטר ובעין אחת לא ראה ואז בכביש חיפה הוא היה לבד כי כמה ילדים עברו והוא לא עבר איתם הוא עבר את כביש חיפה ומכונית פגעה בו אז תחשוב איזה באסה זה להיות במקום הנהג שפגע בו שהנהג היה בסדר זה מה שחשבתי שהיה בערך עם השוטר

הבנתי, באסה זה להיות במקום השוטר. הסיכום הוא שזגריאן היה צריך וחייב לעצור ולעזור,

במקום זאת,

הוא הוסיף חטא על חטא, ברח, והשמיד ראיות. 6 שנים זה עוד עונש יפה

בשבילו, עם הקאדילאק פשע השחורה שלו.

אדם.

לירן קראת את המקרה?

נכון השוטר לא פעל בצורה הגיונית כאשר פרץ לכביש בצורה הזו , אבל זרגריאן הרוויח יפה את מה שהתקשורת עשתה לו, הוא ידע שהוא פגע באדם (עזוב שוטר או לא) במהירות גבוהה עם רכבו, והשאיר אותו על הכביש והמשיך בדרכו.

אבל העיקר להתרכז בכל השוטרים מנאייקים וכו' הא? שוב - אין ספק שהשוטר לא פעל שם בחוכמה אבל גם בית המשפט היה מתייחס למקרה אחרת עם האדון היה נשאר במקום , קורא לעזרה ראשונה ומנסה לעזור במקום להמשיך עם הקאדילק לדרכו.

צודק מ-100 אחוז, אין לי מה להוסיף.... נראה לי שהתרד' הזה הגיע אל קיצו.

זגריאן היה יכול להיות בן אדם, לעצור את האוטו ולסייע ולעזור לדבר שעשה במו רגליו.

אומנם השוטר לא ביצע פעולה הגיונית או חכמה, אך זאת אינה משתווה לפעולה של זגריאן.

טוב כנראה שההודעה תינעל בעוד כמה דקות, כי מיצינו את העניין.

יאללה חברים, יהיה טוב.

אדם. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...