Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלבים משתינים ולא באסלה

בני ל
שימו לב! השרשור הזה בן 5429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

מה עושים אם בעית השתנה של כלבים על כיסוי הרכב שלי?

יש אולי חומר שגורם לכלבים שאו יפול להם הזייייייייי? או יעביר להם את ההנעה מלהשתין דווקא על הכיסוי של הרכב שלי.

תודה לכול המשיבים מראש.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה..

כיסוי הרכב שלך הפך לסוג של תיבת דואר לכלבים.

בצורה הזאת הם משאירים הודעות מאחד לשני על זה שהם היו באיזור :lol:, ולכן כל כלב שיעבור ליד הכיסוי, ישתין עליו.

תוריד אותו, תחליף מקום החניה (לפחות זמנית) ואם אתה לא יכול בלי הכיסוי, אולי תקנה כיסוי חדש (ספק שתרצה לכבס את הנוכחי).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לספארי ברמת-גן ובקש 'חבילת' חרא של אריות ותניח בקרבת הרכב שלך.

שום כלב לא יתקרב למרחק של פחות מ-25.85 מטר לרכב שלך.

יש אנשים שעוד שמכסים את הרכב עם כיסוי כהגנה מפני השמש ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום כלב לא יתקרב למרחק של פחות מ-25.85 מטר לרכב שלך

בעיקרון, מדובר באגדה אורבנית (למרות שדיווחים מחו"ל טוענים במשנה תוקף שיש בסיס לשמועה).

בכל מקרה, החוק בארץ אוסר לסחור בחיות בר, שאריות, גופות, פוחלצים,עורות, איברים ותוצרת שלהן ולכן הספארי לו ימכור ולא יתן במתנה שום דבר שקשור לחיות שלו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון, מדובר באגדה אורבנית (למרות שדיווחים מחו"ל טוענים במשנה תוקף שיש בסיס לשמועה).

בכל מקרה, החוק בארץ אוסר לסחור בחיות בר, שאריות, גופות, פוחלצים,עורות, איברים ותוצרת שלהן ולכן הספארי לו ימכור ולא יתן במתנה שום דבר שקשור לחיות שלו.

מצטער לחלוק עליך אבל זאת שטות - לפחות בפועל.

יש לי חבר שעובד בגן חיות בחיפה (כן במרכז הכרמל יש אחד כזה) והוא מספר שאנשים באים לקחת חרא של אריות. לא יודע אם יש מסחר בכסף עבורו אבל הם מקבלים את החרא הזה ומשתמשים בו כדי להרתיע חיות אחרות מלבקר אצלהם.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה למרוח קצת חומץ בתחתית הכיסוי. כלבים בד"כ מתרחקים מזה.

לא מבטיח שזה יעזור אבל שווה לנסות. בטוח יותר פשוט מלאסוף צואה של אריות...

לפני שאתה מורח את החומץ תעשה כביסה לכיסוי, להסיר את כל השאריות.

nissan silvia s14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את זה

http://www.all4pet.co.il/sg_product~9879866~22~96.htm#

יש גם בג'ל

http://www.petplanet.co.il/product.asp?id=418

לא ניסיתי בעצמי.

עם חתולים ניסיתי פלפל צ'ילי גרוס וזה עובד. אולי גם עם כלבים:roll:

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לשטוף טוב טוב את הכיסוי עם חומר ניקוי ואולי אפילו להשרות את הכיסוי בגיגית עם אבקת כביסה או משהו בסגנון.

אחרי שזה יבש, תמרח באזור ההשתנה משחת בן גיי, זה מרחיק כלבים וסביר להניח שזה יימנע מהם גם להשתין על הכיסוי. מה שכן צריך למרוח כל יום כדי שהריח של המשחה ישאר, אין צורך למרוח כמויות, מספיק כמה נקודות על הכיסוי. אני מאמין שאחרי שבוע של מריחה חוזרת העניין יפסיק לגמרי ולא תצטרך למרוח יותר את הכיסוי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

quote]

זו לא אגדה אלא המציאות. כאשר אני מטייל עם הכלבה בפארק הלאומי שהינו צמוד לספארי וקיר גבוה חוצץ בין הפארק הלאומי לספארי והריחות של האריות או ההפרשות נקלטים בחיישנים :shock: של הכלבה היא מסרבת להמשיך את הטיול במסלול הצמוד לאריות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תרסיס אנטי שתינה מיוחד לכלבים שאפשר לרסס על רהיטים, שטיחים וכו' שלא רוצים שהם ישתינו שם.

יש לזה מעין ריח אורנים קצת חריף.

להשיג בכל חנות לחיות.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום כלב לא יתקרב למרחק של פחות מ-25.85 מטר לרכב שלך.

יש אנשים שעוד שמכסים את הרכב עם כיסוי כהגנה מפני השמש ?

שבת שלום.

תראה מרק גם לי אם היתה פרה ורודה לא היתי צריך לכסות אותה בשמש ישר היתי מעלה אותה על הגריל :shock: אבל!!!

אם תציץ בסימלון שלי תראה את שתי "הפרות" שלי וכן הם לא אוהבות לא שמש ולא עיניים זרות!

לגבי הרעיון של החרה אני מפחד שאם אני יניח חבילה של חרה ליד הרולס שלי או הרנו שלי עוד יבוא אריה או נמר ויתחרמן לי על הספר לא לא לא!!! :lol:

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לחלוק עליך אבל זאת שטות - לפחות בפועל.

יש לי חבר ....

לפני שאתה אומר על משהוא שטות, תבדוק את העניין לעומק.

כל האגדות האורבניות מתחילות ב"יש לי חבר..." ולא משמום מה ב "אני בעצמי מקבל מגן החיות 2 ק"ג כל שבוע"

מה שחבר שלך מספר לך, יכול להיות סיפורי סבתא (ויכול גם להיות שהוא עושה עבירה על חוקי המדינה וחוקי גן החיות והוא אפילו לא יודע את זה), אני לעומת זאת, בעקבות ההודעה הזאת שלך הרמתי טלפון לגן החיות בחיפה וביקשתי לבוא לאסוף קצת צואת אריות בכדי להבריח כלבים.

אתה מוזמן לעשות זאת בעצמך ולגלות איזה תשובה קיבלתי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...