Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופית מה עדיף? צמיגים של טייפון או של גודייר מהדגמים הבאים:

wolf107
שימו לב! השרשור הזה בן 5404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה.

לאחר מסע מפרך בין כל הפנצריות באזור עפולה וסניף של אוטו דיפו הגעתי למסקנה שאני אחליף לצמיגי טייפון(בגלל מבצע אטרקטיבי באוטודיפו) או גודייר.

ההתלבטות תחילה היא מה עדיף משני החברות הללו? שניהם תוצרת גרמניה.

ההתלבטות השניה היא הדגם של הצמיג..

בפנצריה אחת המליצו לי על הגודייר דגם efficient grip במידות 195-65R-15-91H תוצרת גרמניה טרי(1209)-סה"כ 4 צמיגים 1670 ש"ח.

באוטו דיפו ככל הנראה הדגם הוא EAGLE NCT5 גם כן תוצרת גרמניה-כרגע יש מבצע באוטודיפו על צמיגי גודייר השני בחצי מחיר-יוצא סה"כ בערך 1400 ש"ח.

על הדרך הבחור באוטו דיפו אמר לי ששבוע הבא יהיה להם מצבע על צמיגי טייפון השני ב100 ש"ח, כך ש4 צמיגים אמורים לעלות לי כ1000 ש"ח, זה אומנם חיסכון של בערך 500 ש"ח בכולל, אבל אם תגידו לי שזה לא שווה אז אני לא אתפתה ויקח את הגודייר.

דרך אגב מה שהבחור אמר בנוסף שהטייפון עדין בצדדיו זאת אומרת הוא רגיש לפגיעות צדדיות במדרכה וכו'.

אם אתם בכל מקרה ממליצים לי על הטייפון, אז אני אשמח שתמליצו לי גם על דגם ספציפי שיתאים לדרישות שלי.

הדרישות מהצמיג:

בראשונה שיהיה שקט, נסיעה רכה ונעימה, יותר משפחתי מאשר ספורטיבי.

אודה לכם על תשובות מהירות מכיוון שאני רוצה לרכוש את הצמיגים מחר(וזאת במידה ואני אלך על הגודייר-המבצע של השני בחצי מחיר הוא עד מחר באוטודיפו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, לגבי צמיגי טייפון.

רעייתי כחובבת מציאות ומבצעים קנתה פעם לפני שנים רבות ארבעה צמיגי טייפון תוצרת רומניה באוטודיפו במחיר מצויין.

לאחר חדשיים היא ביקשה ממני להחליף אותם כי היא "נוסעת על קרשים".

קניתי לפני שנתיים לבני פיז'ו 306 שהיה נעול ברביעיית טייפון 165/70/13, אבל כאשר הוחלפו לרביעיית קלבר ההבדל באחיזה, במרחק העצירה, בשקט ובנוחות היה עצום מה גם שלרכב כזה אין הגה כח וצמיג טוב עוזר במקרים אלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדרך הבחור באוטו דיפו אמר לי ששבוע הבא יהיה להם מצבע על צמיגי טייפון השני ב100 ש"ח, כך ש4 צמיגים אמורים לעלות לי כ1000 ש"ח, זה אומנם חיסכון של בערך 500 ש"ח בכולל, אבל אם תגידו לי שזה לא שווה אז אני לא אתפתה ויקח את הגודייר.

זה לא שווה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון עם ה NCT5. באמת צמיג רך כמו שנאמר כאן. קיבלתי את הרכב עם כאלה חדשים ונפטרתי מהם צ'יק צ'ק.

אבל לרכב לא ספורטיבי הם יכולים בהחלט להתאים.

הטייפון חבל להרחיב עליו את הדיבור. צמיג למי שמזלזל בצמיגים ומחפש לחסוך גרוש או שניים. (וההפרש באמת לא כזה גדול).

כפי שציינתי בעבר, במידה הזאת לדעתי הפשרה הטובה ביותר בין מחיר, ביצועים ואיכות הוא ה TOYO PROXES TPT.

מחיר קרוב יותר לטייפון מאשר לגודייר. אם לא בא לך להתחיל לחפש , לך על אחד הגודיירים בכפוף לתקציב.

אם הוא מוגבל - ה NCT5 יהיה מספיק.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגודייר ללא ספק. גם אני רכשתי 4 (אומנם לרקסטון) אבל ליגה!

באוטו דיפו עפולה יש בן אדם בשם סובחי, הוא מבין בצמיגים מאוד תתייעץ איתו.

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר לפני 12 שנים כשקניתי את הרכב ולא הבנתי כלום שמתי 4 צמיגי טייפון, אחרי חודש ימים החלפתי אותם כי לא יכולתי לנסוע ברכב בגלל נוחות ושיכוך מהמורות,הטייפון מחזיק המון זמן אבל הוא צמיג קשה כמו קרש.

החלפתי לאליאנס בזמנו זה היה שיפור עד שהבנתי מה זה אליאנס גם אותם העפתי.

אין מה לעשות,לומדים בדרך הקשה.

שים עוד 500 שקל ולך על הגודייר.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בניגוד למר סובארו מעלי אין ניסיון טוב עם צמיגי טייפון, הם היו דרעק אמיתי כשקניתי אותם (אחרי תאונה קשה שבה נשרפו צמיגי המישלין לחלוטין) והם גם התייבשו ופתחו סדקים אחרי שנה.

כל ה"חיסכון" של 300 ש"ח הלך לפח כשאחרי שנה קניתי 4 צמיגים של פירלי.

וזה כל הסיפור. תחסוך 500 עכשיו, תשלם 1500 עוד שנה. בסופו של יום תשלם 2500 8).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים צמיגים זה אחד החלקים החשובים ברכב.

דמיינו רגע, למרות שזה לא פורום אודיו שאתם קונים מערכת

קולנוע ביתי עם רסיבר מצוין 100*5 , DVD נהדר ,

ורמקולים קטנים ומסכנים 30*5 .כמובן שהרמקולים לא יסחבו את הרסיבר,

ובסך הכל התוצאה תהיה של מערכת עלובה ביותר -כך צמיגים.

תשקיע באוטו עם שלדה טובה מנוע עתיר כ"ס ותקנה טייפון.....

ככה האוטו שלך יראה סיני ומסכן....

בצמיגים לא חוסכים.מי שחוסך גם מסכן עצמו במרחק עצירה גדול יותר,

וגם החסכון יוצא יותר יקר.

יש לי שני רכבים.6 מתוך 8 הצמיגים הם דורוגריפ של גודייר,

והשניים הנותרים הם של יוקוהמה.

הצמיג טוב אוחז מצוין =שווה כל שקל.

אל תתקמצן כי זול יהיה יקר טייפון זה לא צמיג ברמה סבירה אפילו.

לך ותקנה גודייר או אם לא גודיר גם- יוקוהמה, בריגסטון, פירלי ומישלין צמיגים טובים.

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי חברים יקרים עזרתם לי מאוד!!!

בסך הכל לא חיפשתי לחסוך אלא חיפשתי צמיג טוב שעונה לדרישותיי.

אני ארכוש את הגודייר, השאלה איזה דגם מומלץ?

יש את הefficient grip, יש את HYDRA GRIP, ויש את הnct 5.

על איזה מבין ה3 ללכת?

ושוב תודה על התשובות העינייניות שקיבלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...