Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה - חתכתי את החוטים בדיבורית קבועה והרדיו דיסק ב MUTE ולא משתחרר

whowaht
שימו לב! השרשור הזה בן 5394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברכב שקניתי מותקנת לי דיבורית שנשארה עוד מהקנייה של הרכב. היות והטלפונים שאצלי לא תואמים אותה, החלטתי לחתוך את החוטים כדי לנתק אותה.

מהדיבורית חתכתי את שני החוטים - אחד שמוביל לאנטנה והשני כנראה שולט על ה MUTE של המערכת. כתוצאה מכך המערכת עברה למצב MUTE ואינה יוצאת ממנו.

נכון לעכשיו החוט שמוביל ל MUTE חתוך אך גלוי ואיני יודע איך לנתק אותו או להוציא את המערכת מ MUTE.

ניתקתי גם את החוט מהרמקול של הדיבורית וגם הוא גלוי.

מישהו יכול לעזור לי????? אולי מכיר חשמלאי שעובד בשבת ויכול לנתק לי את החוטים של הדיבורית ולהחזיר את השמע למערכת!!

כמו כן הדבר כנראה פגע הצ'נג'ר שכן שאני מעביר לצ'נג'ר הוא לא מזהה את הדיסקים ורושם ERROR 12.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה חתכת? את החיווט של העריסה בלבד, או של היחידה עצמה?

מצטרף לשאלה על צורת החיתוך. האם ביצעת זאת תוך כדי פעולה של המערכת?

עריכה:

אוי אוי אוי :shock:

מן הסתם קיצרת בין הפלוס ובין כבל ה-mute. אני הייתי מנחש שפשוט שרפת משהו ב-HU.

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורת החיתוך היתה מכיוון העריסה. אני חושב שהמערכת פעלה אך לא בטוח.

דבר נוסף... כאשר אני משחק קצת עם הכבל\חוט אני מצליח לשניה או שתיים להוציא מ MUTE אך תכף זה חוזר לMUTE.

האם משהו מבין בזה וגר בראשל"צ אני אקפוץ אליו ואשלם תמורת פתרון הבעיה.. אני פשוט נואש..

עד שהגיע שבת ואני יכול להנות עם הרכב אני עושה שטויות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה להפריד את הכבלים אחד מהשני ולבודד אותם כדי שלא יהיה מגע בינהם, מעבר לזה לא יודע

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחששתי, אתה גרמת לקצר בMUTE,

ולמעשה גם אין שם פיוז.

יש לי הרגשה בגרמת נזק חמור לHU, תנסה כמו שאמר אריק, לנתק את כל החוטים בצורה מסודת, לבודד אותם הייטב ולבצע RESET למערכת (ע"י ניתוק הצמה למספר דקות וחיבור חזרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בודדתי את החוטים כמו שייעצתם לי..

לאחר מכן משכתי קצת את החוטים בעדינות והגעתי למוח של הדיבורית. ניתקתי את כל החיבורים ו...

הרדיו דיסק יצא מה MUTE והשמע חזר.

הצלחתי להפעיל את הרדיו דיסק והרדיו חזר לפעול כרגיל..

הבעיה היא שהצ'נג'ר לא.

הצ'נג'ר פועל רק בדיסק הראשון וגם אז יש לא מעט הפרעות ואיכות הקול ירדה, לגבי שאר הדיסקים הרדיו דיסק לא מזהה אותם אני מקבל הודעה של ERROR ואני לא יודע מה לעשות בנידון...!!

ניסיתי להוציא את הרדיו דיסק וניתקתי את הצמה (ןאיתה גם את אספקת בכוח) למספר דקות אך ללא הועיל.. הרדיו דיסק עדיין לא מזהה את שאר הדיסקים!!

יש למשהו רעיון???

תודה לכל העוזרים.. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...