Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוא מגיע! רשמית - האייפון ישווק בישראל ע"י 'פלאפון'

אביחי א.
שימו לב! השרשור הזה בן 5420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3731825,00.html

האמת? מפחיד אותי לדעת מה יהיה המחיר...

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מפלאפון נמסר ל-ynet כי המחיר הסופי של המכשיר טרם נקבע. לטענת פלאפון, המחיר יוכתב לשוק המקומי על ידי חברת אפל, יצרנית המכשיר, בהתאמות לחוק המקומי, כמו למשל התחייבות ל-18 חודש בלבד, בניגוד למקובל בעולם.

תתחיל לפחד. כי הם כבר הכינו את התירוצים מראש.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהולכת להתפתח פה מלחמה לא קטנה:

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3306185,00.html

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי, אבל אין מצב

זה בטח יעמוד על מעל 3000 שקל עם תוכנית שבה תוכל לקבל אותו תמורת איזה 600 שקל במזומן ואת השאר בהתחייבות לתוכנית של מלייארד דקות לחודש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואפל קובעת את התוכנית, הן את ההתחייבות, הן את מחיר המכשיר והן את מחיר החבילות - יש סיכוי שהiPhone לא יתומחר שונה כלכך ממדינות אירופה.

כנראה שלא 800 שקל, אבל לא הייתי פוסל מחיר סופי של ~1500 ש"ח עם התחייבות ל18 חודשים בחבילה של 200-250 שקל בחודש (שזה בעצם מה שיש בארה"ב/אירופה).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת בור:

מישהו יכול להסביר לי למה אני צריך אייפון?

אני שואל מחוסר ידיעה ולא מתוך ניסיון ואשמח אם מישהו ישכנע אותי שאני כן צריך.

כשהוברחו הדגמים הראשונים לארץ הראו לי את הפיצ'רים, בעיקר את הדפדוף בין תמונות ואלבומי מוסיקה ואת זה שהתמונה מתייצבת לפי איך שמחזיקים את המכשיר.

למה אני חושב שאין לי צורך בו:

- לגבי מוסיקה: לריצה בחוץ יש לי אייפוד שאפל שלא שוקל כלום. נראה לי שהאייפון כבד מידי לרוץ איתו בחוץ.

לריצה על הליכון יש לי אייריבר 40 ג'יגה, שכולל רדיו. הוא לא הכי מוצלח, אבל כשישבוק חיים סופית אני מניח שאקנה אייפוד עם מפרט דומה.

- לגבי יוקרה: הוא כבר נפוץ מאוד ואני מניח שמי שרוצה לשדר תדמית עסקית רצינית יבחר בבלקברי, E71 ודומיהם.

- מצלמה: הבנתי שהיא לא משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך אותו בעיקר כדי להגיד ”גם לי יש אייפון”, ולהרגיש ”מגניב”. תדמית עסקית אף פעם לא היה לו, זה מכשיר גימיק, כמו רוב תוצרת אפל.

מי שמחפש מכשיר לעסקים, יקנה משהו על WinMobile.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מכשיר גימיק, בתור מי שקצת מכיר את המכשיר והשתמש בו בשנה וחצי האחרונות אני נהנה ממנו בכל רגע נתון, החל מהרגע שאני בודק איתו מיילים בעבודה מכל מקום ועד שאני גולש באתרי אינטרנט ברגעי פנאי ושוכח לרגע שזה בכלל המכשיר הסלולארי שנמצא איתי תמיד בכיס ולא נטבוק.

וזה מהתנסות עם האיפון בדוק הראשון, באיפון החדש כשיגיע לידי יהיו פונק' נוספות כשהעיקרית מביניהן היא הGPS שהוא תוספת מאוד מבורכת לסיפור.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...