Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייהטסו שרייד 93, ייעוץ לגבי מחיר הרכישה ועלות האחזקה [כ"ע]

ChAoS777
שימו לב! השרשור הזה בן 5414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

אני מתלבט כבר שבועיים לגבי דייהטסו שרייד 93, נפח 1.0.

רוצה לדעת מה ידרש ממני כדי להחזיק אותה?

טסטים בשנה? מחיר?

ואם 5000 שקל משתלם לקנות אותה?

ידנית, יד ראשונה, מצב טוב, רדיאטור וצמיגים חדשים.

וביטוח נהג צעיר, אני בן 22.5 ויש לי 5 שנים ותק, בלי תאונות או נקודות.

אודה מאוד אם תשתפו פעולה ותרחיבו,כי אין לי שום ידע בתחום.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע עצה שלי לך על המנוע 1.3,יש אותו לשכן שלי והוא יחסית מרוצה מהרכב,טוען שהביטוחים זולים,לא זולל דלק ,ואמין יחסית,זה מה ששמעתי ממנו,אוטו מעולה לך עליו העליות שלו אמורות להיות זולות וגם הביטוחים וגם האמינות של דייהטסו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שבאמת מבחינת האמינות ואחזקה שתי הדגמים מאוד זולים.לכמה זמן יש טסט לרכב שאתה רוצה לקנות כי זה כבר רכב מעל ל15 שנים אז תצטרך להצטייד בבדיקה של בלמים כשתלך לעשות טסט.בעקרון אני במקומך כבר הייתי בודק את הדגם 1300 היא קצת יותר חזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב טוב בגדול רק הבעיה שהרבה מהסוג הזה עברו התעללות קשה (ראיתי הרבה כאלו כשחיפשתי רכב בעבר בשביל חבר). אזי את תבחר בקפדנות תקבל רכב חסכוני ואם תטפל בו טוב הוא גם ישרת אותך בהתאם.

תודה רבה ויום טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...