Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות בהגה בעת בלימה במהירות גבוהה

oxblood
שימו לב! השרשור הזה בן 5396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , מדובר ב פיז'ו 307 2002 מנוע 1.6.

האוטו נקנה לפני 4 חודשים ב95 אלף ק"מ לאחר שבעל האוטו הקודם ביצע טיפול 90 אלף מתועד במוסך מורשה.

עכשיו לבעיה : הרעידות מורגשות במהירות מעל 70 קמ"ש ועם חוזק הבלימה הרעידות מתגברות ומקשות על השליטה ברכב בעת בלימה.

חשבתי לעשות כיוון פרונט מאחר שבבדיקה לפני קניה צוין שהוחלפו צמיגים לא זהים ללא ביצוע כיוון פרונט.

אך במוסך המורשה אמרו לי שפשוט הגיע הזמן להחליף רפידות (צלחות) ברקסים בעלות של 700 ש"ח כולל עבודה (ללא מקורי אך לא סיני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם המוסך בקשר להחלפת רפידות+דיסקים.

זה נכון, שצמיגים לא זהים זה לא טוב,אבל כיוון פרונט לא מבצעים בכל החלפת צמיגים.

מה שמראה שצריך לבצע כיוון פרונט - זה שחיקה לא שווה של הצמיגים.

מה שכן מבצעים כל החלפת צמיגים- זה איזון גלגלים.

חוסר איזון בדרך כלל גורם לרעידות בנסיעה במהירות גבוהה, אצלך הבעיה בזמן הבלימה בלבד .

לכן אני מסכים עם המוסך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי, אם הרפידות שלך עוד בחיים, מה שצריך לעשות זה לעשות שיוף לצלחות (שכחתי את השם המקצועי).

עשיתי את זה לפני כחודש, פתר את הבעיה.

(אני חושב שלמונח קוראים החלקת דיסקיות או משהו בסגנון. הרעידות נוצרות בגלל שהצלחת לא חלקה לחלוטין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי, אם הרפידות שלך עוד בחיים, מה שצריך לעשות זה לעשות שיוף לצלחות (שכחתי את השם המקצועי).

עשיתי את זה לפני כחודש, פתר את הבעיה.

(אני חושב שלמונח קוראים החלקת דיסקיות או משהו בסגנון. הרעידות נוצרות בגלל שהצלחת לא חלקה לחלוטין)

חריטה

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד אפשרי לעשות חריטה, זה תלוי בעובי הדיסקים (בגלל השחיקה, חריטה שכבר נעשתה בעבר).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעידות יכולות להיות מהצלחות בלם והרפידות או מחופש בגומיות המשולש.

ב 307 אני לא יודע אבל ב 206 אין אפשרות להחליף את הגומיות של המשולש וצריך להחליף את כל המשולש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...