Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב לי, קיבלתי דו"ח (קטנוני) ראשון ממשטרת ישראל. מבקש עזרתכם בהמשך פעולה

שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת רקע: אני בעל רישיון נהיגה משנת 2005, לא נהג חדש, ולחובתי אין שום עבירות תנועה. חייל.

אתמול בערב קיבלתי דו"ח על עבירת על סעיף 42 לת"ת:

42. נוהג רכב המתכוון לפנות ימינה, לא יפנה אלא כשהוא נמצא עד כמה שאפשר סמוך לשפה הימנית של הכביש ואין בצדו הימני רכב אחר בתנועה, ויפנה ימינה פניה חדה, זולת אם סומן אחרת על פני הכביש.

העבירה גוררת אחריה קנס של 250 ש"ח ללא נקודות. לזכותו של השוטר ייאמר שהוא אמר לי שאם המסוף יאשר לו, הוא ירשום דו"ח אזהרה, ואם לא אז דו"ח "על סעיף בלי נקודות".

במילים שלי, בצומת כפר יסיף פניתי ימינה, מכיוון כרמיאל. לפני היה רכב שנסע באיטיות והראה סימנים שהוא מתכוון לעצור בתחנת הטרמפיאדה, לפיכך לקחתי סיבוב רחב יותר, ווידאתי שמסלול השמאלי פנוי, ואחרי שעברתי את אי התנועה יצאתי לעקיפה כחוק. לא רציתי לעקב את התנועה מאחוריי בצומת, שהייתה גדושה. השוטר שעמד אחרי הטרמפיאדה עצר אותי והחליט לתת לי את הדו"ח.

לא התווכחתי עם השוטר, חתמתי על הדו"ח כאשר בדברי הנהג רשום "הכביש היה פנוי". בכך התכוונתי שהכביש היה פנוי לעקיפה ולא הפרעתי לתנועה. יש לציין שהשוטר היה לבד, ללא שוטר נוסף שיוכל "להעיד" על דברים אחרים.

השוטר בא לקראתי ונתן לי את מספר הטלפון שלו, ואמר שביום חמישי להתקשר אליו והוא יברר לי אם יאפשרו להמיר את הדו"ח באזהרה, ואם כן להגיע לתחנה וזה ייעשה (חסרה לי שנה להתאים ב-100% לקרטריונים שנקבעו לכך, יש לי רישיון רק 4 שנים). כמובן שאעשה את זה מחר, אבל אם לא יסכימו להמיר את הדו"ח, אגיש בקשה להשפט בצמוד למכתב בקשה לביטול הדו"ח.

כמה שאלות לי מכם:

מה בעצם ההשפעה של אזהרה על העבר התעבורתי שלי? אני מבין שזו לא הרשעה, ובמידה ואקבל דו"ח על משו אחר בתקופת זמן של 12 חודשים (לא בטוח בקשר לכך, אשמח להבהרות מאנשים שכן בטוחים). אצטרך לתת את הדין גם על הדו"ח הזה. האם האזהרה נמחקת אחרי תקופת זמן מסויימת?

במידה ואגש למשפט על כך (משהו שאין לי בעיה לעשות, אני חייל, בשבילי אין פה מינוסים של אובדן ימי עבודה), מה לדעתכם הסיכויים שלי? האם מישהו ביקש להשפט על דבר כזה כבר?

התחזיות שלי (האופטימיות מאוד) הן שהמשטרה יחליטו לבטל את הדו"ח מחוסר רצון לתקוע עוד יותר את המערכת.

אשמח לכל הארות, הערות ומידע אמין שיוכל לעזור לי להלחם בדו"ח קטנוני זה.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה קטנוני?

מה דעתך על השוטר שנתן לי דו"ח על חניה כנגד כיוון התנועה?

נקווה שימירו לך את זה לאזהרה. אם אז לפחות אתה יודע שלא קיבלת על זה נקודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי אזהרה בדיוק על כזה דבר לפני איזה שנה.

אין סיבה שלא יתנו לך אזהרה בלבד אם אין לך עברות קודמות. אזהרה תקפה לשנתיים ולאחר מכן נעלמת. אם אתה לא עושה עברה דומה במהלך השנתיים אז אין לך מה לדאוג. גם אם לא תקבל אזהרה אלא קנס אין לך מה ללכת למשפט - שלם ושכח.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מירן, ניצחת.

זה מעצבן "ללכלך" את העבר התעבורתי שלי בדו"ח מונפץ כל כך. אותו דבר כמו לקבל דו"ח על חוסר פח אשפה ברכב.

אין לי שום בעיה ללכת איתם למשפט, אני מאמין שהם יתקפלו עוד הרבה לפני זה ויבטלו לגמרי את הדו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ש-sronis הציע כדאי שתשלם ותקפיד בעתיד על הפניות.

אין סיכוי שתקבל דו"ח אזהרה אם אתה נוהג פחות מ-5 שנים .

אם תלך למשפט בהחלט יש לך מה להפסיד, אומנם לא ימי עבודה אך בהחלט קנס גדול יותר.

תטען שהדרך היתה פנויה? ואם יש לך רמזור אדום והדרך פנויה,תעבור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה לי 250 ש"ח מיותרים, בהחלט הייתי משלם כבר היום ושוכח מזה. אבל אין לי.

ואין לי שום דבר להפסיד. גם אם בית המשפט ימצא אותי אשם, את הקנס הוא לא יעלה. חייל, בלי כסף. המקסימום זה שהוא יפרוס לי לתשלומים. קנס מוגדל יותר על שטות כזו? please. שום שופט הגיוני לא יעשה זאת.

רמזור אדום ועקיפה חוקית אלו שתי דברים שונים לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קטנוני?

אני קיבלתי דו"ח על "הטלת מימיו בציבור" על זה שהשתנתי בשיחים של איזה פארק בלילה.

מיסגרתי את הדו"ח :lol:

לנו לא מגיע לראות דו"ח שכזה:shock: אני מניח כי לא הרמת את הרגל כמו שצריך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה לי 250 ש"ח מיותרים, בהחלט הייתי משלם כבר היום ושוכח מזה. אבל אין לי.

ואין לי שום דבר להפסיד. גם אם בית המשפט ימצא אותי אשם, את הקנס הוא לא יעלה. חייל, בלי כסף. המקסימום זה שהוא יפרוס לי לתשלומים. קנס מוגדל יותר על שטות כזו? please. שום שופט הגיוני לא יעשה זאת.

רמזור אדום ועקיפה חוקית אלו שתי דברים שונים לגמרי.

לידיעתך, השופט כן יטיל עליך קנס מוגדל, בעיקר שלא הייתה כל הצדקה לפניה שכזו(גם אם הכביש פנוי, מכיר אופנוע? תוך איזה פרק זמן הוא סוגר את המרחק שצפית אליו? לא מספיק בכדי שיתחמק!) ובעיקר ע"כ שבזבזת את זמנו של ביהמ"ש לריק.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת רקע: אני בעל רישיון נהיגה משנת 2005, לא נהג חדש, ולחובתי אין שום עבירות תנועה. חייל.

אתמול בערב קיבלתי דו"ח על עבירת על סעיף 42 לת"ת:

42. נוהג רכב המתכוון לפנות ימינה, לא יפנה אלא כשהוא נמצא עד כמה שאפשר סמוך לשפה הימנית של הכביש ואין בצדו הימני רכב אחר בתנועה, ויפנה ימינה פניה חדה, זולת אם סומן אחרת על פני הכביש.

העבירה גוררת אחריה קנס של 250 ש"ח ללא נקודות. לזכותו של השוטר ייאמר שהוא אמר לי שאם המסוף יאשר לו, הוא ירשום דו"ח אזהרה, ואם לא אז דו"ח "על סעיף בלי נקודות".

במילים שלי, בצומת כפר יסיף פניתי ימינה, מכיוון כרמיאל. לפני היה רכב שנסע באיטיות והראה סימנים שהוא מתכוון לעצור בתחנת הטרמפיאדה, לפיכך לקחתי סיבוב רחב יותר, ווידאתי שמסלול השמאלי פנוי, ואחרי שעברתי את אי התנועה יצאתי לעקיפה כחוק. לא רציתי לעקב את התנועה מאחוריי בצומת, שהייתה גדושה. השוטר שעמד אחרי הטרמפיאדה עצר אותי והחליט לתת לי את הדו"ח.

לא התווכחתי עם השוטר, חתמתי על הדו"ח כאשר בדברי הנהג רשום "הכביש היה פנוי". בכך התכוונתי שהכביש היה פנוי לעקיפה ולא הפרעתי לתנועה. יש לציין שהשוטר היה לבד, ללא שוטר נוסף שיוכל "להעיד" על דברים אחרים.

אשמח לכל הארות, הערות ומידע אמין שיוכל לעזור לי להלחם בדו"ח קטנוני זה.

אני אתרגם את מה שאתה אומר מקווה שהתרגום שלי מדוייק. אם לא תקנני.

אתה נוסע בכביש 85 כרמיאל - עכו מערבה .לפניך נוסעת מכונית שפונה ימינה לכביש 70 לכיוון כפר יאסיף. היא מאותת כי ברצונה גם לעצור בתחנת הטראמפיאדה שנמצאת אחרי הצומת. ( כמה מטר לערך אחרי הצומת ? )

אתה אחריה וכיוון שהיא מאטה אתה מחליט לעקוף אותה. בהתחלה יש לך אי תנועה שמפריע לך. אחרי זה אין איזה קטע עם קו לבו רציף?

הצומת כבר אחריך באיזה מרחק ? עשרים שלושים מטר?

השאלות שלי באדום.

אם אין קו לבן רציף ואם אתה אחרי הצומת והכביש ממול פנוי ושדה ראיה חופשי אין שום סיבה שלא לעקוף לפחות מהבחינה החוקית.

איך נכנס הדו"ח של פניה בצומת בכלל לתוך הסיפור? האם כמחווה של השוטר שרצה לתת לך דו"ח חמור יותר ולבסוף נתן לך דו"ח קל שלא שיקף בעצם את העבירה המקורית או זה הדו"ח אותו רצה לתת מלכתחילה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מטר לערך אחרי הצומת ?

8-10 מטרים(?)

אתה אחריה וכיוון שהיא מאטה אתה מחליט לעקוף אותה. בהתחלה יש לך אי תנועה שמפריע לך. אחרי זה אין איזה קטע עם קו לבו רציף?

אין

הצומת כבר אחריך באיזה מרחק ? עשרים שלושים מטר?

משהו כזה.

איך נכנס הדו"ח של פניה בצומת בכלל לתוך הסיפור? האם כמחווה של השוטר שרצה לתת לך דו"ח חמור יותר ולבסוף נתן לך דו"ח קל שלא שיקף בעצם את העבירה המקורית או זה הדו"ח אותו רצה לתת מלכתחילה?

אין לי מושג איך נכנס הדו"ח הזה. לא הייתה עבירה. מניח שהיה רצון של השוטר "לתקוע" דו"ח, אבל בגלל הנחמדות שלי (באמת שהייתי נחמד, לא ראיתי סיבה לריב איתו. ידעתי שהוא מחפש לתקוע דו"ח לא משנה על מה) הוא שם סעיף לא חמור במיוחד.

אם זה היה ויתור מסעיף חמור, הייתי סותם את הפה, אומר תודה רבה אדוני השוטר וכבר היום ב-10 בבוקר הייתה לי חשבונית ששילמתי את הדו"ח. אבל זה לא, זה דו"ח סתמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קטנוני?

אני קיבלתי דו"ח על "הטלת מימיו בציבור" על זה שהשתנתי בשיחים של איזה פארק בלילה.

מיסגרתי את הדו"ח :lol:

אתה חייב לעלות תמונה של זה לכאן,דבר עם השוטר ושיגיד לך מה לעשות כי יכול ליהיות שהוא כן יוכל להמיר לאזהרה,או שמקסימום תגיד לו שאם הוא יכול לבטל את הדוח כי זאת פעם ראשונה שאתה מקבל דוח וכו'

HU: PIONEER DEH-3950MPRAER: lightning audio B4.69.3 AMP1: JENSEN 2CH 200WAAT AMP2:JBL GTS180 2CH SUB:sundstreem xs12 250RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קטנוני?

מה דעתך על השוטר שנתן לי דו"ח על חניה כנגד כיוון התנועה?

נקווה שימירו לך את זה לאזהרה. אם אז לפחות אתה יודע שלא קיבלת על זה נקודות.

אני מכיר מישהו שקיבל בזמנו (לפני כמה שנים טובות) קנס על חניה קרוב מדי למעבר חציה - 40 ש"ח או משהו כזה. על דו"ח כזה עוד אפשר לצחוק קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני משהו כמו ארבע שנים, ביום שבת בבוקר, עת פניתי ימינה מכביש 4 לכביש 70 בצומת פרדיס, עמד לו אחרי הסיבוב שוטר, ורק המתין שיעבור מישהו כדי לעצור אותו.

לפני נסע קנגו איטי להחריד, וחוץ משנינו לא היה עוד רכב על הכביש.

בקיצור ולעניין, אני מניח שכבר הבנתם לאן זה הלך: כבר בתוך הסיבוב העפתי מבט ארוך שמאלה, וידאתי שאין אף אחד באופק, אותתי ימינה והדבקתי את הדוושה. הבעיה היא שבינתיים, בעוד אני מסתכל לשמאל, השוטר כבר ממזמן קלט אותי. כשהחזרתי את המבט קדימה, הוא כבר עמד מולי וסימן לי לעצור.

לזכותו ייאמר שהוא נהג בי בכבוד וכי ניכר עליו שלא ממש התחשק לו לתת לי דו"ח. כך יצא שהוא פטר אותי באזהרה ובברכת "סע בזהירות".

אז כן - באותו בוקר הייתי עצבני רצח. אבל ביננו, אזהרה בקושי שווה את הנייר שהיא כתובה עליו.

כשחזרתי הביתה, עם כל העצבים שלי החלטתי לכתוב מכתב לראש לשכת התנועה במרחב חוף ולבקש ממנו את ביטול האזהרה, היות ואין שום חוק שמחייב אותי להישאר בנתיב ההאצה עד לסופו. כתבתי מכתב לתפארת מדינת ישראל, ואחרי שנרגעתי קצת והבנתי שלאזהרה הזאת אין ממש שיניים, כמו גם העובדה שאני לא מתכוון ממש ליפול עוד פעם למלכודת הזאת, המכתב מצא את עצמו חסר שימוש.

אגב, האזהרה ההיא כבר ממזמן פגה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...