Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורג פוקוס 2004 - רצועת טיימינג, המלצה למוסך באיזור חיפה

rossro
שימו לב! השרשור הזה בן 5427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פורד פוקוס אוט' 2004 עם 90,000 ק"מ. הבנתי שצריך להחליף בטיפול הנוכחי את רצועת הטיימינג כי הרכב בן 5. אני מניח שמוסך מורשה יהיה מאוד יקר ולכן אני מחפש המלצה למוסך אחר באזור חיפה. כמה יכול להיות פער המחירים בין מורשה וכללי בטיפול כזה?

תודה,

רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי על ההמלצה של מוסך רון. להלן המספרים וחוות דעת על המוסך (לא כולל מע"מ):

חלפים:

קיט טיימינג+מיסב 400

רצועת מנוע 85

מסנן אויר 35

4 מצתים 120

מסנן שמן 75

שמן מנוע 100

סט רפידות קדמי 140

עבודה:

טיפול 10K+החלפת טיימינג+רצועת מנוע 450

עבודת בלמים+החלפת בלמים קדמי+ניקוי בלמים אחורי 150

סה"כ (כולל מע"מ) יצא 1796

לגבי המוסך:

המחיר נראה לי סביר השרות הגון (את המשאבת מים הוא אמר שאין צורך להחליף). בנוסף היתה לי בעית מגעים באור בלם שמאל. נאמר לי שהבעיה טופלה. אלא מה, שלמחרת עשיתי לאוטו טסט וכמובן שאור בלם שמאל לא עבד! כמה חבל. מוריד מהאמינות/מקצועיות של המוסך. מקווה ששאר הטיפול היה בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...