Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אופטרה LS PLUS שנת 2006

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 3846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שוקל לרכוש את הרכב וראיתי מודעה ביד 2 ודיברתי עם הבחור.. הבחור טען שבשנה הספציפית הזאת יצא דגם לקסורי(מה שכרגע הוא מוכר) שהגיע מאובזר קומפלט עם דברים שאפילו ברכבים החדשים היום ששברולט מוכרת(בדגם האופטרה) לא קיימים.. בחיפוש במחירון לוי יצחק באינטרנט לא ראיתי את העניין הזה... מישהו יודע על מה הוא מדבר? הוא צודק או שזה איבזור סטנדרטי?

כמו כן במידה ומישהו חווה את הרכב בשנתון המדובר ויכול לתת חוות דעת חיובית או שלילית אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שדיברתי איתו מ רשם במודעה את הדברים הסטנדרטיים ובנוסף סנרוף,מגנזיום,בקרת אקלים ובעל פה אמר לי את מה שרשמתי,בגלל שלא מצאתי את זה במחירון באינטרנט רציתי לשמוע חוות דעת אולי מאנשים שיש להם את הרכב לפחות איך הרכב מבחינה כללית,רמת הגימור חשובה ,אבל לא קריטית לי בכל מקרה ...

מישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב..זאת המודעה:

koteret_pratim.gifright_04.gifיצרן:שברולטדגם:אופטרה - LS PLUS אוט' 1.6נפח:1,600שנה:2006יד:2ת. הילוכים:אוטומטמחיר:לא פורסם בדוק מחיר מחירוןright_08.gifright_04.gif

סוג מנוע:בנזיןק"מ:75,000צבע הרכב:כחול מטאלימזגן:ישבעלות קודמת:פרטיתבעלות נוכחית:פרטיתמוכן להחלפה:לא

right_06.gifכלל פנסיה וגמל- היכנסו ותתחילו לחסוך

spacer.gifcenter_09.gifcenter_17.jpgcenter_18.gifאזור מכירה:ראשל"צ והסביבהעיר/ישוב:נס ציונה טלפון:להצגת המספר לחץ כאןאיש קשר:אדי אוריתדוא"ל:לחץ כאן לפניה למפרסםcenter_20.gifright_02.gifkoteret_tmunot.gifcenter_04.gife1_1_1_61859_20090703220731-m.jpgicon_hagdala.gifלהגדלה ותמונות נוספות לחץ center_06.gifteur.gif

במצב חדש,ללא תאונות או תיקוני צבע דגם מפואר הכולל סאן רוף,גלגלי מגנזיום,בקרת אקלים,חיישני רוורס ופנסי ערפל.כולל וו גרירה.

חיפשתי תגובות על הרכב פה בפורום והאמת שאין יןתר מדי אז אם בכל זאת יש למישהו חוות דעת ממקור ראשון אני אשמח לשמוע.

תודה ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוספות ב-LS PLUS כוללות גלגלי מגנזיום מקוריים, סאנרוף מקורי, בקרת אקלים, ודיפונים דמויי עץ בקונסולה המרכזית. כל שאר הדברים נשארו כשהיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון מדובר במכונית מממוצעת ואפורה לא יואת דופן לא לטובה ולא לרעה בכלום.

מערכת התזמון במכוניות האלה לא סלחנית לטיפול לא מקצועי, ויש לוודא שהטיפולים נעשו בזמן (ועם חלפים מקוריים כשמדובר בטיימינג)

המכונית נסחרת בהרבה פחות מהמחיר הנקוב במחירון, כך שניתן למצוא מכוניות (מליסינג בעיקר) שנת 2008 בכ-70000 ש"ח (גם הדגם המאובזר) יש חברות ליסינג שימחו למכור לך 2009 מהניילון ב-90000 ש"ח ואף פחות.

לדעתי, במחיר הנכון מדובר בעסקה סבירה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון השנים המדוברות שאני כנראה ארכוש הם 2004-2006 שוב פעם תלוי במחיר ובעיסקה הספציפית.

בגדול אין לי דרישות מיוחדות ואנ י גם לא דקדקן ובודק כל רעש וכל דבר עושה לו אנליזה ככה שאם האמינות שלו סבירה והאחזקה ממוצעת אז אני באופן אישי לא רואה סיבה למה לא לקנות שנתון גבוה במקום לרכוש יפנית או ארופאית בעלי שנתון נמוך ב4-3 שנים.

תודה לעונים בנתיים.

יש עוד דעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ בפעם האחרונה.

אני מבין שאין יותר מדי התנסויות עם הרכב לפי התגובות והידע האישי אז אנסה בפעם האחרונה למקרה שמישהו פיספס את השרשור.

יש למישהו דעה נוספת?

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב קוריאני מתחתית הקטגוריה מכל הבחינות.

אני בכלל לא מדבר על כך ש75K לרכב שנת 2006 זה גבוה ויד 2 גם.

אם כבר מחיר נמוך וקוריאני - עדיף לקנות יונדאי !

לפי מה ששמעתי (אין לי נסיון אישי) , המחירים ב UMI לא זולים בלשון המעטה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב קוריאני מתחתית הקטגוריה מכל הבחינות.

אני בכלל לא מדבר על כך ש75K לרכב שנת 2006 זה גבוה ויד 2 גם.

אם כבר מחיר נמוך וקוריאני - עדיף לקנות יונדאי !

לפי מה ששמעתי (אין לי נסיון אישי) , המחירים ב UMI לא זולים בלשון המעטה.

אייל אתה מדבר מתוך נסיון? אם כן אז באמת אני מאמין לך! בתור אחד שהשכיר את האוטו הוא בסדר גמור לא הכי הכי... אבל סטנדרטי.

לפותח השרשור אם אין לך יותר מידי דרישות מיוחדות מהרכב אז הוא בסדר גמור המנוע סוחב מצויין האוטו נוח ושוב אם אתה לא צריך איזה אוטו אם נטיות ספורטיביות אז האוטו יענה על הדרישות שלך. 

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

לאייל,המחירון הוא 62 אלף וניתן אני מאמין שגם ב55-57 אלף יהיה ניתן לרכוש אותו אז המחיר הוא נמוך משמעותית ממה שאתה חושב.

שבת שלום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם רכב מעפן.

עוד אחד מקולקציית הפחנועים ששברולט אימצו מדייהו והדביקו עליה את הסמל שלהם.

ממש לא מומלץ.

את מדבר נסיון אישי?

כי האמת ששמתי לב שרוב אלה בעלי הדעה השלילית על הרכב מעולם לא נסעו או נהגו בו אלא פשוט אימצו דעות על סמך כתבות,מבחנים ודיעות של אחרים שגם כן לא נסעו בו,ומנגד אלא שכן נסעו או נהגו בו,דעתם יותר סלחנית ורובם אומרים שהרכב לא נורא כל ך,אמנם לא גולף או כל רכב יפני אחר בקטגוריה אולם רכב סביר שנותן תמורה למחירו הנמוך יחסית.

בגלל זה ההתלבטות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מדבר נסיון אישי?

כי האמת ששמתי לב שרוב אלה בעלי הדעה השלילית על הרכב מעולם לא נסעו או נהגו בו אלא פשוט אימצו דעות על סמך כתבות,מבחנים ודיעות של אחרים שגם כן לא נסעו בו,ומנגד אלא שכן נסעו או נהגו בו,דעתם יותר סלחנית ורובם אומרים שהרכב לא נורא כל ך,אמנם לא גולף או כל רכב יפני אחר בקטגוריה אולם רכב סביר שנותן תמורה למחירו הנמוך יחסית.

בגלל זה ההתלבטות שלי.

זה מקרה מוכר. יש דעה מאוד שלילית על הקוריאנים אבל בפועל בתור אחד שנהג גם על הלאנוס בתקופת דייהו וגם על אופרטה 2005 (ועדיין נוהג) הרכב אחלה רכב. גרסאת הLS PLUS מאובזרת טוב מאוד והאוטו נוסע מעולה מנוע טוב ורכב זריז התנהגות כביש טובה המוסך קצת יקר אבל אין לו הרבה תקלות אני נוהג על הגרסאת 5 דלתות שלדעתי הרבה יותר יפה מהארבע דלתות אבל בשורה התחתונה הרכב בהחלט מהווה תמורה טוהב מאוד לכסף אני ממש מרוצה ממנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...