Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבים נטושים החונים בחניה משותפת - יש מה לעשות?

wil
שימו לב! השרשור הזה בן 5398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש אצלנו בבניין כמה רכבים שלא זזו כבר חודשים ממקומם.

מדובר בחניה משותפת של מספר בניינים עם מחסום, אבל החניות לא משוייכות בטאבו לדירות ספציפיות.

יש מה לעשות כדי לסלק את הרכבים האלו?

הם תופסים מקומות חניה סתם.

לא מדובר באיזה זכר מפואר למסורת מוטורית מהעבר, אלא רכבים כמו מזדה לנטיס וסובארו לגאסי.

אחד הרכבים (לפי מדבקת חלון) עדיין עם טסט בתוקף. אני מניח שאם כך אז זכותו לחנות שם.

האחרים לא.

כל הרכבים לא מופיעים כגנובים אתר המשטרה.

מה אפשר לעשות?

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1- לנסות למצוא את הבעלים.

2- להתקשר לעירייה ולדווח על רכבים נטושים.

3- להתקשר למשטרה ולדווח על רכבים חשודים.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווח למשטרה על רכבים חשודים, והם כבר ייגררו את הרכבים לתחנת המשטרה הקרובה לביתך (או ישאירו אותם שם).

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בספק אם המשטרה תרצה לגרור גרוטאות מחניה פרטית בבנין משותף.

אני מצטרף לשאלה, כי גם לנו בנין יש 2 מכוניות נטושות כבר שנים שתופסות חניה.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אם אין להן טסט, דיווח לעירייה, וזה נחשב כגרוטאה מבחינתם. הם יבואו לגרור גרוטאות. אבל לא כל כך מהר...

קדום יוציאו "צו ניקוי" - צו המחייב את הבעלים לפנות את הגרוטאה. (ז"א - או להעביר אותה טסט ולהשמיש אותה, או להעיף אותה משם).

לאחר כפעמיים, בהן האחת היא שליחת צו והשניה היא התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים, תוגש תלונה במשטרה (בד בבד תגרר הגרוטאה) בגין עבירה על "חוק שמירת הניקיון - התשד"מ/1984. ומשם אין לך התערבות.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב החוק בעיריות אומר שרכב יכול לעמוד באותו מקום ללא תזוזה עד 90 יום.

פנה לעיריה ודווח.

בכל מקרה אם הרכב ללא 4 גלגלים, אפשר לסלקו תוך 48 שעות.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיריות זריזות מאוד באשר למכוניות נטושות (או נטושות לכאורה-יש סיפורים בפורום אספנות) התופסות חניה ברחוב. לגבי חניה בחנייה משותפת של בניין-אתה יכול לנסות לפנות לעיריה (לא אתפלא אם לא יעשו עם זה כלום).

האם הרכבים שייכים לדיירי הבית, או סתם ננטשו ע"י מישהו ?

אם שייכים לדיירי הבית-שוועד הבית יפנה אליהם לסלק הרכבים. אם לא עוזר-נסו לפנות לייעוץ משפטי בתרבות הדיור.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבניין הקודם בו גרתי היתה בעיה דומה.

רכב שעמד כמה שנים ללא תזוזה בחניה משותפת של הבניין, הדייר לו היה שייך הרכב עזב את הבניין ופשוט השאיר את הרכב בחניה. העירייה סרבה לעשות משהו בנידון, לא מתעסקים עם רכב שאינו בשטח ציבורי.

בסופו של דבר באחד מלילות הקיץ מישהו שבר את השמשות של הרכב וביצע ונדליזם יפה בתא הנוסעים. כמה שבועות אחר כך אחד השכנים לקח יוזמה ודחף את הרכב לרחוב הסמוך. משם דברים התחילו להתגלגל מהר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העיריה מסרבת לפנות הרכבים, והרכבים לא שייכים לאחד הדיירים, בהחלט כדאי לדחוף את הרכב לאמצע הצומת הקרובה לביתך. מכאן העיריה בהחלט תעבוד במרץ.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המכוניות שייכות לדיירי הבניין, למה שלא תיהיה להם הזכות להחנות אותן שם ?

הרי החניה המשותפת שייכת לכל הדיירים, כמו שאתה מחנה את הרכב שלך שם, גם הוא מחנה את הרכב שלו שם.

הרכב שלו עומד במקום ולא זז? אז מה - זה לא משנה שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון ממקרה דומה אצלנו:

הבעלים של אחת הדירות זרק רכב ישן (סאוונאה, אא"ט) בחנייה, כאשר הוא עצמו לא מתגורר בבניין, אלא משכיר את הדירה. פנינו אליו מספר פעמים (אז היינו ועד הבניין), בקשנו, דרשנו, ניסינו כל דרך אפשרית - כלום. העניין דווח לעירייה - כלום: הרכב איננו בשטח ציבורי, לא שייך אליהם. פנינו למשטרה - רכב חשוד, אפילו קרה פעם שכמה בני נוער התגנבו לתוכו וכנראה עישנו סמים בפנים - כלום. אחרי איזה שנתיים שהסיפור הזה נגרר, הרכב מתפורר לאיטו בחנייה ואין ישועה משום מקום, פנינו לעיתונות (מקומית), הם באו, צילמו את רכב, הוציאו כתבה די ערסית כנגד כל הגורמים האדישים - הפלא ופלא, לא עבר שבוע והרכב סולק, כאילו מעולם לא היה שם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מי הגורם שטיפל, בעל הרכב?

אם לעשות כתבה על כל רכב נטוש לא יספיקו עיתונים.

השאלה פה מה החוק אומר. אני משאר כי רכב נטוש הוא מטרד וצריך להיות מסולק ע''י בעליו, השאלה מי יכריח אותו לעשות את זה. ועד? - אין סיכוי.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאם הרכוש שלי מהווה מטרד לציבור, באחריותי לסלקו ואני מניחה שמי שאמור להכריח אותי הוא מי שאמון על אכיפת החוק - משטרת ישראל. הבעיה הידוע עם הגוף הנ"ל היא שהם לא עושים את מה שהם אמורים לעשות. לכן, אזרחים מיואשים נאלצים להוציא את הרכבים לצומת הסמוכה או ליזום כתבות בעיתונות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד, אני נוסע לשנה לחו"ל. משאיר את הרכב בחניה המשותפת של הבניין, בו אני גר. הקפאתי את הרישיון, בשביל לא לשלם אגרה, ולכן אין טסט בתוקף. הרכב חונה במקום, בו הוא חנה במשך שנים, כשהשתמשתי בו יום-יום, לפני הנסיעה שלי.

נניח, שבמהלך השנה, הרכב התלכלך, והצמיגים התרוקנו מאוויר.

איזו זכות יש למשהו לגעת לי ברכב, בחניה של הבית שלי, ולמה שאני אגלה, כשאחזור מחו"ל, שהרכב שלי פונה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאר לעצמך שאחד השכנים בונה לו חדר כביסה באמצע חדר המדרגות ונוקט בגישה שלך:

אם מכונת הכביסה שייכת לדייר הבניין, למה שלא תיהיה לו הזכות להפעיל אותה שם ?

הרי חדר המדרגות שייך לכל הדיירים, כמו שאתה מחנה את המכונת כביסה שלך שם, גם הוא מחנה את המכונסת כביסה שלו שם.

המכונת כביסה שלו עומדת במקום ולא זזה? אז מה - זה לא משנה שום דבר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...