Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרמוסטט פיג'ו 106, 82 מעלות או 89 מעלות?

gabi911
שימו לב! השרשור הזה בן 5425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכנן ללכת היום לקנות תרמוסטט חדש לאוטו שלי (106 שנת 98 XS 1600)

השאלה שלי היא כזאת:

איזה תרמוסטט עדיף להביא? מקורי שנפתח ב-89 מעלות, או תרמוסטט של 205 ונפתח ב-82?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית ממליץ לך על 82 מעלות, יש לי גם 106 95' והרכבתי גם יוניט 82 על הרדיאטור, ואני בקושי עובר את החצי. כמובן שעשיתי גם ניקוי רדיאטור והחלפתי משאבה מים.

peugeot 106 95' 1400

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להתקין את התרמוסטט המקורי. השיטה הנהוגה (לפעמים) בארצנו, של התקנת תרמוסטט קר יותר, בדרך כלל סיבתה האמיתית - לחפות על תקלות במערכת. אבל תקלה מחופה (כלומר מוסתרת) - עדיין קיימת.

אני מציע לך לדאוג שמערכת הקירור תהיה תקינה, להרכיב תרמוסטט מקורי - והכל יהיה בסדר. אוטו חדש לא מתחמם, נכון?

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שיש בעיה במערכת הקירור.

לפני חצי שנה הורכב לי רדיאטור חדש

והכל היה בסדר

לפני חודש בערך האוטו עבר טיפול הכולל החלפת תרמוסטט, מים ירוקים, ומשאבת מים

לגביי המאווררים, הם עובדים תקיןן, מעט מעל החצי המאווררים נכנסים לפעולה על מהירות 1, עם מזגן המאווררים עוברים למצב מהיר יותר

העניין הוא שממש חם בתקופה הזאת, ואני מעדיף שהאוטו יעמוד קבוע בחצי, ולא מעט מעל החצי כמו שהוא עכשיו

העניין הוא שאני לא יודע איזה תרמוסטט שמו לי לאחרונה, אני רק יודע שהקודם שהיה לי הוא 82 מעלות

אין לי נזילה, עשיתי גם ניקוז אוויר

בכל אופן אני לא מדבר על זה שהוא מתחמם נורא, אך אני מעדיף שהוא ברוב הזמן יעמוד על חצי בשעון, ולא כמו שעכשיו הוא נמצא בין החצי ל3/4 רוב הזמן

לגביי התרמוסטט, מה שלא יהיה, יש חשיבות אם אני יקנה תחליפי, או מקורי בפיג'ו?

** יש לציין שהייתה לי בעיה עם הפקק של מיכל העיבוי, רכשתי חלופי ועדיין הייתה בעיה, רק לאחר שקניתי מקורי הסתדרה הבעיה (בריחת מים מחור הניקוז לאחר התחממות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 205 הטרמוסטת המקורי הוא גם 89 אך המוסכים המורשים ממליצים על ה 82 מכיוון שה 89 לא תמיד מספיק להפתח בחום שיש אצלנו וגורם להדלקות נורה , עם טרמוסטת 82 זה לא קורה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...