Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על ניסאן נוט - חדשה

Tazzie
שימו לב! השרשור הזה בן 5419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אבא שלי חושב לקנות ניסאן נוט חדשה ואשמח לעזרתכם אם מומלץ או לא.

ניסיתי לחפש בפורום אבל מצאתי רק הודעות מהתקופה שהרכב הגיע לארץ ולא הודעות מהתקופה האחרונה.

אשמח לשמוע ממי שמכיר כי אני לא ממש מתמצא.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדרישות מהרכב?

זה רכב להורים שלי, אנשים מבוגרים.

הדרישה מעבר לרכב אמין, שתהיה ישיבה נוחה ומעט גבוהה.

מעבר לזה אין ממש דרישות. לרוב נסיעות קצרות ונהיגה עדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד מהתרשמות של יומיים עם הרכב: מכונית מאד נעימה לנהיגה. תנוחת הישיבה - כאמור -גבוהה, אתה מרגיש קצת כמו בג'יפון. זה יתרון למבוגרים, מבחינת כניסה ויציאה מן המכונית. מבחינת נוחות ואחיזת כביש - בהחלט סביר, ויספק את ההורים שלך. גם תא המטען מספק ביחס למכונית האצ'באק, ובאחד הדגמים, ניתן להגדלה ע"י הזזת הספסל האחורי קדימה. האבזור מספק, רק שלדעתי אין בקרת יציבות - קצת חבל - אבל תבדוק את העניין.

הרכב מיוצר באנגליה ולא ביפן, אבל כמו אצל ניסן בדרך כלל - לא צפויות בעיות אמינות מיוחדות.

לגבי עיצוב חיצוני - אני אהבתי. לא כולם אוהבים, בייחוד לא הישראלי המצוי שמעדיף מכונית בעיצוב סדאן שלוש קופסאות.

זאת חוות דעתי - אבל עדיף כמובן לשמוע ממישהו שנוהג על הרכב כבר שנה או שנתיים.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שזכור לי הרכב מגיע עם סטנדרט בטיחות מחפיר למדי - 2 כריות אוויר ואופציה לESP. מבוגרים אמרת? יכול להיות שגם ככה זה לא משנה להם...

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוט מוחלפת בימים אלו בדגם חדש מעבר לים.

באופן כללי רומסטר עדיפה כמעט כבל פרמטר אפשרי, תאמו נסיעת מבחן.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

thebaron - הדגמים עכשיו כבר מגיעים עם מערכת בקרת יציבות.

מה לגבי היונדאי 130 ? ההורים שלי התלהבו מהעיצוב שלו יותר מהניסאן נוט, אבל נאמר להם שההרכבה שלו נעשית בקוראה או בצ'כיה וזה הרתיע אותם מבחינת אמינות של הרכב.

ותודה לכל שאר המגיבים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב להורים שלי, אנשים מבוגרים.

הדרישה מעבר לרכב אמין, שתהיה ישיבה נוחה ומעט גבוהה.

מעבר לזה אין ממש דרישות. לרוב נסיעות קצרות ונהיגה עדינה.

אם אלה הדרישות אז שילכו למדוד גם את הסוזוקי SX4 חמש דלתות. מגיעה מיפן וגובה המושב מהכביש עומד על 66 ס"מ, קשה לי להאמין שיש עוד רכב פרטי עם מושב גבוה כל כך.

לגבי ה NOTE, זכור לי מבחן שרועי צוקרמן פרסם ב YNET ואני חושב שהוא היה די חיובי, שווה קריאה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסאן נוט כבר מיושנת, אופציה יותר טובה תהיה הSX4 או אם הם מתעקשים על ניסאן אז הטידה 5 דלתות גם בעלת ישיבה די גבוהה ומכונית נוחה מאוד עם בטיחות מלאה אם אני לא טועה. מה התקציב?

:turn-l: יש לי סחרחורת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר: לדעתי הסוזוקי SX4 האצ'באק מיוצרת בהונגריה, ולא ביפן. אבל, זה לא ממש רלוונטי לעניין האמינות.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הSX4 שמגיעה אלינו מגיעה מיפן.

המפעל בהונגריה (בעיירה אסטרגום) מייצר SX4 בשביל השוק המקומי ואת הפיאט סדיצ'י - SX4 עם לוגו של פיאט.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...