Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה צפויה להיות ההשפעה של המיסוי החדש (הירוק) על ייבוא רכב אספנות?

elads
שימו לב! השרשור הזה בן 5433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3727889,00.html

מה צפויה להיות ההשפעה של המיסוי החדש (הירוק) על ייבוא רכב אספנות?

התוכנית אמורה להסתמך על נתוני ייצרן, אבל מרבית מכונות האספנות לא ניבחנו בזמנו והנתונים לא קיימים.

נישאלת השאלה: האם יחול מלא המס על כל מכונית אספנות שתיובא החל מ 1 אוגוסט? מה בנוגע לרכב אספנות בעל מנוע קטן?

מעניין אם יהיה אפשר לשלם מס לפי בדיקה מקומית?

האם מועדון החמש (אני חבר) מתכוון להסדיר את הסוגיה עם משרד התחבורה?

תודה

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה בכתבה שהמדינה הולכת גם לעודד שימוש בביו דיזל, שלדעתי זה צעד מבורך מאוד,

אבל לא נכתב יותר מדי על כיצד זה יבוא לידי ביטוי. אני מקווה שזה יהיה ע"י עידוד ייצור בדמות תמלוגים והקלות למי שמייצר ביו דיזל, ופטור ממס, או הורדת מס על ביו דיזל.

בעניין ההשפעה על רכבי אספנות, אני לא חושב שתהיה פגיעה ברכבי אספנות, אבל במידה והרוחות ינשבו בכיוון, אני מצפה מהמועדונים הפועלים מול הרשויות לפעול בנידון.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...