Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא אישי קרייזלר וואיגר

twins
שימו לב! השרשור הזה בן 5402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

המחיר של קרייזלר וואיגר בייבוא אישי הוא מאוד אטקטיבי למי שזקוק לרכב כזה ולא מוכן לשלם את הסכום השערורייתי של היבואן בארץ ויש לי צורך ברכבמסוג זה להובלת המשפחה.

האם למישהו יש נסיון בייבוא אישי ? ממה להיזהר ? האם יש סוכנים מומלצים (מנסיון בלבד)

ההיצע של רכבים מסוג זה הוא דל מאוד בארץ ואלה שנמכרים נמכרים במחיר מטורף, קאיה קארניבל ב- 190 אלף ? שערורייה

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שערוריה שלאחד כמוך יש מקום בפורום הזה

קצת תרבות לא תזיק לך אבל אתה הרי מר ישראלי מבין הכול ודוחף את האף שלו לכול חור.

תאכל את הלב שיש אנשים עם כסף שלא מזיז להם עתיד המותג אלא הנוחות שלהם

אכילה נעימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי התגובה שלך מעט מוגזמת ^^:shock: .

סה"כ זה שהגיב מעליי אמר את האמת , לקרייזלר יש כבר הרבה

זמן בעיות רציניות ומאוד יכול להיות שמחר יקרה להם מה שקרה לGM.

באופן כללי אני שמח שהנוחות חשובה לך, אבל אם מחר קרייזלר ייפשטו

רגל הנוחות לא תעזור כשתאלץ להגיע למוסך ולקבל את האחראיות מהיצרן.

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגופו של עניין:

המנועים של כלי הרכב המיובאים מארה"ב שונים מהמנועים בארץ, מכויילים באופן שונה, ועלולות להיות לך בעיות בטיפול שוטף ברכב.

אם בכל זאת אתה רוצה לייבא רכב, אני הייתי קונה רכב ב-ebay ממוכר עם פידבק טוב, ומשתמש בעמיל מכס מנוסה לצורך שחרור הרכב בארץ.

לדעתי הכפלת המחיר במקדם 2.5 יכולה לתת לך מושג טוב מה יהיה המחיר בארץ.

לאנשים שחוסכים כסף - יש כסף, לאלה שמזבזים אותו :) המטרה לחסוך כסף היא מטרה טובה.

אגב דודג' קאראוון היא גירסה זולה מהקרייזלר - יתכן שכדאי לך להעדיף אותה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב על קיה קרניבל (זאת אומרת דיזל) אז שקול סאנגיונג רודיוס, לדעתי התמורה הטובה ביותר לשקל במגזר הזה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה שקרייזר כבר פשטה את הרגל. אז? חלקי חילוף, ידע לטיפול (יזה ידרש פעם) - מה תעשה?

אם זה חשוב לך - בדוק את מבחני הבטיחות של הוויאג'ר. בשנים האחרונות זה היה מספיק כדי לחשוב על משהו אחר.

ונדמה לי שגם אתה ישראלי שמייד מתחמם. תדליק מזגן, איש.

שערוריה רצינית היא מחירי הפרארי בישראל. אתה עושה משהו בנידון?

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שיהבואן יסכים לתת אישור על טיפול בקראוון אפילו אם זה אותו אוטו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגופו של עניין:

המנועים של כלי הרכב המיובאים מארה"ב שונים מהמנועים בארץ, מכויילים באופן שונה, ועלולות להיות לך בעיות בטיפול שוטף ברכב.

אם בכל זאת אתה רוצה לייבא רכב, אני הייתי קונה רכב ב-ebay ממוכר עם פידבק טוב, ומשתמש בעמיל מכס מנוסה לצורך שחרור הרכב בארץ.

לדעתי הכפלת המחיר במקדם 2.5 יכולה לתת לך מושג טוב מה יהיה המחיר בארץ.

לאנשים שחוסכים כסף - יש כסף, לאלה שמזבזים אותו :) המטרה לחסוך כסף היא מטרה טובה.

אפשר לשאול רק למה התכוונת ב"מכויילים באופן שונה"? ואילו בעיות יכולות להווצר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל היו פה הרבה תגובות לא רציניות, אז דבר ראשון לגבי פשיטת רגל של קרייזלר וכל הקישקוש הזה שלא יהו חלקי חילוף זה בולשיט. צריך להבין מה זה צ'פטר 11 בארה"ב לפני שמקשקשים שטויות כאלה. קרייזלר פשוט תולאם במקרה הכי גרוע ולא יהיה איתה שום בעיה.

לגבי הרכב הספציפי הזה יש לו כמה גרסאות בדגם הטאון קאונטרי והם: LX,TOURING,LIMITED

שהלימיטד היקרה ביותר.

במידה ותרצה להביא אותה ביבוא אישי קח בחשבון שהרכב מיוצר בקנדה ולכן הוא משלם מס גבוה יותר (בערך 117 אחוז כולל) ממחיר הקניה שלו (אלא אם כן הרכב יוצא לארץ מקנדה ואז זה 103 אחוז כולל)

ב-1 לאוגוסט מס הקניה עולה לכן צריך לקחת את זה גם בחשבון.

אגב , זה אחלה של רכב למשפחות.

אם אתה בענין של משהו יותר זול יש את השברולט אפלנדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...