Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנושא תביעת ביטוח כנגד נהג שפגע ברכבי

oren1001
שימו לב! השרשור הזה בן 5423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה,רכב שנסע לאחור פגע ברכב שלי שעמד בחניה.הפגיעה הייתה בין 2 הדלתות.

ביום ראשון אני צריך לקבל הצעת מחיר לקבל תיקון הנזק (שאלה בנושא הנזק תישאל מייד בפורום הטכני).

לי היה רק ביטוח חובה באוטו,היות והוא מוצע למכירה וכמעט לא נוסע.

מה התהליך שאני צריך לעשות עכשיו.האם צריך לתקן ולהוציא חשבונית על התיקון? או שמעבירים הצעת מחיר לחברת הביטוח של הנהג הפוגע (ביטוח ישיר).

אין לי כל כך כסף לתקן את האוטו,ויש צורך בתיקון דחוף כי הדלתות לא יושבות ישר.

אודה למי שיוכל לעזור בנושא.

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהג הפוגע מודה באשמה,ולמזלי התאונה גם התרחשה במקום מצולם על ידי מצלמת אבטחה,כך שאין לי בעיה בנושא זה (והלוואי וכל הנהגים היו בני אדם כמוהו).

סיכמנו שאלך לקבל הצעת מחיר לתיקון כדי לראות האם כדאי לו להפעיל את הביטוח ולשלם השתתפות עצמית,ואהיה איתו בקשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלם את הפגיעה ברכב , מכמה זויות והעלה לדיון - כך תקבל אולי הערכה לתיקון ( לפני שתתחיל להסתובב במוסכים )

בדוק גם את סף הדלתות שאין נזק .

בכל מצב הודע לחברת הביטוח שלו - ומסור להם שאתה עדיין לא מפעיל ביטוח ,ואולי תסגרו את זה בניכם .

שאל על מוסכים מומלצים ע"י חברת הביטוח באזורך - ואולי תגש לשם , לקבלת הערכת תיקון .

הטוב בדבר - אם כן יופעל הביטוח - חברת הביטוח תשלם למוסך ישירות ואתה לא תצתרך לשלם ולחכות להחזר .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להגיע עם הפוגע למוסך לצורך קבלת הצעת מחיר על התיקון ואישורה ע''י הפוגע. רק לאחר מכן לתקן על חשבונו. זה התהליך הנכון ביותר על פי דבריו של עו''ד שלי.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הלכתי לקחת הצעות מחיר לתיקון.המחיר הכי זול היה 1500 ש"ח+מע"מ,רק עבור תיקון חיצוני של 2 הדלתות+צבע,לא כולל תיקון הפתיחה של הדלת מבפנים.הודעתי לנהג הפוגע,והוא אמר שבמקרה זה עדיף לו להפעיל את הביטוח,ואז גם יתקן את המכה הקלה ברכב שלו.

לא תיארתי לעצמי שהתיקון כזה יקר,זה בערך שליש ממה שאני מבקש על האוטו.

מה שרציתי לדעת אם הביטוח יכול לשלוח אותי למוסך שלו,או שאני יכול ללכת לאיזה מוסך שאני רוצה.

ועוד שאלה,לצורך התיקון הרכב צריך להיות במוסך יומיים שלושה.האם אני מקבל על כך פיצוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפגעת על ידי רכב אחר והנהג שפגע מודה בכך. קבל זאת ממנו בכתב או העתק מהודעתו לחברת הביטוח שלו בו הוא מודה כי הוא האשם בתאונה.

כשיש לך את זה ביד אתה על הסוס.

אתה הולך ומתקן אצל פחח המקובל עליך אחרי ששמאי שלך קובע מה לתקן ונותן הערכת נזק.

אולי גם ירידת ערך ? למרות שאני מבין שלמכונית ערך נמוך ביותר.

התשלום לשני בעלי המקצוע דהיינו השמאי והפחח בשיק דחוי שלך ל 90 יום . מקובל ביותר.

עם כל אלה אתה פונה לחברת הביטוח של הרכב הפוגע ממלא טופס תביעה מצרף אליהם את החשבוניות ואחרי זמן ל א ארוך מתחיל לבלבל להם את המוח איפוא התשלום.( בכתב ובמכתב רשום )

מקבל את השיק שלהם ובכך מכסה את נזקיך.

בקשר לפיצוי על ימי המוסך. אם הרכב משמש אותך לצרכי עבודתך ביום יום אתה יכול לשכור רכב חילופי וגם את הוצאות השכירות לדרוש מחברת הביטוח.כמובן שאם מכוניתך היא טרנטה אתה תשכור רכב קטן ולא בוגאטי ויירון.

על כל פעולותיך אתה מדווח לחברת הביטוח של הנהג הפוגע בזמן אמת אבל אתה הוא הקובע את בחירת בעלי המקצוע וכו'

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבחור איזה מוסך שאתה רוצה.

קח בחשבון שהביטוח של הפוגע יטען שהנזק קטן יותר ושסתם ניפחת מחיר.

אם אתה רוצה להיות בטוח שישלמו ללא עוררין, רצוי שהם יאשרו את הצעת המחיר.

במידה והם יבקשו שהרכב יעבור שמאות, אתה יכול לבחור איזה שמאי שתרצה. אם הביטוח דרש ממך שמאי, שימסור לך בכתב את בקשתו. אתה זכאי לקבל גם את הוצאות השמאי במקרה זה.

גם כאן, קח בחשבון שהביטוח יטען שהשמאי שלך הגזים והם ירצו ששמאי שלהם גם יבדוק את הרכב מתוך מטרה להקטין את הנזק.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די מוזר שעל 1500 שקל הוא מערב ביטוח.

כמו שידוע לי השתתפות עצמית עולה תמיד בסביבות 2500 שקל.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שתלוי איזה נהג אתה.

השתתפות עצמית אצלי עולה פחות מ-600 ש"ח.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...