Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצפת דלק בקרבורטור סובארו לאונה 1800 87 קרב' היטאצי

ESTK
שימו לב! השרשור הזה בן 5370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעשו לי שיפוץ לקרבורטור הייתה לי הצפת דלק שנבעה מכך שהמדחס היה דלוק ומרים הטורים עבד ולחצתי די הרבה על הגז, (משום מה המדחס שלי מאוד אבל מ א ו ד מכביד על הרכב כשהוא עובד ממש המנוע מתאמץ ,בניגוד למדחס הקודם שממש ולא השפיע על ה"מאמץ" של המנוע אבל מצד שני הקירור שלו היה ממש אפסי)

ואז הרכב פשוט קירטע ונכבה, פתחתי מכסה של הפילטר אוויר וראיתי שבעצם הוא מוצף לחלוטין אחרי רבע שעה הנעתי הוא הניע בשניה, לאחר המקרה כבר הבנתי שדחוף ביותר לעשות קרבורטור , אחרי שעשו באמת הצריכת דלק השתפרה (ואני נוסע בעיר עם מזגן ), לא ממש מדדתי אבל זה לא העניין, הבעיה היא שגם היום פשוט הוצף הקרבורטור משום מה גם כן באותה סיטואציה , של מדחס עובד והיה לי קצת ללחוץ גז כי הייתי בעליה ומהמקום , (קדמה לכך נסיעה )

האם צריך להחליף את המדחס בגלל שהוא מרעיש ומכביד על הרכב? האם זה מה שגורם לבעיה? בנוסף ,דלף המון דלק היום מהקרבורטר אחרי המקרה , האם זה אומר שהניקוי והחלפים ששמו נהרסו? התפוררו או מה שלא יהיה?

המרים טורים עובד והסל"ד עם מזגן עומד על 1000 בערך.

אני לא ממש שש להחליף את המדחס כי אין לי כח להוצאה נוספת וגם המדחס הזה איכשהו התחיל לקרר , קרוב להגדרה של "כמו שצריך"

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז שלום רב !

שתי מסקנות אני מסיק מתגובתך:

המדחס החדש שהורכב תקין אך מרעיש(מיסבים?).

העבודה שבוצעה בשיפוץ הקרבורטור לא בוצעה כראוי.

וזאת אני מסיק משתי העובדות הבאות, המדחס הקודם לא קירר , אך גם לא הרעיש.

המדחס מאמץ אץ המנוע וזה דבר טבעי.

לגבי הרעש חזור למתקין מזגנים, שיפתור את בעיית הרכש, במסגרת האחריות.

לגבי ההצפה בקרבורטור, חזור לשירי קרבורטורים, שיפתור לתמיד את בעיית ההצפה.

חזור לעדכן בנידון וגם לגבי תצרוכת הדלק.

בהצלחה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הטיפול לא עשיתי אצל שירי (לא כל כך ראוי סתם לקשר שמות של בתי עסק באופן שרירותי לתקלות )

את המדחס קניתי לבד מפירוק וככה חסכתי המון כסף, וקבלתי מדחס שמקרר כראוי ,

אם התיקון של המדחס יחייב פירוק שלו והוצאה מהרכב אף אחד לא יעשה את זה , יעדיפו להגיד לי תביא מדחס אחר , והאמת בצדק, במדחסים כאלו צריך לעשות שיפוץ מקצועי מלא שלא תמיד מחזיר את ההשקעה , את זה קניתי ב 450 בערך, משופץ עלה 600 וכבר ראיתי מה שווה ה"משופץ"......

דרך אגב ממה לגרמת ההצפה? אין איזה אלמנט בקרבורטור שמונע את זה?

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

איני קושר שום דבר לשום דבר!

שירי נמצא בראשל"צ, אתה מתגורר בראשל"צ, פשוט חיברתי שתים ועוד שתיים.

את האלמנט, חפש אך רק ובמכון קרבורטורים מקצועי, או שתקבל אלמנט, או שיוציאו לך אותו משם !

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשעושים טיפול בקרבורטור במקום שלא ממש מתמקצע בעניין.

מי התעסק לך עם הקרבורטור?

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה אתה מגדיר שיפוץ.

מה עשו לך בדיוק שם אתה יודע?מה הוחלף?מה פורק?כמה זמן ארך התהליך?

אם עושים את זה כמו שצריך, זה אמור להחזיק תקופת של כמה שנים במידה ולא נוסעים על טנק ריק רוב הזמן ובמידה וטנק הדלק שלך והצנרת במצב תקין ולא חלוד(כמו 90% מהסובארו שמסתובבות בכבישים).

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה יש שיפור בין לפני ואחרי , הניקוי לא ארך יותר מידי, שעה בערך, אפילו קצת פחות.

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוצאה בהתאם לזמן שהושקע !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעה....ענית לעצמך על השאלה.

אני אגי דלך מה עשו שם לפי דעתי,לא פרקו כלום מלבד 3 ברגים של בית הפילטר שיושב על הקרבורטור,רוקנו ספרי קרבורטור=פעולה שאכן עוזרת מאוד רגעית,לטווח הרחוק זה יותר גרוע,מניסיון!

ניקוי מקצועי הוא ניקוי שמתחיל מפירוק כל הקרבורטור מהרכב לגורמים,שמים אותו בחומר כמה שעות ומרכיבים בחזרה עם קיט חדש של דיזות ואטמים ואולי קפיצים מצוף אם צריך וכמובן כיוון סופי על הרכב, בקיצור זה יום עבודה לטפל בו כמו שצריך.

שתי תמונות מצורפות של לפני ואחרי באדיבות צביקה תותח על.

IMGP1651.JPG

IMGP1652.JPG

IMGP1661.JPG

IMGP1662.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהו יוכל להסביר לי מדוע? איך? למה ?וכיצד? טיפול בקרבורטור צריך לקחת יום שלם?????

אני פשוט לא מצליח להבין , כשאני עושה את הטיפול הזה במקום הקבוע שאני הולך אילו זה לא לוקח יותר מידי זמן, וסובארו לויאל התמונות האלו שהצגת הם זהות למצב אצלי, לפני- מטונף, ואחרי -נקי.

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לעכשיו בדקתי אחרי תדלוק, ליטר ל 8.7 ק"מ

אופי נסיעה עירוני ובין עירוני ,בעיקר עירוני וגם עם מזגן.

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקטור סובארו, הקשקושים הם תאריך ביצוע השיפוץ, ושם המשפץ.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...