Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי קניית משפחתית משומשת עד 30K ש"ח - אולי קורולה דיזל? [כ"ע]

רן האוזן
שימו לב! השרשור הזה בן 5407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, 8)

אני מעוניין לקנות רכב משומש. התקציב שלי עומד על כ 30,000 ש"ח. אני מחפש רכב בעל צריכת דלק נמוכה, חלקי חילוף זמינים ולא יקירים, מרווח (שיהייה מקום לתינוק ולעגלת תינוק) וכמובן בטיחותי. נתקלתי בטויוטה קורולה סאן (SUN) שנה 2000, מנוע 2000, דיזל, עשתה 290,000 ק"מ, יד 3. בעל הרכב רוצה עליה 4K, 26K מתחת למחיר מחירון.

אינני יודע מה ההשלכות של רכב דיזל למרות שהאינטואיציה שלי אומרת עלות דלק מוזלת משמעותית. האם לדעתכם זוהי עסקה טובה? מה הייתם ממליצים לי לפי התנאים שהצגתי?

תודה מראש לכל העונים

רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שתיקח רכב שעשה 300K רק בגלל שקוראים לו טויוטה. קח יונדאי אקסנט 1.5 אוטומטית. גם כסא נכנס וגם עגלה ויש עוד מקום לקניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת למה אפילו את מעלה על דעתך לקנות רכב שהוא נוסע כבר שהוא חצי מת.

ברגע שאני רואה רק את ההתחלה על 200 אני אומר ישר ביי ביי ולא מסתכל אפילו.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המשיבים.

מה דעתכם על יונדאי גטס שנת 2003 ידנית? האם צריכת הדלק סבירה? האם יש מקום איחסון גדול? איזה רכבים בכלל הייתם ממליצים לי בתנאים שפורטו (עד 30K, עם תינוק ועגלת תינוק, בטיחותי וחסכוני ככל שניתן)?

תודה,

רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי חושב לכיוון של קסארה טורבו דיזל אוטומט עם מנוע HDI.

הכיוון שלך מאוד נכון, רק שהרכב שבחרת הוא לא נכון.

הקורולה הזו מאוד נדירה וכל תקלה יכולה לגמור את החיסכון שלך בדלק.

בשנתון 2003-2004, בסביבות 25K, שוכנת לה הקסארה האוטומטית עם מנוע 2000 טורבו דיזל.

חסכונית מאוד, טובה מאוד, אמינה אם מטופלת היטב וכמובן יש שפע מקום לעגלת תינוק בבגאז' עקב תכנון יעיל.

כמו כן יש גם ניטרול כרית אוויר לתינוק אם אתה רוצה אותו מקדימה.

אני אישית מחזיק רכב דומה (ידני, 98, בלי טורבו) - בהחלט ממליץ.

אגב - אם אתה נוסע 15 אלף ק"מ בשנה אתה יכול להגיע ליופי של חיסכון של 3000-4000 ש"ח בעלויות הדלק לעומת רכב בנזין מקביל. זה לדעתי סכום נפלא לחסוך שמשלם עבור האחזקה של הרכב, במקום להשאיר אותו בתחנות הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המקיפה. הבעיה עם רכבי הדיזל, כמו שאני מבין, היא שחלקי החילוף יקרים וגם אלו רכבים שעשו קילומטראז' גבוה (רכבים של מורי נהיגה למשל). הייתי רוצה רכב שלא עבר את ה 130,000 ק"מ. הרבה יותר קשה למצוא רכב דיזל, מטבע הדברים, אשר עונה לקריטריון זה. האם יש משהו במה שאני אומר או שהקסרה HDI יכולה לעשות את ה 300K ללא דאגות מיותרות? אני שואל זאת כי מצאתי כמה רכבים לפי המלצתך אל עם קילומטראז' מעל 200K

שוב תודה,

רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, לרכבי דיזל עמידות גבוהה יחסית בפני ק"מ.

שנית, מה שחשוב הוא מי החזיק את הרכב, יותר מאשר הק"מ שלו. לדוכמא 300 K בבין עירוני, עדיפים על 200 בתוך העיר.

שלישית, יש שפע של מידע בפורום. ערוך חיפוש - "דיזל"

צביקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך בעיה עם ידני תנסה לחפש מגאן 2000-2003.

חסכוני , מרווח , בטוח ונסחר במחירים מצחיקים.

בהצלחה.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...