Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי עוד רכב זהה לשלי לחלפים, משתף אותכם

Valve
שימו לב! השרשור הזה בן 5425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דעתכם?

על קניית עוד רכב זהה לשלי צבע ושלדה נקיים מנוע נקי הכל חדש ועובד מלבד גיר שמשתלב רק להילוך ראשון שני אבל ניתן לתיקון.

הרכב עם טסט אבל הורד מהכביש כמובן, נוסע יפה, אני מאוד שמח ורוצה לשתף אותכם ולשמוע את דעתכם על הרעיון.

הרכב ממחר בבוקר יפורק כל חלק שחסר אצלי יתוקן, ואני גם מכוסה לחלקים מכניים או חיצוניים בשעת צורך חס וחלילה.

מה דעתכם על הרעיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה רכב נוסף לפירוק, עם קיט של m3. לקחתי הרבה דברים מהאוטו אבל הבעיה התחילה כשהשכנים התחילו להתלונן אז נאלצתי למכור. ברשיונות שלה אגב היה רשום "רישום קודם:עזה":lol:

dsc00170yv7.jpg

dsc00173xz1.jpg

dsc00169cy3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה היה הפוך.

הרכב הראשון הפך לטוטאל לוס (BX - מספיק לעקם דלת)

אז קניתי עוד אחד כדי שיהיו לו חלקים ושלא ישתעמם לבד כל היום בחניה.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע על קורולה 92 לחלקים ?

לא מייבאים מנוע קרבורטור והקומבינה הישראלית להעביר ראש קרבורטור ישן שלי לבלוק הזרקה מייבוא לא מתאימה לי.

יש הבדלים , אפילו שהאוטו ייסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...