Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאחר ונחסמתי בפורום תיירות ונופש, המלצה לחופשה קצרה בקפריסין.

MaorXXX
שימו לב! השרשור הזה בן 5366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ועוד 3 חברים מתכננים טיול קטן של שבוע לאיי נאפה בתאריכים 20-27 באוגוסט.

מה שאני רוצה לדעת זה איך הכול עובד, חיפשתי ומצאתי דילים אבל לעומת רוב הילדים שהולכים לשם אני יודע להבדיל בין התמונות שמראים לי באתרי סוכנות טיולים לבין המציאות.

בכל מקרה מה שאני רוצה וחשבתי לעשות זה לקנות פה רק כרטיסי טיסה הלוך חזור ללרנקה, משם מונית לאיי נאפה ואז נעשה סיבוב קטן בכל מיני מלונות טובים או איזה דירה נחמדה ונבחר מה שטוב לנו.

אחרי שהצלחתי לשכנע את החברים שזה מה שנעשה, בדקתי עלויות של כרטיסי טיסה דרך אתרי השוואות מחירים.

מצאתי כרטיסים טיסת שכר הלוך חזור ב-טוסבזול 255$ התקשרתי ואז התחילו לחרטט אותי אין היה ניגמר וכל מיני שטויות בקיצור הכרטיס הכי זול שלהם הוא 336$.

המשכתי לחפש ומצאתי עוד חברות היה ב-230$ ו- 260$ ומחר אני יצור איתם קשר.

דרך אגב, מישהו יכול להסביר לי מה ההבדל בין טיסת שכר לצ'רטר?

בכל מקרה, התקציב שלנו לכרטיס טיסה הלוך חזור הוא עד 270$ שזה דרך אגב הדבר היחיד שאנחנו מתכננים לחסוך בו.

התקציב לחדר בשביל 4 הוא בסביבות ה- 600 ש"ח ללילה, אשמח לדעת מה אפשר למצוא שם בתקציב הזה עדיפות לדירה או מלון דירות.

אחרי כל זה, התכנון הוא שלכל אחד יישאר בסביבות 2000ש"ח בזבוזים לשבוע, מה שלפי דעתי יקנה לנו שבוע טוב ופינוקים מרובים

תקנו אותי אם אני טועה.

עוד משהו קטן, באיזה כסף משתמשים שם ומה הערך שלו לעומת השקל {פעם אחרונה שלי בקפריסין הייתה חיפה נגד אולימפיאקוס}

תודה

מאור8)

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש עסקת חבילה הכוללת מלון+טיסה,

כך גם תחסוך לעצמך את ההגעה מהמלון לשדה.

תחפש מלון שנמצא קרוב לאיזור ה-SQUARE, כך שבשעות הלילה שכולם כבר מתודלקים, אפשר להגיע במרחק הליכה.

בעוד שלשעות הצהריים, תשכיר טרקטורונים אצל וויקטור, וכך תגיע אל הים, בתוספת סטייל.

אל תסע שיכור, אל תתעסק עם המשטרה,

שם זה לא כמו בארץ, כל קנס אצלם מתחיל מ-4 ספרות וכולל הפקדת דרכון עד תשלום הקנס.

עשה ביטוח רפואי בטרם הטיסה.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא מעוניין בעיסקת חבילה, לא בא לי לשלם משכורת לכל העובדי נקיון בחברות תירות.

חוץ מזה שלסגור מלון דירות או לשכור דירה לשבוע שם, אני כמעט בטוח שיהיה יותר זול מלעשות את זה מפה.

אנחנו לא ילדים קטנים, נוסעים לחגוג יום הולדת 23:wink:.

אני יודע שלרוב מי שעושים את הטיול הזה הם ילדים לפני צבא, אבל חשבנו שיהיה כיף להתפנק שם שבוע.

בקשר למשטרה, אני לא מאמין שאנחנו הולכים להשתגע שם בטח שלא לנהוג, אולי באמת רק על טרקטורון לים, אבל חוץ מזה הכל במוניות.

בנוגע לביטוח רפואי, מה מי, איפה, איך וכמה זה עולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה גם אני עשיתי חופשה קצרה באיה נאפה

במחיר שאתה עתיד לשלם רק על הטיסה אתה יכול לקנות דרך דיל כרטיס + לינה + הובלות עד למלון + לפעמים ארוחות בוקר

לדוגמא דיל באתר הדקה ה90 ל5 לילות (טיסות+מלון+הובלות למלון) עולה 299 דולר

אם תלך על דיל של יום לפני הטיסה תוכל למצוא מחירים אפילו יותר זולים

עם 2000 שח לבזבוזים לא תחיה כמו מלך - יחסית יקר שם (עובדים עם יורו) תחיה סביר מינוס

ולגבי הטרקטורון - זו לא שאלה זו חובה , בלי טרקטורון אתה תקוע , מזיע בחום וכל נסיעה קצרה שאתה עושה עולה 20 יורו

אני ממליץ לך להשכיר בסוכנות ההשכרה שממול למלון "סנטה נאפה" , שלא כמו וויקטור - אין לו "מחירים מיוחדים לישראלים"

מה שאומר שהוא הרבה הרבה יותר זול .. ולא באמת יגנבו לך את הטרקטורון - זו משהו שאומרים לך בשביל שתשכיר אצל וויקטור ותתרום לחלוקת אחוזים יפה עם המדריך המקומי שמגיע , במחיר שוויקטור לוקח ל50 סמק אפשר לשכור 250 בכל מקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור עובד בחברת תעופה אני יכול להגיד לך שהסיכוי שלקחת טיסה בנפרד ומלון בנפרד מאשר כחבילה יצא לך זול יותר הוא קלוש,לרוב על אותו מלון אתה תשלם פי 2 במלון עצמו מאשר בהזמנה מראש.

יוסי

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2000 ש"ח לא כולל לינה וטיסה רק ביזבוזים נטו לא יספיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יספיק - אבל כמו שאמרתי - זה לא שתחיה כמו מלך - תחיה סביר מינוס

תעשה את החישוב - אם אתה טס ל6 ימים עם 2000 שח , זה אומר 333 שקל ליום

שער היורו 5.5 ש"ח - שזה אומר שיש לך 60 יורו ליום

רק על דלק \ או מוניות + אוכל ילך לך משהו קרוב לזה - כניסה למועדון , אלכוהול - אלו רק ההוצאות של הלילה - יש עוד את כל היום להוציא כסף על כל מני שטויות

ככה שעם 2000 תחיה סביר - אבל תהיה חייב לחסוך בהמון דברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז בדקתי כמה דילים ה-299$ זה רק ל-4 ימים.

חיפשתי דילים לשבוע, מצאתי הכי זול ב-369$ אבל כמובן שהחבילות האלה כבר נגמרו.

אבל החבילה הבאה עניינה אותי מאוד מה דעתכם:

449$ לאדם .

דירה ל-4 במלון דירות ANTHEA HOTEL.

הסעות מנמל התעופה למלון.

טיסה בארקיע.

יציאה 20לאוגוסט 05:20 בבוקר, נחיתה 06:40.

חזרה 28 01:30, נחיתה 02:45

אם אנחנו הולכים על החבילה הזאת, אז התקציב לביזבוזים גדל ל-3000-2500ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע בסדר - במיוחד שקובעים הרבה מראש

אם אתה רוצה קצת להמר ולקנות כרטיסים ברגע האחרון (יום או 2 לפני הטיסה) הדיל יהיה יותר זול .. אבל לא בטוח שיהיה מקום ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 ימים לא מספיק ,גם לא שבוע.

אתה טטוס לשם ולא תרצה לחזור,אחרי שבועיים שם רציתי עוד להישאר.

הדבר הכי חשוב באמת זה מלון במרכז,וגם רוב המלונות שם גובים כסף למזגן בלילה,אז תתכונן לישון ערום כי חם שם ברמות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחכות ליומיים לפני זה קצת בעייתי, אולי זה ישתלם אבל אנחנו כולם אנשים שעובדים בעבודה מסודרת, בחיים לא נקבל חופש של 8 ימים יומיים לפני.

עוד משהו בקשר לתקציב החלטנו להגדילו קצת, 449$ טיסה ומלון ו- 500EURO בזבוזים.

ARIKC אני בטוח שכולם רוצים להישאר שם אבל מתישהו ניגמר הכסף חייבים לחזור.

בכל מקרה זה טיול קטן לפני טיול יותר גדול, עדיין לא החלטתי אבל זה או ארצות הברית או אוסטרליה.

בקשר למזגן, אנחנו כבר מודעים לזה שהמזגן מצריך תוספת של 5 EURO ליום, אני מתאר לעצמי שאלה יהיו ה-35 EURO הכי טובים שנבזבז שם.:wink:

עוד שאלה אחת מה בנוגע לביטוח רפואי, מישהו יכול לתת לי הסבר איפה ואיך עושים את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במלון הזה שמצאת לו דיל אנטאה זה מלון שמחולק לחלקים ואתה תהיה בחלק רק של ישראלים אבל רק.

החדרים סבירים כמו אכסניה כזאת, אין מגבות לא כל כך נקי יש מזגן שעליו תצטרך לשלם נראה לי 5 פאונד ליום.

אבל המלון קרוב מאוד לסקוואר וגם ככה מי בא לשם בשביל מלון?

אם ישלך שאלות תרגש חופשי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...