Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב הזוי במסוף אוברסיס מה יכול להיות הדגם?

צביקוש25
שימו לב! השרשור הזה בן 5425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי אין לי מצלמה , בכל אופן כמו שסיפרתי פעם במסוף אוברסיס אשדוד נטוש לו שנים רבות בכניסה למחסן 2 על המדף העליון רכב מוזר מאד.

בעבר לא יכולתי לראות בדיוק את המבנה שלו כי היה מכוסה אך הכיסוי עף ועכשיו הוא חשוף.

אני אנסה לתאר את הרכב המוזר הזה.

מדובר ברכב בעל קווים קלאסים ספורטיבים. צבע אדום, שלושה גלגלים, כאשר מקדימה יש 2 גלגלים ומאחורה גלגל אחד.

מדובר ברכב פתוח (ללא גג) ,ומאחורי כסא הנהג יש קשת אלומיניום\ניקל (כמו שיש בהרבה גיפים) .

בצדדים יש לו כונס אויר

עוד פרט מעניין אין לו הגה ! יש לו כידון !

יש בחלק התחתון האחורי את הכיתוב TGA ומקדימה כיתוב נוסף שנמחק עם הזמן ולא ניתן לקרוא אותו .

האם למישהו יש סברה כלשהי במה מדובר?

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה אתה נהג סמי?

אתה נימצא לפעמים במסוף 207?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכורות לי שתיים שלוש כאלה מסתובבות בכרמל נהוגות בידי יקים מקבלי פיצויים בגרמניה.

איך לכל הרוחות הגעת לזה?? אם הניחוש שלך נכון אתה ענק

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני, הרכב כבר נדון פה בעבר.

אם כן, אז מדובר בטרקטורון תלת-גלגלי משנות ה-80. הכלים האלה היו פופולריים בארה"ב תקופה קצרה, לאחר מכן

הוצאו מהחוק עקב סוגיות בטיחות ויציבות. האקזמפלר המדובר הגיע כנראה בתחילת שנות ה-90 ומעולם לא שוחרר.

תעיף מבט ב

, החל מדקה 2:48, וספר לנו אם זה מה שראית. :-)

עריכה: במחשבה שניה, אמרת שיש שני גלגלים מקדימה. זה כבר נותן הרבה יותר אפשרויות לזיהוי, כי רכבים כאלה

מייצרים גם היום, בקנדה ואירופה. בד"כ מדובר על שלדת צינורות קלה עם מנוע של אופנוע, מיועד בעיקר לשעשועי

מסלול, אבל חוקי גם לכביש במדינות מסויימות. לפעמים הם מצויידים בכידון, ולפעמים בהגה. הנה דוגמה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני, הרכב כבר נדון פה בעבר.

אם כן, אז מדובר בטרקטורון תלת-גלגלי משנות ה-80. הכלים האלה היו פופולריים בארה"ב תקופה קצרה, לאחר מכן

הוצאו מהחוק עקב סוגיות בטיחות ויציבות. האקזמפלר המדובר הגיע כנראה בתחילת שנות ה-90 ומעולם לא שוחרר.

תעיף מבט ב

, החל מדקה 2:48, וספר לנו אם זה מה שראית. :-)

עריכה: במחשבה שניה, אמרת שיש שני גלגלים מקדימה. זה כבר נותן הרבה יותר אפשרויות לזיהוי, כי רכבים כאלה

מייצרים גם היום, בקנדה ואירופה. בד"כ מדובר על שלדת צינורות קלה עם מנוע של אופנוע, מיועד בעיקר לשעשועי

מסלול, אבל חוקי גם לכביש במדינות מסויימות. לפעמים הם מצויידים בכידון, ולפעמים בהגה. הנה דוגמה אחת.

שלילי

אני לא מדבר על הטרקטורון הידוע שדובר עליו כאן רבות (שנמצא גם הוא במחסן 2 ) !

מדובר על רכב אחר

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה מתכוון לזה

שלילי

לא מדובר על מסרשמיט

מקווה שבהזדמנות הבאה שאהיה שם אצליח לזהות

מה שבטוח רכב מעניין , רק חבל שהוא שוכב שם כבר כמה שנים טובות.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה אתה נהג סמי?

אתה נימצא לפעמים במסוף 207?

נהג סמי עדיין לא אבל אני אכן נהג משאית בחברת שילוח גדולה (לא נעשה כאן פרסומת) ומדי פעם אכן יוצא לי להגיע למסופים השונים (207, קונטראם, אוברסיס, אשדוד בונדד, לוגיסטיקר)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג סמי עדיין לא אבל אני אכן נהג משאית בחברת שילוח גדולה (לא נעשה כאן פרסומת) ומדי פעם אכן יוצא לי להגיע למסופים השונים (207, קונטראם, אוברסיס, אשדוד בונדד, לוגיסטיקר)

אני נמצא הרבה באוברסיז, אתה יכול לתת לי מיקום מדויק?

CITROEN XM V6 BVM AMBIANCE

CITROEN XM V6 BVA EXCLUCIVE

CITROEN XM TURBO CT BVA VSX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא הרבה באוברסיז, אתה יכול לתת לי מיקום מדויק?

בהחלט!

צריך להגיע לכניסה המזרחית למחסן 2 (איפה שהמשאיות מעמיסות ייבוא )

ואז כשאתה עומד עם הפנים לכניסה למחסן תסתכל בצד שמאל על המדף העליון , אי אפשר לפספס את הרכב הנ"ל.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...