Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קושי בשילוב הילוך ראשון ושני .סופר לאנסר 94 ידנית.

astralmir
שימו לב! השרשור הזה בן 5367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ברשותי סופר לאנסר שנת 94 גיר ידני, היום תוך כדי נסיעה רגילה התחיל קושי לשלב להילוך ראשון ושני.

ההילוך יוצא מניוטרל אבל לא מצליח לשלב הילוך עד הסוף. רק אחרי עזיבה מלאה של הקלאץ ומשחק הוא נכנס.

ניסיתי גם כשהרכב מכובה אבל אין הבדל. לפעמים נכהס ולפעמים לא.

הרכב עבר טיפול ביום רביעי והיום הוא עבר ניקוי רדיאטור + שטיפת מעברי מים במנוע + טרמוסטט +החלפת פלנג' אכול.

קלאץ הוחלף מייד לאחר קניית הרכב לפני 4 שנים, הרכב עבר מאז 60.000 קילומטר.

ראיתי שתוך כדי שטיפת מעברי המנוע נשפכו מים על האזור של המנופים של הגיר יכול להיות שזה רק שימון או בעיה

בקלאץ או בגיר?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר למשוך ככה קצת או שזה יכול לגרום לנזק גדול יותר?

אני רוצה לחכות למשכורת הבאה רק החודש הוצאתי על האוטו 1500 שח.

דניאל, אתה חושב שעדיף כבר לשים גיר מיבוא במקום לשפץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק עלויות, לדעתי התיקון יכול לעבור את ה 1.4K ש"ח ומחירי תיבות ידניות מפירוק יכול להיות נמוך באופן מפתיע שלא שווה להתעסק עם שיפוץ חלקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני אחליף שמן זה יכול לעזור?

המכונאי שלי המליץ לי לא להחליף ונראה לי שזה לא היה רעיון טוב להקשיב לו.

אני חושב שלא החלפתי כבר כמה עשרות אלפי קילומטרים שמן גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...