Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרך לטפל בביצה על הרכב (נערך)

שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אני אספר את הסיפור בקצרה,בשבועות ילדים קטנים כניראה שיחקו ביניהם עם ביצים בשכונה ועפה ביצה ונשברה על הרכב,וכל החלמון וכל מה שיש בביצה היה על הרכב והתייבש ככה.היום אמא שלי לקחה את הרכב לשטיפה ואמרו לה שהם לא יכולים להוריד את זה והם מפחדים לפגוע בפח.אמא שלי אמרה לי את זה ואני חשבתי שסתם מנסים לעבוד עליה וניסיתי עם מיים חמים להוריד את זה (מתוך חשיבה שהביצה תרתח ותהיה במצב שאפשר פשוט לנגב אותה)אך כמה שלא ניסיתי עם המיים לא הצלחתי ,לא ניסיתי עם חומרי ניקוי אחרים כי אני פוחד לפגוע בצבע אז לפני שאני הולך לפחחות בגלל זה אם יש למישהו עצה זה ממש יחסוך לי כאב ראש וכסף.

תודה מראש לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

שלום לכולם

לפני כחודש נשברה ביצה ונרחה על הדלת האחורית של הרכב. ניסיתי להוריד מיד את הכל כי אני יודע שחלבון הביצה מסוכן לשכבת הלקה.

אחרי כמה זמן שמתי לב שלא הורדתי הכל וכאמור עבר כחודש מאז. עדיין יש כמה טיפות יחסית גדולות של חלבון מיובש על הדלת האחורית שלא ירדו ברחיצה.

מבקש המלצה לשיטה או חומר בכדי להוריד את הכתמים המעצבנים האלה, רצוי בלי לפגוע בצבע מן הסתם.

הרכב הוא דייהטסו טריוס, בצבע כסוף מטאלי.

תודה מראש לכולם

Skoda Van+ '98 -> Citroen Berlingo '00 -> Citroen ZX '93 -> Suzuki Swift '91 -> Suzuki Jimny '09-> Daihatsu Terios '11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להניח סמרטוט רטוב מאוד (ובמקום מוצל) על הנקודות המלוכלכות עד להתרככות מוחלטת.

לאחר שהעסק יתרכך תוכל לנקות עם סמרטוט טבול במים וסבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בצד אז אי אפשר להניח שום דבר. לא בטוח לגבי פגיעה בצבע, עצם נסיון ההורדה עלול להביא לשיפשוף הלקה.

Skoda Van+ '98 -> Citroen Berlingo '00 -> Citroen ZX '93 -> Suzuki Swift '91 -> Suzuki Jimny '09-> Daihatsu Terios '11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

אהלן חברים,

אתמול הלכתי לנקות את האוטו חיצונית במכונה ולצערי היא לא הורידה ביצה שזרקו לי על הרכב והתייבשה שכנראה מחג שבועות. למישהו יש רעיונות איך לנקות את זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס, אבל אין דרך להוריד. הביצה יצרה נזק ללכה ולצבע.

שתי ילדות של שכנה שלי בעבר זרקו ביצים על הוולקן שהיתה לי. לא ידעתי מי זה היה. צבעתי מחדש את הגג.

אח"כ תפסתי אותן זורקות ביצים על רכב אחר שהיה לי. הן שטפו דיפנדר ארוך עד שהייתי שבע רצון מהתוצאה.

הן לא זרקו יותר ביצים על אף אחד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בעובי/סוג הלכה,ומשך הזמן שהביצה "נחה" על הרכב.

יש מקרים שפוליש יכול לטשטש את האזור.

יש מקרים שזה חודר את עובי הלכה עד הצבע - במקרה כזה? הצבע אבוד. (צביעה מחדש)

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...