Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה חמה על מסעדה טובה - קאסה דו ברזיל, אילת

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 5427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

רציתי לשתף אתכם בחוויה קולינרית טעימה במסעדת קאסה דו ברזיל באילת.

ביום שישי האחרון הלכנו לשם שישה חברים ועל אף שהמסעדה הייתה מפוצצת עד 0 מקום קיבלנו שירות מצויין והבשר... אוי הבשר :yum:

ה"אכול כפי יכולתך" שלהם מתחיל ב 138 שקלים לראש וכולל 11 סוגי בשר. יש אפשרות להגדיל את המבחר ע"י הוספת תשלום אבל לא ניסינו את זה. המנות שהוזמנו הגיעו מהר מאוד (שוב, למרות שהמסעדה הייתה מלאה לחלוטין) ו"תדלוק" הבשר מהגרילרים הגיע כל כמה דקות עם חיוך, מנות נדיבות ובעיקר טעימות מאוד.

יצא לי לאכול בכמה וכמה מסעדות בחיי, אבל בזאת באמת היה טעים עם מחיר סביר למסעדות מהסוג הזה.

אני ממליץ בחום. כדאי להזמין מקום מראש.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא יצאתי מאד מאוכזב מהבשר שם,היה קשה,לא עשוי נכון.אם באמת נהנית שם אתה עוד תתפלא כמה תהנה מבשר טוב באמת.יוסי

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, אני מקנא בך. אין לך מושג עד כמה יותר טוב אתה עוד מסוגל לאכול...

משפט שאמרו לי בגרסאות שונות כמה מורים שונים.

מה, אתה לא מכיר את [מלא את החסר]? איזה תענוג יהיה לך כשתגלה אותו!

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר... מה שאתה מתאר פה נשמע כמו תפנית של 180 מעלות ממה ששמעתי על המסעדה הזאת בשנים האחרונות. כנראה שמישהו שם הבין שיש בעיה והחליט לתקן את המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסעדות הן עניין של טעם וריח (יותר טעם במקרה הזה), אבל כל החבר'ה שלי יצאו עם בטן מלאה והיו מרוצים מאוד מהאוכל. כאמור יצא לי כבר לאכול במסעדות בשרים טובות ומשובחות, אבל דווקא בגלל הפופולריות היחסית של המסעדה הזאת והמחשבה שהיא תהיה בינונית פלוס בעוד שבפועל היא הפתיעה מאוד חשבתי להמליץ עליה בפניכם.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי המסעדה זכורה מאוד לטובה (בסניף של אילת).

היינו שם ארבעה חברים לפני כשנתיים ונהנינו מאוד. בשר מעולה, שירות אדיב, שווה כל שקל - ללא ספק.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...