Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצר אותי שוטר וחיפש אותי במשך 15 דקות.

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 5354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשישי אחרי בילוי עם החברה וכמה חברים כרגיל באזור בילויים באשדוד עצר אותי שוטר, כמובן שלא שתיתי כלום אבל עדיין הייתי לחוץ כי יש לי במכונית כמה דברים לא חוקיים אבל לא משהו רציני, ככה חשבתי.

בקיצור השוטר הזה מההתחלה חיפש אותי ביקש אישורים על הכול על הפנסים ,האורות, הג'נטים, האגזוז, ההגה ומה לא .

בקיצור הראתי לו אישורים להכול חוץ מ האגזוז.

עברתי טסט ליפני חודש וקצת חוקי למהדרין, הבאתי לו את המסמכים והראתי לו שלא מזמן עברתי ואין לו מה לחקור אותי כול כך, אבל הוא לא וויתר.

הוא ירד מתחת למכונית בדקל ממיר, בדק צמיגים, בדק נזילות פתח מכסה מנוע, בדק גם גלגל רזרבי !!!!!

כבר הגעתי למצב שאני מאחר למקום כולשהו בגללו אבל הוא ממש ממש לא וויתר הוא חיפש על מה להפיל אותי ! בסוף אחרי שעשה לי טסט למכונית במשל 15-20 דקות הוא אמר לי בגלל שהייתי נחמד הוא לא יביא לי קנס, והוא אמר שמגיע לי קנס על האגזוז בסך 150 ועל האורות גם 150 שקל אבל הוא אמר בגלל שלא היתחצפתי הוא יוותר לי 8) .

סתם רציתי לשטף אותכם איזה באסה ומלחיץ זה כששוטר חופר לכם 20 דקות במכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

...אבל עדיין הייתי לחוץ כי יש לי במכונית כמה דברים לא חוקיים אבל לא משהו רציני, ...

אהבתי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטרים באשדוד גועל נפש.

היה לי אותו מקרה ואני בטוח שאם אותו שוטר, רק שאצלי הוא הפך לי את כל האוטו וגם הזמין בילוש עם יונדאי גטס :roll:.

אחרי 40 דקות של כאב ראש, הוא החליט גם לפתוח קופסאת סיגריות חדשה לגמרי ולבדוק אותה (ממש חדשה,סגורה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, לי זה לא קרה אף פעם ולא לאף אחד שאני מכיר.

יכול להיות שמשהו בסגנון הנהיגה שלכם הזמין את זה? :roll:

דווקא נהגתי רגיל ממש רגיל, יותר רגוע מבדרך כלל.

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי ממש נומאלי הייתי עם חברה שלי, אם עוברים אתה המהירות המותרת או עושים הרבה רעש עם האגזוז יש היא מתחילה לכעוס, אז הנהיגה שלי הייתה נורמאלית לחלוטין !

דרך הגב הבילוש של הגטס עצר אותי גם פעם , הוא אמר שהרעשתי עם האגזוז ושאני יסע יותר בשקט והם עזבו אותי /=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר בגלל שלא היתחצפתי הוא יוותר לי 8) .

לא פחות משעשע.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מבין שההתנהגות שלך מעצבנת אותו יותר?

אם הכל חוקי, תראה לו את המסמכים ותשב בשקט. אל תתחיל ליילל לו "הכל חוקי ואין לך מה לבדוק אותי", זה לא יעזור.

היות ולא הראית לו את האישור על האגזוז, הוא נדלק עוד יותר וחיפש עוד יותר. טוב שלא אמרת לו "האוטו בסדר גמור אבל אל תחפש בבגאז'"...

שוב, אם ה-כ-ל חוקי אצלך, אז תן לו לבדוק מה שהוא רוצה. אם לא הכל חוקי (האורות והאגזוז) מגיע לך... :evil:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עדיין הייתי לחוץ כי יש לי במכונית כמה דברים לא חוקיים אבל לא משהו רציני, ככה חשבתי.

.

סמים?

נשק?

הסעת עובדים מעבר לקו הירוק ללא אישורים?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישה אחת נוהגת ועוברת באור אדום. מגיח שוטר ועוצר אותה.

השוטר: "גבירתי, אפשר לראות את רשיון הנהיגה שלך?"

האישה: "הייתי מראה לך אך הוא בשלילה כבר 15 שנה."

השוטר: "אפשר לראות ביטוח ורשיון רכב?"

האישה: "הייתי מראה לך, אך המכונית גנובה. בעל הרכב

התנגד קצת, אז רצחתי אותו והגופה בתא המטען..."

השוטר ההמום מזמין את כל צמרת המשטרה.

המפקד הבכיר ניגש אל הגברת ומבקש ממנה לראות את תא המטען.

האישה מראה לו אך הוא לא רואה שום גופה.

הוא מבקש לראות את רשיון הנהיגה והגברת מציגה לו אותו.

הוא מבקש לראות את הביטוח ואת רשיון הרכב והיא מראה לו.

המפקד הבכיר שואל אותה המום: "איך זה יכול להיות? השוטר

אמר שאין לך רשיון נהיגה, אין לך רשיון וביטוח רכב, ויש

לך גופה בתא המטען!"

"בטח", אומרת האישה, "עוד מעט הוא גם יגיד לך שעברתי באור אדום".

אני גם זוכר איך נלחצתי מסוליית חשיש, קילו גראס ו10 גרם קוק מתחת לגלגל רזרבי ששכחתי מהם לגמרי.

לא משהוא רציני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר יכול לעכב אותך עד 3 שעות :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם זוכר איך נלחצתי מסוליית חשיש, קילו גראס ו10 גרם קוק מתחת לגלגל רזרבי ששכחתי מהם לגמרי.

לא משהוא רציני...

שטויות, גם אני פעם שכחתי ארוחת בוקר בתא המטען..

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...