Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה רועד שיפור\פתרון לבעיה?,שיפורי ברקסים ומה כדאי?...:roll:

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 7912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:wave2:

אהלן אנשים,יום סתם עשיתי בדיקה עם האלפא ובמהירות של 170++קמ"ש ההגה רועד האם יש אפשרות לשפר את זה?

אם כן עלויות עצות וכיצד אפשר לשפר אותו..

הרעידות מתחילות בסביבות ה 165+..ביכלל לא רציתי לסגור סקאלה אבל סתם עשיתי בדיקה וכן זה היה בכביש ריק לגמרי ובודד..

ברקסים מקדימה יותר קל לשפר באלפא 75 והברקסים מאחורה קצת בעייתים,האם אפשר להחליף סרן אחורי או צייריה או משהו כדי שהברקסים יהיו ממש מאחורי הגלגלים כמו בסטנדרט?

האם כדאי להחליף דיסקים מקדימה למאווררים ואחר כך לשפר מאחורה?

ואל תשכחו את השאלה הראשונה שלי.

תודה(חולה שטח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא הרעידות, בדוק צמיגים, גם את הדופן הפנימית, לפעמים בליטה ע"ג צמיג גורמת לרעידות

איזון גלגלים, ניתן לביצוע בד"כ עם צמיגים חדשים.

איזון פרונט.

לגבי הבלימה, אפשר קודם להחליף צינוריות בילום לכאלו מפלדה שזורה.

החלף רפידות למשהו איכותי יותר, ואם עדיין לא קיבלת תוצאה ראויה החלף את הדיסקים.

החלפה של הדיסקים מאחורה תשנה הרבה פחות, כי אין צורך בעוצמת בלימה גדולה בסרן האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו כאילו נתקע בקו ישר אני מתכוון קצת יותר קשה לסובב את ההגה שבולמים ממש ממש חזק למה זה?

האם יכול להיות שאחרי בלימה ארוכה יהיה עשן או משהו כזה.?

לא יודע היום שנסעתי ואחרי שבלמתי חזק עצרתי ברמזור וראיתי עשן שבא מלמטה מכיוון הגלגל אבל לא עשיתי BURNOUT אז מה זה יכול להיות? אולי הייתי מסטול? ממה יכול להיות עשן?כאילו המנוע היה על חום של 40-50..לא יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שיכול לעלות עשן מהבלמים כאשר לוחצים עליהם חזק. העשן הזה נובע מחימום הבלמים ונפלט מהרפידות הלוהטות - גזים שמשתחררים מהחומר ממנו עשויה הרפידה.

תשדל מאד להמנע ממצב כזה - זה אומר שלחצת על הבלמים הרבה יותר מדי ואתה עלול להגיע למצב של אובדן בלמים בגלל התחממות.

אם כבר הגעת למצב כזה, אל תעצור, סע ! הבלמים מתקררים הרבה יותר ביעילות בנסיעה רגועה (בלי בלימות, מן הסתם) מאשר בעמידה.

ההגה יכול להרגיש כבד יותר כאשר בולמים חזק - משקל רב עובר קדימה ומכביד על ההיגוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויינים ולפחות לעוד 4-8 חודש..מוזר..איזה רפידות ממולצת?

ובכללי מה קורה לעולם הוא מתנתק מאלפא(?)אין הרבה קיטים לשיפורים בחנויות מכובדות לאלפא..חוץ מכמה איטלקיות מקומיות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברקסים מקדימה יותר קל לשפר באלפא 75 והברקסים מאחורה קצת בעייתים,האם אפשר להחליף סרן אחורי או צייריה או משהו כדי שהברקסים יהיו ממש מאחורי הגלגלים כמו בסטנדרט?

תסלח לי אבל אתה פשוט לא מבין.... עצם זה שהבלמים האחוריים של האלפא 75 (וקודמותיה מסדרת שלדת האלפטא) הם לא על הגלגלים משפר את התנהגות הרכב (יש פחות משקל מוקפץ - עקיבה טובה יותר של הגלגלים לתנאי הכביש)

לנסות להזיז את הבלמים החוצה, לכיוון הגלגלים גם לא פרקטי (בגלל תכנון השלדה) וגם רק יקלקל אותה

יש אפשרות לשפר בלמים ב 75, גם מקדימה וגם מאחור, תנסה לדבר עם אוטודלתא - אני בטוח שיש להם פתרונות ראויים

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב שמעתי גם דברים טובים על OMP 971C אבל הן סופר ספורטיביות וצריכות טמפ' גבוהה כדי להיות יעילות (וכשהן יעילות אתה בולם כאילו נתקעת בקיר...).

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,בטסט,בודקים יעילות בלימה,ובדיקה ויזואלית של צינורות הבלם,בדיקה של עובי רפידות וצלחות בלם "חלקות" מתבצע במידת האפשר(לא בכל רכב ניתן להבחין ללא פירוק גלגלים).

דבר שני איך ניתן לתת חוו"ד לגבי אורך חיים של חלק מתקלה???

עיניין תמוה ביותר!!!

עמית.

מתרחק כמו מאש ממתן חוו"ד לגבי אורך חיים(אף בבדיקות קנייה-מכירה).

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך זווית קמבר Camber מוגזמת בגלגלים הקדמיים, דבר שקורה בהרבה אלפות, אתה תרגיש בדיוק את מה שתארת - התקשות ההגה בעת בלימה חזקה.

הסבר,

זווית הקמבר בגלגלים הקידמיים משפרת את אחיזתם. כאשר אתה בולם בחוזקה ומעביר משקל רב על הגלגלים, אחזיתם נהפכת כ"כ טובה שהכח הדרוש בכדי לסובב אותם הופך להיות גדול מהרגיל - וזהו התחושה שחשת.

הרגשה הפוכה תרגיש כאשר תיסע על מים או שמן. במצב זה כאשר אין הרבה אחיזה, תרגיש את ההגה קליל ותוכל לסובב אותו ללא מאמץ.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה נקרא "זווית קמבר מוגזמת"?

לאילו ערכים של זווית קמבר אתה מתכוון?

איתן,

שיש לו זוית קמבר שלילית...

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוגזמת זה לרוב מינוס 1.5 ואף יותר.

ברוב המכוניות הסטנדרטיות מדובר בזוויות של פלוס/מינוס 3/4 (שלושת רבעי) מעלה כסטנדרט תקין שהוגדר ע"י היצרן.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...