Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקציב- 60K, מחפש רכב חסכוני ביותר, אמין ו"שיש לו שוק"...

IDO10
שימו לב! השרשור הזה בן 5426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכל כתוב בכותרת, אבל בכל זאת- התקציב הוא בערך 60,000 ש"ח, רצוי רכב כמה שיותר חדש, תנו לי (בבקשה) קצת עצות, מה כדאי לקנות? מה קניתם אתם?

בקיצור- מה הולך?

ביצים ביצים ביצים ביצים לאן אתם רצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום.

שני הדברים לא כל כך מסתדרים לי ביחד - "יש לו שוק" ו "כמה שיותר חדש" בתקציב שלך.

אם יש לו שוק - הרכב שמר על ערכו, זאת אומרת, התקציב שלך לא מאפשר לרכוש שנתון מתקדם.

רוצה דוגמא?

הונדה ג'אז או טויוטה יאריס - שני הרכבים מאוד סחירים, לכן לא תוכל למצוא אותם בשנתון מתקדם, רק עד 2004.

לא רשמת מהו גודל הרכב שאתה צריך, כמה קילומטרים בשנה תיסע, כמה אנשים צריכים להכנס באופן קבוע (+ילדים, עגלות תינוק ועוד).

אם אתה מדבר על רכב קטן, הפשרה הסבירה בין גיל הרכב לבין סחירותו+ אמינותו,לדעתי, זה דייהטסו סיריון (החל מ2006, כן נכנס לתקציב שלך). מדובר ברכב חיסכוני, נחשב לאמין ולא יקר לאחזקה.

בכל זאת, קצת מידע לגבי הדרישות הנוספות מהרכב לא יזיק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק לגמרי, רצוי שהרכב יהיה קטן, מתאים לסטודנט (מכאן הצורך לחסכון בדלק), סביבות ה1400-1600 סמ"ק, כמובן ללא ילדים, נפח תא מטען לא קריטי, רק רצוי שיהיה טיפה, טיפה אסתטי. ולכן הדייהטסו סיריון- נפסלת על הסף :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתה פוסל את הסיריון על הסף (אין ספק שעל טעם וריח לא מתווכחים ), לי יש סיריון ישנה יותר ממה שאתה מחפש אפילו והיא ממש לא מכוערת וגם מאוד חסכונית, הן בטיפולים והן ובדלק - וגם אני סטודנטית והיא נורא נוחה מבחינת חנייה, פקקים וכו'. אבל אם אתה ממש ממש אנטי אני יכולה להציע שתבדוק את הכיוון של הסוזוקי סוויפט החדשה והקטנה, חברה שלי קנתה כזו (חדשה אמנם) והיא גם מאוד מרוצה ממנה מבחינת הקריטריונים שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 דברים לגבי הסווייפט:

1. שמעתי מאנשים שיש להם שהיא מ-מ-ש לא חסכונית.

2. אני לא חושב שיש סוויפט בתקציב שציינתי....

ושוב, לגבי הסיריון- אני פשוט לא מסוגל לדמיין את עצמי באוטו כזה, אני מצטער :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רציתי להגיד "סיריון זה אוטו של בחורות" כדי לא להעליב את מי שיש לו, אם יש פה כאלה, אבל את אמרת את זה במקומי :)

וכן, הכיוון הוא לא על הצרפתיות כמו פיג'ו וסיטרואן, אלא על דברים אמינים כי האינטרס הוא חסכון.

אז כדי לתמצת, אני מחפש-

- רכב קומפקטי.

- סחיר (רכב מבוקש שיש לו שוק).

- חסכוני בדלק.

- מראה צעיר.

- תקציב- כ60,000 ש"ח.

יש עצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פג'ו וסיטרואן לא נחשבות חברות אמינות מי יודע מה (לא כמו טויוטה וכו'), אז אני דיי דואג מלקנות פג'ו 206.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה מאיתנו אישור לקנות יונדאי גץ? קבלת.

זה לא נראה לו, זה לא יפה לו, זה אוכל לו.

לאישתי הייתה 206 1.4 אחרי ריסטיילינג. רכב מצויין בלי שום בעיות.

למרות שאני גם לא חסיד של צרפתיות אסור להכליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני שמעתי הצרפתיות לא נחשבות אמינות עקב בעיות חשמל, אם החבר'ה פה (שאני מאמין יודעים ה-ר-ב-ה יותר ממני) יודעים אחרת, או יודעים על רכבים שיוצאים מן הכלל, אני אשמח לשמוע.

בכל זאת תודה על הדעה שלך, למרות שיונדאי גטס אני לא אקנה בחיים :-) היה לי נסיון איתה כרכב חברה, והיא נוראית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי האופציות אשר שללת ובמידה ומתפשרים על השנתון, הייתי ממליץ על הונדה סיוויק האטצ'בק 1.4 מסוף שנות ה-90 שתענה על מירב דרישותיך (בתקציבך תוכל לרכוש אחת שמורה ומטופלת ואף להישאר עם עודף מה-60K).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמכור את הרכב שיש לי כרגע- דייהטסו אפלאוז 93'. זה ממש ממש יבאס אותי לקנות רכב שהוא עדיין משנות ה90.....

יכול להיות ש60,000 הם לא תקציב ריאלי לרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקריטיריונים שלך נשארו לך שתי סופר מיני יפניות ג'אז ויאריס.

אבל תתצתרך לרדת קצת בשנתון.

ואם אתה רוצה כמה שיותר חדש אז אקסנט הוא אופציה לא רעה- יותר טובה מהגטס.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...