Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשה לעזרה ועצות בכיוונון אקולייזר ב HU למיטוב השמיעה

yosefus
שימו לב! השרשור הזה בן 5432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב !

כזכור התקנתי מערכת חדשה ברכב (HU JVC KD-BT1 וקומפוננט JBL GT5650C)

פירוט מלא כאן:

התקנת מערכת בטולדו

כרגע אני צריך עזרה תאורטית כיצד נכון לכוונן את האקולייזר - כל התאוריות והעצות לגבי כוונון אקולייזר יתקבלו בברכה

מוסיקה שאני שומע:

בעיקר רוק ואקוסטי

אני פליט של שנות ה 80 (REM, OASIS, DIDO ועוד) עם אהבה גדולה למוסיקה משנות ה 70 (פינק פלויד, לד זפלין, דייר-סטרייטס)

כמו שאתם מבינים אני אוהב גיטרות ותופים.

המערכת שלי מספקת איכות טובה לגבי התופים (שנשמעים פגז - מאוד אותנטיים) אך הגיטרות והשירה נשמעים מתכתיים מדי / חדים מדי (מדי פעם ניתן להגדיר זאת כסכינאות ממש)

ב HU ישנה אפשרות לכוונן באס, מיד וטרבל בטווח תדרים משתנה בכל אחד (ניתן לשים דגש רחב או צר בקשת התדרים של הבס, המיד או הטרבל)

ניתן לכוון עד שלושה "פריסטים" לאקולייזר עצמאית מעבר למצבים המובנים (פופ, רוק כבד, דנס וכדו')

במצבים המובנים או שיש יותר מדי בס או מעט מדי - המיד כמעט לא בא לידי ביטוי ברוב המצבים.

הקרוס שלי בקומפוננט הינו מובנה ללא יכולת כיוון (קופסא קטנה עם קבלים ושאר ירקות)

מצפה לעזרתכם הברוכה

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי או שתחליף טוויטר,

או שפשוט תרסן אותו אם יש לך כיווני אקולזציה של תדרים.

תעלה גבוהה מכיוון 6 אלף הרץ ועד למעלה ופשוט תוריד עד שתשמע כמו שאתה אוהב.

קצת ריסון עוזר לפעמים.

מקווה שעזרתי גבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JBL,צדקת - מתכתיים וחדים באופיים

2 דברים שיעזרו לפני הכיוונים "העדינים" יותר

מקם את הטוויטרים על הדשבורד,ככה תקבל פיזור טוב יותר ופחות חדות ממוקדת,אומנם על חשבון הפירוט אבל זו פשרה עדיפה במקרה הנ"ל

נסה להפוך את הפאזה (+-) לטוויטר שבצד שלך,חוץ מהרגעת החדות יווצר מצב PUSH&PULL בין הטוויטרים,וגם הבמה תזוז לכיוונך

את עיניין הפאזות אתה יכול לנסות כבר ולחוש בהבדל

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JBL,צדקת - מתכתיים וחדים באופיים

2 דברים שיעזרו לפני הכיוונים "העדינים" יותר

מקם את הטוויטרים על הדשבורד,ככה תקבל פיזור טוב יותר ופחות חדות ממוקדת,אומנם על חשבון הפירוט אבל זו פשרה עדיפה במקרה הנ"ל

נסה להפוך את הפאזה (+-) לטוויטר שבצד שלך,חוץ מהרגעת החדות יווצר מצב PUSH&PULL בין הטוויטרים,וגם הבמה תזוז לכיוונך

את עיניין הפאזות אתה יכול לנסות כבר ולחוש בהבדל

אנסה להפוך

תודה על הטיפ

עדכונים בא יבואו

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...