Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות המיסוי הירוק: יותר מכוניות פחות בטיחותיות על הכבישים

shuku999
שימו לב! השרשור הזה בן 5419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שכן בטוח יהיה.

בגלל בצע כסף...ייבואנים לא יורידו מחירים של אף מכונית.

אבל יעלו מחירים של ג'יפים ורכבי יוקרה

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כעיקרון מסכים כי זאת תהיה התוצאה, אבל לא בגלל המיסוי הירוק, אלה בגלל ההרעה בתנאי הליסינג. אני צופה כי בעתיד ההפרש בין גירסאות הליסינג לאלה של הלקוח הפרטי יגדל משמעותית, וזאת ע"מ להוריד את המחירוני הליסינגים לצורך חישוב שווי השימוש. כיום בעיתונות נכתב כי ע"מ לשמור את גובה התשלום החודשי כפי שהוא כיום, יצטרכו לתמחר את מאזדה 3 ב-90 K ש"ח. כנראה הדבר יהיה אפשרי אם יורידו ממנה לא רק את מערכת השמע, אלה גם את כל כריות האוויר.

מצד שני ישנה מגמה אחרת בחברה. ככול שרמת החיים עולה, עולים גם מחירי השירותים (התקונים במוסכים) וזה מפחית מכדאיות באחזקת רכב משומש מחד, ומשפר את האפשרות לשלם עבור רכב חדש מאידך.

ולגבי הבכי על הגדלת המסים. מהיכן עוד ניתן כבר לקחת? על כל שקל שיקחו כיום משכבות החלשות הרי בעתיד ישלמו 10-20 שקלים על מערכת בתי הכלא וכו. גם מקבוצות מאורגנות הרי לא ניתן לקחת. אז מה כבר נשאר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז יהיה מס על מכוניות ללא כריות אוויר ( כי הוציאו אותם כדי לחסוך כסף ולעשות מכוניות יותר "נחמדות" לסביבה וככה זה ימשיך עד שנעבור למכוניות חשמליות ואז גם אז יהיה מס !!! על משהו אני עדיין לא יודע על מה אבל יהיה !! נמאס !!!

STi = Subaru Tecnica International

i know now !!! T_T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף יהיה מס גם על מכונית שנוסעת על אוויר.

פשוט צריך להבין שכל הצעדים האלו נועדו אך ורק להכניס כסף למדינה - ככה פתאום כל החוקים לא נראים כלכך הזויים:?

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חדש ?

כל הורדות המיסים שהיו עד עכשיו נמחו בהינף יד, רכב הפך להיות מוצר יוקרה במדינת ישראל.

הייתי יכול להבין את המס הירוק אם המס על רכבים ירוקים היה יורד ל 0 עגול ונחמד, זה היה תמריץ להביא רכבי דיזל קטנים וחסכונים, את כל סדרות BLUE MOTION של היצרנים השונים.

שורה תחתונה, את המדינה לא מענינת כלל איכות הסביבה , זה תירוץ עלוב למיסים חדשים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף יהיה מס גם על מכונית שנוסעת על אוויר.

פשוט צריך להבין שכל הצעדים האלו נועדו אך ורק להכניס כסף למדינה - ככה פתאום כל החוקים לא נראים כלכך הזויים:?

בסוף יהיה סתם מס, כי זה טרנדי כזה.

נתניהו חושב שזה מאגניב :vamp:.

קצת חייך וקצת הבטיח וכל אוכלוסיית עיירות הפיתוח שהוא דפק בהיותו שר אוצר, רצו להצביע לו.

ועכשיו זה חוזר שוב: ה"מחסל"2

כמו שנאמר: תסתכל בקנקן ולא מה שיש בתוכו (בצניות כמובן)

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שבחר ביבי - אוכל אותה בגדול. מקווה שהוא יעוף במהרה.

במקום להוריד את המס ולדאוג שיהיו מכוניות איכותיות יותר על הכבישים ולכן גם פחות תאונות קשות ( רוב התאונות שראיתי הם תאונות שקשורות למכוניות שפחות בטוחות למשתמש ולכן ישנם הרוגים..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אז תודה לכל מי שבחר ביבי כי כולנו עכשיו אוכלים אותה בגדול (גם אצל ציפי היינו אוכלים ואפילו שותים)

רק דבר אחד אני לא מבין אם האנשים באירופה יכולים לנסוע במכוניות קטנות וחסכוניות וגם האנשים באסיה ויפן ואפילו האמריקאים כבר דורשים רכבים כאלו, אז למה רק בישראל מסרבים להשלים עם המצב ועדיין רוצים מכוניות משפחתיות ומכוניות מנהלים ועוד אוטומטיות כדי לעמוד בפקקי תל אביב ולהתנייד בק"מ המרובע שנקרא ישראל.

נכון שהממשלה מפספסת בגדול עם כרבי הדיזל אבל נכון להיום אפילו למשפחה אין כלכך סיבה להדעיף מזדה 3 על פני מזדה 2 או איזה פיאט גרנדה. ושלא נדבר על הצפיפות בכבישים ועל מגבלות המהירות שיש אצלנו מה שהופך מכוניות גדולות ללא כדאיות בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר אחד אני לא מבין אם האנשים באירופה יכולים לנסוע במכוניות קטנות וחסכוניות וגם האנשים באסיה ויפן ואפילו האמריקאים כבר דורשים רכבים כאלו, אז למה רק בישראל מסרבים להשלים עם המצב ועדיין רוצים מכוניות משפחתיות

להם יש כבישים ותשתיות כמו שצריך אז יש פחות תאונות ואז אפשר לנוע במכוניות קטנות ביותר ביטחה.

פה כל תאונה תהיה יותר קטלנית.

וחוץ מזה אני לא רואה את האמריקאים נוסעים על מכוניות קטנות כמו ביפן.

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא הבנתי, זה איך מכוניות קטנות כדוגמת הפיאט גרנדה פונטו או היונדאי I20 שזכו ב 5 כוכבי בטיחות, פוגעות בבטיחות?

אולי באמת הגיע הזמן שאנשים יתחילו לרכוש מכוניות לפי הצרכים שלהם ולא כדי להוציא לשכנים את העיניים.

ואיך נועם קום יגיע למשרד? - איך שאני הגעתי הרבה שנים לעבודה - באוטובוס..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

That's why I don't vote

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא הבנתי, זה איך מכוניות קטנות כדוגמת הפיאט גרנדה פונטו או היונדאי I20 שזכו ב 5 כוכבי בטיחות, פוגעות בבטיחות?

אולי באמת הגיע הזמן שאנשים יתחילו לרכוש מכוניות לפי הצרכים שלהם ולא כדי להוציא לשכנים את העיניים.

ואיך נועם קום יגיע למשרד? - איך שאני הגעתי הרבה שנים לעבודה - באוטובוס..

יש לה 5 כוכבי בטיחות לגודל שלה אני יעדיף להכנס לתאונה עם פאגרו 4 כוכבי בטיחות מאשר יונדאי I20 עם חמש ... מעניין מי יצא מזה ומי לא ...

STi = Subaru Tecnica International

i know now !!! T_T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...