Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקופת השעבוד להוט ויס הולכת להסתיים

cartom
שימו לב! השרשור הזה בן 5405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי על זה בעיתון "הארץ" לפני כמה ימים.

השידורים הקבועים ייחלו מתחילת אוגוסט, ותהיה אפשרות לרכוש מקלט במחיר של 400 ש"ח (בערך),

הוצאה חד פעמית.

אבל, לדעתי, זה לא הסוף של יס והוט - רוב האנשים לא מוכנים להסתפק בערוצים שברשימה.

מה עם ספורט? אופרות סבון? ארוצי הילדים?

לי אישית אין לא הוט, ולא יס - רק אנטנה ביתית שלא קולטת שום דבר בצורה נורמלית.

בשבילי אלה חדשות טובות, אבל אני יודע שאני במיעוט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, הארה"ב הברית של אמריקה החופשית עשו את אותו הדבר.

שינו את שיטות השידור ה"ממלכתי" שלהם לדיגיטלי.

שאילו יהיו הצרות שלנו ;)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארצות הברית לא רק שינו, אלא ביטלו לגמרי (או יבטלו לגמרי)

את השידורים האנלוגיים. העולם צועד קדימה, והמעבר לשידורים דיגיטליים

מפנה המון רוחב פס לשטויות נוספות חוץ מטלוויזיה...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר לראות בערוצים האלו ,אם כבר אז במקום לבזבז 400 ש"ח על ממיר לקלוט ערוץ 1 ו2 עדיף להשקיעה קצת יותר ולהתקין צלחץ ולקלוט עוד כמה עשרות/מאות ערוצים ובחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא ניתן לקלוט את ערוצי הספורט בצורה אחרת, אני לא רואה את עצמי עוזב את YES.

ערוץ 1 מת, ערוץ 10 גוסס, ובערוץ 2 חוץ ממסודרים וארץ נהדרת (בעונה) אני לא יכול לחשוב על משהו ששווה צפיה :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא ניתן לקלוט את ערוצי הספורט בצורה אחרת, אני לא רואה את עצמי עוזב את YES.

ערוץ 1 מת, ערוץ 10 גוסס, ובערוץ 2 חוץ ממסודרים וארץ נהדרת (בעונה) אני לא יכול לחשוב על משהו ששווה צפיה :)

1+ 5 תווים

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...