Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי קוד בקודן - יונדאי גטס 2007

new_getz
שימו לב! השרשור הזה בן 5419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי יונדאי גטס 2007 ויש בה קודן.

אני מניח שמן הסתם הוא לא מקורי. הרכב נקנה מחברת ליסינג והגיע איתו.

צירפתי תמונה שלו.

האם מישהו יודע כיצד אוכל לשנות את הקוד שלו ?

תודה.

IMG_1039 (Large).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסן יא תותח גם לי יש כזה קודן שאף מתקין לא ידע לומר לי איך משנים את הקוד כבר 8 חוד' אני מחפש.

תודה.

[החתימה הוסרה כיוון שלא עמדה בכללי הפורום. אנא קרא את הכללים.]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסן אתה כבר לא תותח זה לא משנה את הקוד ולא נעליים. זה הכניס אותי למצב מוסך. עם קוד בלי קוד האוטו מניע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו תשובה סופית ומוחלטת, עושים את הקוד לאחר מכן פותחים סוויץ ומיד מקיש על הכובית לאחר מכן עושים קוד חדש ושוב כוכבית חוזרים על הקוד שוב ושוב כוכבית ונגמר השיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסן ידידי גם השיטה הזאת לא משנה את הקוד.

ניסיתי גם כמו שאמרת וגם להקיש את הקוד לפתוח סוויצ' ולחצתי לחיצה ארוכה על הכוכבית ואז קוד חדש * חדש בשנית* ועדיןן הקוד הישן נשאר.

חייב להיות פיתרון מהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי אני אומר לך המתקינים של הקודניות הללו עובדים אצלי הרבה כיוון שכל רכבי ההשכרה שאני בודק אם אני מחליט שהבעיה נובעת מהקודנית אני מזמין אותם להחליף או לנתק אותה דיברתי עם שניים ושניהם אמרו את אותו הדבר.

אני אכתוב שוב במילים שלו- תעשה קוד רגיל כידלק הלד האדום תלחץ כוכבית תעשה קוד חדש ואז כוכבית ועוד פעם.

וקובי רק בגלל שאתה מעצבן אותי אני יעשה את זה מחר על רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסן היקר אני לא מנסה ולא מעצבן אמרתי לך בדיוק איך ניסתי קוד רגיל סוויצ' וכו' וכו'

תנסה ותעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הלכתי לעשות איזו התקנת אודיו ברכב וכששאלתי אם יוכלו לשנות לי את הקוד אמרו לי שני המתקינים בחנות שחייבים קוד מאסטר של הקודן ואיתו משנים. הם לא התחמקו או משהו, כי אמרו לי שאחזור אליהם עם הקוד מאסטר והם יעשו לי את זה בחינם. לא שאני אצטרך עזרה להקליד אחרי שיהיו לי הוראות כיצד לעשות, אבל עדיין מראה שהם לא התחמקו.

האם ייתכן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ניסיתי היום על כמה מכוניות והניסיון לא עלה יפה, כאשר יגיע אליי המתקין מהחברה שמתקינה את הקודניות הללו אני אתן לו לעשות את זה לרכב ליידי בכדי שאני יראה.

ואז כמובן אחזור לעדכן רק שזה יכול לקחת מספר ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהבטחתי היום היה אצלי המתקין אמרתי לו שלא עובד איך שהוא הבסיר לי ושיראה לי בדיוק איך הוא עושה את זה.

הוא ניסה פעמיים והניסיון לא עלה יפה, לאחר מכן פירק את הפג (לוח המקשים) על מנת לראות מהו דגם הקודנית (במקרה של רכב שניסינו מדובר ב-V6) הוא הסביר לי כי מבחינה חיצונית כולן דומות אך יש שתי אופציות האחת שהפד הוא "חמור" וכל המח יושב בעלוקה והשני הוא "חכם" שמח קיים בו.

עכשיו תשאלו כיצד נוכל לדעת- אז התשובה לכך היא שאתן מפרקים את הפד ומסתכלים על הכרטיס האלקטרוני במידה והוא עמוס בגוקים הוא חכם ובמידה ורק חצי ממנו אז הוא טיפש.

המשך הסיפור, כאשר התברר כי זו קודנית עם מח טיפש הוא הסביר לי שרק קוד מאסטר של העלוקה יאפשר את שינוי הקוד, כמובן שלא ויתרתי לו ורציתי שיראה לי על אף שאין לי אפשרות לאחר מכן להשיג קוד מאסטר ואז הוא התקשר למוקד שלהם נתנו להם את הסיראל של העלוקה והם נתנו לנו את קוד המאסטר וזה עבד כיצד זה עבד זה לא רלוונטי כי לא קיימת אפשרות להשיג את קוד המאסטר אלא ע"י החברה המתקינה שאצלם זה קיים במאגר הנתונים.

ועכשיו עדיין לא הפסקתי להציק לו הלכתי לרכב רכב של השכרה שהיה קיים אצלי במוסך באותה העת עד שמצאתי קודנית עם מח "חכם" ובה ניסינו יחד והשינוי בוצע כפי שכתבתי בתגובתי בתחילת השרשור.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...