Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אני יכול להזמין גרר? אדם חונה בחנייה שלי.

נהג_צעיר
שימו לב! השרשור הזה בן 5404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אחלה פורום,עזרו לי מאוד ברכישת הרכב.

אחרי שאנחנו מתכוונים לרכוש את הרכב הראשון שלנו,יש בן אדם שחונה לנו בחנייה.

בנתיים ביקשנו ממנו להחנות במקום אחר,הוא הבטיח ולא קיים.

יש אפשרות להזמין גרר?אני לא רוצה להתחיל בריבים מיותרים.

אם כן מה אני צריך להזמין?מהמספר של הטלפון העירוני?

חשוב לציין שזאת החנייה שלי,והוא חונה בצורה לא חוקית בגלל שהחניה רשומה בטאבו על שם הוריי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי ישלם על הגרירה ?

העיריה לא מתערבת בזכות קניינית על חניה, וכל עוד הוא לא מחנה בצורה לא חוקית, לא העיריה ולא המשטרה יגררו אותו.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ישלם על הגרירה ?

העיריה לא מתערבת בזכות קניינית על חניה, וכל עוד הוא לא מחנה בצורה לא חוקית, לא העיריה ולא המשטרה יגררו אותו.

אם החנייה שלי,והוא חונה לי בחנייה,אז אני חושב שהוא חונה בצורה לא חוקית?

אף אחד לא יתערב במקרה כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניה לא חוקית - עבירת תנועה.

העיריה / משטרה תגרור במקרה של חניה על מעבר חציה / חניית נכים / חניה בציר תנועה וכו'.

במקרה של "השגת גבול" / זכוכת קניינית - הם לא מתערבים.

אתה לא צריך לצטט את ההודעה היחידה שמעליך. מי שירצה לקרוא אותה פעמיים יצליח גם בלי זה, וכל אחד אחר מבין שהתייחסת להודעה שמעל.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר לי שאם מישהו חונה בחנייה פרטית ע"פ חוק של מישהו אחר אין מה לעשות נגד זה?

אם מישהו נכנס אליך הביתה, בשעה שהדלת הייתה פתוחה ומתיישב בסלון, אין מה לעשות נגד זה?

הכל צריך לפתור באלימות? ;)

לפותח השרשור. תנסה להתקשר למוקד העירוני של המשטרה\עירייה ותראה מה יש להם להגיד בניגוד.

לנסות לא עולה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות להזמין גרר?אני לא רוצה להתחיל בריבים מיותרים.

אם אתה לא רוצה ריבים מיותרים לא נראה לי שזאת הדרך.

תנסה לפנות אליו שוב ולפתור את זה איכשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מה לעשות.

אתה יכול לגרור אותו על חשבונך, ולפתוח בהליך משפטי נגדו. אתה תזכה.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם מותר לו לגרור אותו.

וגרריסט הגון לא יסכים לגרור במקרה כזה.

לגבי הסגת גבול- ממש לא נכון שהמשטרה לא מתערבת. אם הוא מציג הוכחות שהחניה שלו, הבנאדם יוזמן לחקירה ויכול להיות שיפתח לו תיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיריה לא תתערב. חבל על עלות השיחה למוקד 106. (ומסלולר זה אפילו יותר יקר משיחת סלולר רגילה).

אם תגיש תלונה במשטרה, בצירוף מסמכים המעידים שהחניה שלך, הם ינסו לאתר את הפולש ולהזהירו. לפעמים אזהרה מספיקה. מצד שני מהלך שכזה הוא פוטנציאל למריבות.

אילו זאת היתה חניה שלי, הייתי מחכה להזדמנות האשונה שהרכב של השכן נסע, ומיד מחנה את רכבי ויוצר עובדה.

עד שהוא יחזור גם הייתי תולה שלט חניה פרטית - דירה X. כך הייתי משאיר את הרכב לפחות יומיים.

אם יש לך אפשרות לשים שרשרת בין עמודים, הייתי מתקין אותה באותה הזדמנות או לחילופין עמוד מחסום מתקפל.

את השרשרת / עמוד, הייתי סוגר כשהרכב שלכם לא בחניה.

כשהשכן יחזור, הוא יגלה שהחניה תפוסה, ואז אחת משתי האפשרויות:

1. הוא יכבד את המהלך.

2. יתחילו מהומות, הוא יוריד לכם את השלט, יחתוך את השרשרת וכו'.

אם יתחילו מהומות, פנה למשטרה בהתאם לנסיבות הענין.

אגב, לא מזיק לסגור את השרשרת/ עמוד, גם כשהרכב בחניה - זה רק מקשה עוד קצת על גנבים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החנייה שלי,והוא חונה לי בחנייה,אז אני חושב שהוא חונה בצורה לא חוקית?

אף אחד לא יתערב במקרה כזה?

יתערבו. אבל לא אתה.

מדינת חוק אנחנו ויש רשות מבצעת אחת שאוכפת אותו- המשרד לביטחון פנים ונציגיו לובשי הכחולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לריב ולא צריך ללכת מכות , תזהיר אותו שהוא מבצע עבירה פלילת ושבפעם הבאה שהוא מחנה שם אתה הולך ומגיש נגדו תלונה במשטרה.

במידה והוא שם עליך *** תצלם את הרכב שלו שמחנה שם ותיגש להגיש תלונה במשטרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עבר, אתה יכול לצלצל למשטרה, הם בתורם יתקשרו לבעל הרכב ויזהירו אותו להזיז את הרכב מהחניה.

במקרה שלי, בעל הרכב הבין כי אינני צוחק ויותר לא חנה בחניה שלי.

מקווה שלך הדרך הזאת גם תעבוד.

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

חשוב לציין שזאת החנייה שלי,והוא חונה בצורה לא חוקית בגלל שהחניה רשומה בטאבו על שם הוריי.

תודה.

חניה במיקום הרשום בטאבו כשייך לאדם מסויים = הסגת גבול = עבירה פלילית = התערבות משטרתית. המשטרה (במידה ולא תצליח לאתר בעלים ו/או במקרה חוזר) תגרור את הרכב מהמקום. באם וזה לא עזר - מגישים תלונה נוספת על הסגת גבול, ואז זה מתפתח ליותר מגרירת הרכב.

. הסגת גבול כדי לעבור עבירה (תשל"ג)

• א. העושה אחת מאלה כדי להפחיד מחזיק בנכס, להעליבו, להקניטו או לעבור עבירה, דינו - מאסר שנתיים:
    • 1. נכנס לנכס או על פניו;
    • 2. לאחר שנכנס כדין לנכס נשאר שם שלא כדין.

[*]ב. נעברה עבירה לפי סעיף זה כשהעבריין נושא נשק חם או קר, דינו - מאסר ארבע שנים.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהוא פשוט מצפצף עלייך , תבקש שוב תדבר בנימוס ותראה את התגובה לא יסכים להזיז ?!

נ.ב

אני גר בחיפה בשכונה שיש על זה וויכוח רב של החניות הפרטיות, קרה לנו מקרה דומה עד שהשכן התייאש לבקש בנימוס ולקח פשוט פטיש וניפץ את הרכב של השכן (DL ישנה). אני מקווה שהבנת את הרמז .:twisted::wink:

שוב קודם תנסה בנימוס עדיף לפתור דברים לא באלימות.

Audi A4 2002 2.4 V6

פשוט כי הגיע הזמן להתקדם ! 8)

206CC לעולם נזכור :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו זאת היתה חניה שלי, הייתי מחכה להזדמנות האשונה שהרכב של השכן נסע, ומיד מחנה את רכבי ויוצר עובדה.

עד שהוא יחזור גם הייתי תולה שלט חניה פרטית - דירה X. כך הייתי משאיר את הרכב לפחות יומיים.

אם יש לך אפשרות לשים שרשרת בין עמודים, הייתי מתקין אותה באותה הזדמנות או לחילופין עמוד מחסום מתקפל.

את השרשרת / עמוד, הייתי סוגר כשהרכב שלכם לא בחניה.

.

הפתרון הטוב ביותר בנתיים.

חכה שהוא יוציא את הרכב ופשוט תפוס את החניה או חסום אותה עם שרשרת.

מניסיון, פניה למשטרה צריכה להיות האופציה האחרונה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...