Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית רכב משומש (אקסנט ו-323)

alonf1
שימו לב! השרשור הזה בן 5416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יש לי שאלות4 בבקשה .

-1-אשמח אם תעשו לי קצת סדר ,יש 323 ויש לאנטיס 323 ויש 323 שהיא לא לאנטיס . אפשר לפרט כל דגם והשנה שלו?

זה ממש מבלבל אותי בכל אתר יש חלוקה שונה לשנים ודגמים.

-2- איזה דגם הכי מומלץ לפי שאלה -1- בשנים 2001-2003 ? דרישה לבטיחות, אחיזת כביש ברמה של

נסיעה משפחתית +אמינות, נוחות סבירה בעליות (קצת עליות ,לא רציני) +טיולים (קצת חצץ -לא שטח) .

לא חשוב יופי או צורה חיצונית.

-3- איזה דגם של אקסנט באותם שנים אלו בלבד מומלץ? יש פאמילי? יש אסטיים? יש דגם שהוכיח את עצמו?

או להפך דגם שפישל הרבה?

-4- יתרונות וחסרונות של האקסנט שבסעיף 3 לעומת הלאנטיס שבסעיף1 ? מבחינת הכל

כולל גיר , מחיר , אפשרות למכור, בגדול.....אמין + נסיעה משפחתית לטיולים (לא שטח ג'יפים! אבל חצץ קצת פה ושם)

בגדול לא הייתי רוצה פחות מ1500 נפח מנוע אבל גם לא מעל 1600

סליחה עם הצפתי כמות כזו של שאלות

תודה רבה רבה. אשמח לפירוט לסבלנים ......:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלבול נובע מהעובדה שהלאנטיס היא גם 323 :lol:

עד שנת 99 היתה הצורה "הישנה" והעגולה יותר, זאת שמוכרת בשם לאנטיס.

mazda-323f-sedan.jpg

אחר כך הגיעה ה323 שנראית ככה:

mazda_323_2000_01.jpg

בכל מקרה מדובר במשפחתית בינונית וסבירה, והיא עדיפה על פני האקסנט.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראה לי יש אנטיס 2001 מנוע 1.8 ואני ממש נהנה ממנה.

יותר חסכוני מה 1.6 ומה 2.0 שלי בנסיעה רגוע צורכת 1:10.5 בתוך העיר, לחבר יש לאנטיס 04 מנוע 1.6 צורכת בתוך העיר 1:9 לכן אני ממליץ על 1.8 לפי דעתי זה הדגם הכי מוצלח מכול 3 האופציות.

GLX מגיע אם 4 כריות אוויר ABS וסאנרוף, חוץ מראדיטור שהוחלף וטיפולים לא היתה בעיה מיוחדת,

רצוי שתיבדוק את הגיר טוב טוב כי יש להם קצת בעיות.

אחרי שנתיים עם הרכב אני ממליץ בחום.

דרך אגב כמו שאמרו מ 96 ועד 98 יש לאנטיס הצורה הישנה ומ 99 עד 04 יש את הצורה החדשה.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...