Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיו דיסק מחסל מצבר

proxima
שימו לב! השרשור הזה בן 5410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי לעת עתה סוני 5290

הוא מרוקן באופן קבוע את המצבר.

לחיצה על לחצן ה OFF לא מכבה באמת והוא ממשיך לצרוך זרם כך שלאחר יום וחצי ללא נסיעה המצבר מתרוקן.

השאלה היא האם שליפת הפנל מכבה את המכשיר לגמרי, או שיש עדיין צריכת זרם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש בעיה דומה , ולדעתי ברגע שאתה מוציא את הפנל אז אין צריכת זרם , אבל השאלה שלי היא, האם יש אפשרות שברגע שמכבים את המנוע, ומוציאים את המפתח מהסוויץ' אז הרדיו דיסק יכבה אוטומטית ללא צורך בהוצאת הפנל ?

(רדיודיסק של kenwood) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות שאומרת שללא הדלקת הסווץ לא תוכל להדליק את הרדיו דיסק שלך אבל לא בהכרח להפסיק את כול הזרם , זאת אומרת שגם כאשר הרדיו דיסק לא עובד וגם ללא פאנל יש נורת ביקורת שלמייטב ידיעתי חייב להיות זרם כדי שהיא תדלוק.

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה כיבויי מוחלט, שום צריכת זרם ועדיין לשמוע מוזיקה עם מנוע מדומם או יותר טוב ללא סוויץ דלוק,

זה אפשרי ?

ואם כן, אז איך?

מה צריכת הזרם ברדיו CD שלא מסתובב שמרוקנת מצבר תוך יום -יום וחצי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע יש זרם מינמאלי כדי לשמור את ההגדרות שלך, כיוונים ,תחנות רדיו ........

אני אישית גם יש לי את הבעיה מה שאני עושה זה מוציא את הפנאל ואין לי את הבעיה הזאת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיתרון היחידי שעולה לי זה לחבר את הרדיו דיסק לפני הסוויץ ככה שתוכל להפעיל גם עם מנוע דומם ובנוסף לחבר מתג ל+ הקבוע ככה שנוכל לנתק אותו לגמרי.

הבעיה (אם אפשר לקרוא לזה ככה) זה שתאבד כול הזמן תחנות רדיו וכיוונים שעשיתה לרדיו דיסק (אוקלייזר).

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהמצבר אכן תקין..

ניסית לבדוק האם "דליפת החשמל" היא ממקור אחר?

תנסה לנתק את הרדיו מהשמל של הרכב. אם המצבר תקין ועדיין פרק אחרי יומיים, אז כנראה שהבעיה היא ממקור אחר ברכב.

בכל מקרה רדיו של רכב לא אמור לפרוק מצבר ביומיים אם הוא תקין (וכבוי..).

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן יש לך את הרדיו דיסק הנ"ל.

ובהנחה שיש לך אותו הרבה זמן - זה התחיל לאחרונה? או שזה היה מרגע ההתקנה של המכשיר?

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תבדוק את החיבורים שלך.

יכול להיות שהוא לא מחובר טוב.

והוא לא מכבה את המגברים לדוגמא. אז הם גומרים לך את המצבר.

אי אפשר לחבר רדיו דיסק / טייפ / קומקום חשמלי לצורך העיניין, לאחר הסיווטש. ושיהיה אפשר להדליק ללא מפתח!.

ולכן מה שאפשרי לעשות לזכור תמיד להיות עם המפתח. או להתקין מתג הפעלה. שצריך תמיד לזכור לכבות.

למכשירים יש 3 כבלים חשמל.

1 שחור.- מינוס. מחובר קבוע.

2 אדום- פלוס. הקו הזה מושך חשמל כאשר המכשיר דולק. אם הוא לא יהיה מחובר המכשיר לא ידלק!.

3 צהוב- פלוס. הקו הזה מושך חשמל אך ורק לזכרונות של המכשיר. (זכרונות של כיוונים. תחנות. מיקום בשיר בדיסק

שבפנים. ועוד פונקציות שיש היום). חייב להיות מחובר תמיד למתח פעיל.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 צהוב- פלוס. הקו הזה מושך חשמל אך ורק לזכרונות של המכשיר. (זכרונות של כיוונים. תחנות. מיקום בשיר בדיסק

שבפנים. ועוד פונקציות שיש היום). חייב להיות מחובר תמיד למתח פעיל.

היצרנים לא שמעו על זכרונות פלאש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון : הסרתי את הפנל, ומסתבר שגם בלעדיו ה CD הארור צורך חשמל!

שלשום נאלצתי להניע בדחיפה אחרי שמלאי החשמל אזל.

פירקתי את ה CD ממקומו והוא היה חם מאוד למגע.

זהו לבינתיים, עדיף לנסוע ללא מוזיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחבר את הHU על מתח אחרי סוויץ' ותגמר לך הבעיה.

פרט לכך, מי אמר שהזליגת מתח היא בגלל הHU? יכול להיות שיש לך זליגה אחרת ברכב ואתה סתם מאשים את הHU.

בנוסף, יכול להיות שיש לך בכלל בעיית טעינה באלטרנטור והוא בכלל לא מספיק להטעין את המצבר.

תגש לחשמלאי רכב, תבדוק טעינה למצבר.

תבדוק את המצבר שלך יכול להיות שגם הוא בסוף ימיו.

HU, כאשר הוא רק דולק הוא צורך אמפרים בודדים(1-3). קשה לי להאמין שזה מה שזולל לך את המצבר. אבל הכל יכול להיו - לכן אני מציע לך לבדוק את תקינות מערכת החשמל שלך, ולחפש זליגות אחרות.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...