Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר רצועת טיימינג- סיוויק 2004 [כ"ע]

yaya24
שימו לב! השרשור הזה בן 5374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אחרי טיפול 90,000 היום אמרו לאבא שצריך להחליף רצועת טיימינג(הונדה סיויק 2004)ודרשו 2000 שקלים.אמר שיחכה ושקודם יבדוק מחירים.זה נראה ממש מוגזם.מדובר במוסך מורשה.מעדיף לשלם על חלק מקורי ולא תחליף זול.האם המחיר יקר?

!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המחיר במוסך מורשה, אתה יכול לנסות למצוא קצת יותר זול במוסך אחר שהוא לא מורשה, בעיקרון בהחלפת טיימינג מחליפים את כל החגורות שזה טיימינג אלטרנטור מזגן והגה כוח מחזירי שמן מותחן רצועה .

לא מכיר את המנוע של הונדה אבל אם יש שם הרבה עבודת פירוק זה המחיר .

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת במקרה אם המחיר כולל גם החלפת משאבת מים וגלון מים לרכב?

אם כן אז זה המחיר בערך.

אני גם לא אומר שלא תמצא ביותר זול אבל זה המחיר במוסך מורשה שכולל חלפים מקורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 5 שנים באמת צריך לעשות טיימינג

מחיר חלקים הוא בערך500 +ש"ח במקרה אם זה תחליפי במקרה שלך עלות החלקים מקוריים להונדה יהיה בקרוב ל 1000 ש"ח תוסיף עבודה וזה המחיר שיצא לך, למרות שאפשר לעשות במסוך שהוא לא מורשה ויצא יותר זול, אני אישית לא אוהב מורשים.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח חייבים להחליף משאבת מיים, יש משאבות שאחרי עשרות שנים הם במצב חדש .

עדיין 1000 ש"ח זה זול , אני עשיתי לפני 5 שנים טיימינג שילמתי למכונאי 500 ש"ח על העבודה נראה לי אם אני זוכר נכון ועוד החלקים שזה תחליפי עלו לי איזה 300 ש"ח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1000 ש"ח זה לא מחיר הגיוני לטיפול טיימינג, גם ללא משאבת מים.

הדעות על כך חלוקות, אבל אני (ורבים אחרים) ממליץ בכל טיפול טיימינג להחליף משאבת מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ממש מיותר? אחרי שפירקת טיימינג זה שטויות להוציא את המשאבה ולהחליף אותה.

לך תדע מה המצב שלה ובאיזה מים השתמשו הבעלים הקודמים והוא.

הדרך ממשאבת מים שכושלת לראש מנוע לא כזאת רחוקה.

ושוב אני מזכיר זה טיפול של פעם בחמש שנים אז אני לא מבין מה הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה תודה רבה רבה רבה על התגובות.לאור העובדה שאבי לא אוהב חאפריות(משמע לא מוסך מורשה,בכל זאת זו לא טרנטה היא אצלנו עוד מהניילונים)ובנוסף קריאה של תגובותיכם,הוא יטפל במוסך המורשה.תודה רבה!

!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

השאלה הנשאלת כאן מה כלול בהצעת המחיר ( ברכב זה יש מותח אחד שברוב המקרים בהחלפה הראשונה הוא תקין ואין צורך להחליפו גם זה הדבר לגבי משאבת המים . לגבי הרצועות יש רצועת טימינג אחת ורצועת אביזרים אחת בלבד )

עבודה זאת היא קלה למי שמכיר זאת

אים מחליפים רק את רצועת הטימינג + רצועת אביזרים ( מקורי ) אז המחיר הוא באמת בסביבות 1000 ש"ח

אים מחליפים רצועת טימינג + אביזרים .מותחן .מחזירי שמן .משאבת מים . אטם מכסה שסתומים .נוזל קירור מקורי אז בהחלט מגיעים ל2000 ש"ח

המלצה : אים יש לך רדיו דיסק מקורי כדאי שיהיה לך את קוד הנטרול שלו מכיוון שבעבודה זו מנתקים מצבר

בברכה זיסו יוסי-מוסך זיסו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר יקר יחסית , פנה למוסך הונדה מורשה אחר ובדוק מחירים כנראה הבעלים מנסה לעשוק אותך .

המחיר לטיפול טיימינג לסיויק הינו 1400 לפני מע"מ .

מניסיון וע"פ טיפולים שעשיתי למכוניות שהיו ברשותי אין צורך להחליף מותחן ,יקר מאוד כ 500 ש"ח לפני מע"מ .

היצרן לא מחייב החלפת מותחן ,בעל המוסך רק מרוויח מזה אז הוא מנס לדחוף את זה .

משאבת מים לא נוזלת אז ממש מיותר להחליף ,שוב מניסיון עם כמה סיוויקים שהיו ברשותי .

איזה מוסך נתן לך הצעה כזו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיסו שלום,

למה מחליפים ברכב זה גם אטם מכסה שסתומים בזמן החלפת החלקים שציינת ?

ברכב זה עלמנת להגיע אל הרצועה יש לפרק את מכסה השסתומים

בברכה זיסו יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב למחיר טיפול 100 אלף באתר הרישמי של יבואן הונדה :

תכניס שם את מס' הרכב, ותקבל מחירון טיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...