Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בגיר פורד פוקוס 2004 - מחפש מוסך מורשה

thealmogg
שימו לב! השרשור הזה בן 4899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, טיילתי בפורום ומצאתי פתרון לבעיית הגיר שלי בפורד פוקוס 2004 הבעיה היא שמהילוך 1 ל2 וההפך יש מן "מכה" והעברה לא נכונה של ההילוך, ידוע לי מהודעות אחרות בפורום כי אפשר לסדר את זה בעזרת שדרוג תוכנה.

השאלה שלי היא איזה מוסך באיזור דרום (באר שבע, אשקלון, אופקים והסביבה) יכול לבצע שדרוג תוכנה?

ביקרתי במוסך מורשה לפורד ומאזדה באר שבע ולא ידעו על מה אני מדבר, אפילו המנהל לא יודע מה זה שדרוג תוכנה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע היכן מצאת את זה כאן בפורום אך הבעיה שלך אינה בשדרוג תוכנה (reprogreming).

וכבר אמרתי יותר מפעם אחת שבעלי מוסכים לא בהכרח מבינים את עבודת האבחון ברכב.

עכשיו על מנת לתת לך תשובה בנוגע לבעיה שלך חשוב לי לדעת האם מדובר בפוקוס 23 (החדש)

או בפוקוס (19) הישנה כי זו בדיוק השנה שבה הוחלפה הצורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא לא אין שינוי בצורה, עדיין יש לה את הצורה הישנה הקטנה, ופורסם פה בכל הפורום כי ישנה בעיה בפס הייצור בגיר של שנת 2004 והבעיה היא בתוכנה ורק צריך לשדרג תוכנה (Update Program)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי הבעייה אינה תפתר ע"י שדרוג תוכנה .

למודל של הרכב שלך יכולים להיות מס' בעיות בגיר כמו שחיקה של בוכנת הסרוו, אטם מח קרוע או חופש מוגבר בבוכנת האקומולטור בגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
דניסאן הקדים אותי וענה לך תשובה נכונה.

ולרכב שלך אין reprogremig מלפי שנים כבר אם יש מכה יש תקלה.

לפי הבנתי הבעיה היא שהמחשב לא מזהה מתי צריך להעביר הילוך וישנה מכה, זאת משום שהתוכנה לא מפענחת טוב את מצב הרכב בנסיעה בין הילוך ראשון לשני וההפך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסגור סופית את הדיון הזה.

אם הבעייה היתה מכה מראשון לשני ולא ההיפך כלומר בירידה משני לראשון הייתי מוסיף לרשימת התקלות גם מחשב גיר, בנוסף למה שנרשם.

בגלל שתלונתך היא בשני המצבים אז מחשב גיר יורד מהפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בב"ש יש לך כמה מוסכים מורשים של מאזדה ופורד שאני מכיר.

מוסך "י.א אחים טוויזר" המוסך נימצא ממש ליד מרכז ביג, במוסך הזה בעבר הייתי מטפל קבוע שם.

מוסך שני "ש.ר.ד" נימצא בעמק שרה, יש לציין שהמוסך הזה מקום ממש ענק ויפה כשביקרתי בו פעם התרשמתי מאוד מהמקצועיות.

מוסך שלישי "דני זאדה" נמצא בעמק שרה.

אם אתה רוצה כתובות/טלפונים חפש את השמות של המוסכים האלו בגוגל ומיד תמצא.

לגבי הבעיה, יש להתחבר לסורק תקלות ולבדוק אם יש קודי תקלות,בנוסף יש לבדוק את המתח של חיישן TPS(מצב מצערת) אולי החיישן טיפה מזייף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

הנתקלנו בבעיה של גיר אוטומט בפורד פוקוס שלנו שנת 2004 , אוטו נסע עם מאמץ עם מנורה דלוקה "!" פנינו למוסך עשו לנו טיפול של החלפת שמן גיר ופלטר וזה בכול זאת לא עזר . מוסכניק חיבר את האוטו למחשב התברר שיש בעיה עם המוח של הגיר והחלפת מוח יכולה לעזור עם לא צריכים להחליף את הגיר שלם . בסוף החלפת מוח לא עזר , במוסך מצעים להחליף גיר . המוסך הזה הוא לא מורשה . השאלה אם המוסכניק לא מוסמך התקין לא כמו שצריך את המוח וזה התוצאה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא בסה"כ ניסה "לעזור" לך ולחסוך עלויות, הגיר היה לא תקין לפני שפירק את המוח אז אין מה להאשים אותו.

יכול להיות שמקור הבעיה הוא במחשב ניהול מנוע אז עדיף שהרכב יגיע למקצוענים אחרת תשלם ביוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...