Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת שלט לחלונות חשמל בוולוו 244

re_ilan
שימו לב! השרשור הזה בן 5377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לא מזמן הצלחתי לסדר בוולוו שלי (244 GLE, מודל 83) את הנעילה המרכזית, ועכשיו המנגנון עובד יפה בכל הדלתות. אני לא יודע האם המנגנון מקורי או לא, אבל כשקניתי את הרכב לפני כמה חודשים זה לא עבד. (הניסים שWD40 יכול לעשות...)

הדבר הבא שאני רוצה לעשות הוא להפעיל את המנגנון באמצעות שלט (כרגע צריך להשתמש במפתח דלת הנהג).

אשמח לדעת איפה אפשר לקנות קיט לשלט וכמה זה אמור לעלות. אבל הכי חשוב לי להבין בשלב הזה האם ואיך קיט כזה מתלבש על מנגנון הנעילה המרכזית הקיים? או שצריך להתקין הכל מחדש?

(אני יודע שהיו שרשורים רבים בנושא, אבל לא הצלחתי למצוא אף אחד שעוסק בחיבור שלט לנעילה מרכזית קיימת).

תודה לכולם

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון כותרת השרשור: אמור להיות "הוספת שלט לנעילה מרכזית בוולוו 244". בטעות רשמתי "חלונות חשמל".

מנהלים - אודה על תיקון הכותרת. אני לא מצליח לערוך בגלל חלוף הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך 2 אפשרויות.

או להתקין מע' אזעקה הכוללת נעילה מרכזית בשלט וגם הרמת חלונות, או לקנות שלט למערכות אזעקה ופתיחת שערים עם יחידת קליטה עם 2 ריליים.

האופציה השנייה מגיעה כקיט ל 12 וולט (מתאים לרכב) שכולל יחידת מקלט ו 2 שלטים, מאוד פשוט ובסיסי, התקנתי כזה לשער בכניסה לחצר שלי לפני 3 שנים בערך ועובד יופי.

מה שכן, בשלט יהיו לך 2 לחצנים, אחד לנעילה ואחד לפתיחה (לא באותו לחצן לפתיחה וסגירה).

לדעתי מערכת אזעקה לרכב תהיה עדיפה וגם המחירים היום לא בשמיים.

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אפשר להשיג את האופציה של האזעקה בקיט? האפשרות הזאת די קורצת, בעיקר בגלל הסגירה האוטו' של החלונות.
  2. לגבי האפשרות השניה - האם מה שצריך לעשות זה פשוט לחבר 2 חוטים מיציאות המקלט לחוטים של הנעילה המרכזית ושלום על ישראל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי. התקנתי, עבד שנתיים ו...התקלקל!!!

מסתבר שהטכנולוגיה החדישה לא עומדת במבחן זמן. ביטלתי הכל והחזרתי למקוריות ו....עובד!!!

Big-Block - I mean a realy Big, the Bigest

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אפשר להשיג את האופציה של האזעקה בקיט? האפשרות הזאת די קורצת, בעיקר בגלל הסגירה האוטו' של החלונות.
  2. לגבי האפשרות השניה - האם מה שצריך לעשות זה פשוט לחבר 2 חוטים מיציאות המקלט לחוטים של הנעילה המרכזית ושלום על ישראל?

1. כן. בכל חנות אביזרי רכב, אם אתה מהמרכז צור איתי קשר אנסה לעזור לך.

2. בערך, יש מגע לסגירה ומגע לפתיחה, תצטרך לבצע היפוך כיוון עם ריליים.

חבר מועדון 13925

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טריומף, תודה על ההצעה, בטוח אפנה אליך לסיוע וייעוץ בעתיד כשאגיע לזה. בינתיים יש עוד כמה דברים יותר דחופים לסדר בוולוו, שאגב עברה אתמול טסט חלק :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh: אחרי שלא נסעה כמעט שנה (תודה לשרון ממוסך חיבה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תיקונים קטנים לטריומף (במחילה מכבודו:oops:)

1. מערכת שלטי נוחות מותאמת בדיוק למטרה שביקש השואל עולה 200 ש.

2. גם מערכת אזעקה וגם מערכת שלטי נוחות יצטרכו תוספת של מרים שמשות כדי לשלוט בהרמת חלונות. זה לא מגיע כחלק מאף קיט שאני מכיר. (וזו תוספת לא זולה, ואם תשאל אותי לא כ"כ מומלצת בשל בעיות אמינות)

3. אזעקה שאינה דו כוונית "ביפר" לא עוצרת חול**ת למינהן ליותר מ15 שניות.

קישור לקניית מערכת שלטי נוחות:

http://www.sound-d.co.il/85247/%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%A0%D7%95%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%9B%D7%95%D7%9C%D7%9C-%D7%96%D7%95%D7%92-%D7%A9%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%9D

(וואו איזה אורך יצא, מקווה שיעבוד :|)

כדי לחבר את המערכת אתה מחבר את נותני הפיקוד של מח המערכת שתרכוש (זה יהיה מסומן בבור בהוראות,לא לדאוג) לנותני הפיקוד של היחידה המותקנת בדלת הנהג. (אם הסתבכת תגיד איזה צבעים יש לך שם ואשמח לעזור לך)

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תיקונים קטנים לטריומף (במחילה מכבודו:oops:)

1. מערכת שלטי נוחות מותאמת בדיוק למטרה שביקש השואל עולה 200 ש.

2. גם מערכת אזעקה וגם מערכת שלטי נוחות יצטרכו תוספת של מרים שמשות כדי לשלוט בהרמת חלונות. זה לא מגיע כחלק מאף קיט שאני מכיר. (וזו תוספת לא זולה, ואם תשאל אותי לא כ"כ מומלצת בשל בעיות אמינות)

3. אזעקה שאינה דו כוונית "ביפר" לא עוצרת חול**ת למינהן ליותר מ15 שניות.

קישור לקניית מערכת שלטי נוחות:

http://www.sound-d.co.il/85247/%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%A0%D7%95%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%9B%D7%95%D7%9C%D7%9C-%D7%96%D7%95%D7%92-%D7%A9%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%9D

(וואו איזה אורך יצא, מקווה שיעבוד :|)

כדי לחבר את המערכת אתה מחבר את נותני הפיקוד של מח המערכת שתרכוש (זה יהיה מסומן בבור בהוראות,לא לדאוג) לנותני הפיקוד של היחידה המותקנת בדלת הנהג. (אם הסתבכת תגיד איזה צבעים יש לך שם ואשמח לעזור לך)

נתקו

אני לא ממש רואה איפה תיקנת משהו ממה שאמרתי קודם:wink:

חבר מועדון 13925

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא,חו"ח. רק ציינתי שמרים שמשות הוא חלק נפרד מהמערכת ויכול להתחבר לכל יח' שליטה ("ריליי") של אזעקה,של שלטי נוחות... כל דבר שיכול לתת לנו פולס בעצם.

וששלטי נוחות הם מוצר מדף מאד מקובל אצל המתקינים, אפילו עוד מאז שזו היתה פרנסתי, וזה באמת היה ממש, אבל ממש מזמן.8) כך שאין צורך לאלתר מיחידת פיקוד של שער חשמלי.

גם כך אני מרגיש לא נוח-קטונתי מ"להעיר" לך. הפרויקט שאתה עבד עליו כרגע, הוא בדיוק החלום שלי. לפני איזה 30 שנה כשהתחלתי להתעניין ברכב, השכן שלי קנה אחת כזו דנדשה, ביבוא אישי. אנחנו, ילדי השכונה היינו מתנדבים לפי תור לנקות לו אותה.:? כבר אז ידעתי שיום אחד תהיה לי כזו. אישית, הייתי שומר יותר על מקוריות, למרות שגם ה"פימפ-מיי-רייד" שלך מגניב (אהבתי במיוחד את המראות החשמליות שהעלית היום).

בקיצור,אם אתה מכיר מישהו שרוצה לתרום אחת כזו שנת 79 או לחליפין מישהו שצריך כליה כדי שאוכל לקנות אחת (וגם לשפץ אותה) אני כאן...

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...