Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משענות "אפטר מרקט" נגד צליפת שוט וכדומה, שווים משהו?

S^M
שימו לב! השרשור הזה בן 5440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה בכותרת.

חשבתי שכדי לקנות משום שכידוע צליפת שוט היא בלתי נמנעת בדרך כלל, ועלולה לגרום נזק רב.

הסתכלתי על המוצר הזה בוואלה! שופס (היחידי שמצאתי), למישהו יש ניסיון עם כאלה דברים? כנ"ל מגיני חגורות שמציעים שם.

גימיק או תוספת חשובה?

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק היום "התקנתי" אחת כזאת בצד של הנהג.

זה חלק מזוג שאימי קנתה באוטודיפו בזמנו.

מרגיש מצויין, מאוד נוח והכי חשוב מצמצם את המרחק הפנוי למאחורי הראש למינימום (פחות מ5 סנטימטר).

לדעתי בתאונה חלילה, המרחק הקטן הזה יכול להפחית בהמון את אפקט צליפת השוט.

הכרית בנויה מספוג אחד רך שנעים למגע עם הראש ומאחוריו מספר ספוגים שטוחים ויחסית קשיחים, כך שכל אחד יכול לכוון את המרחק כפי שהוא רוצה.

באופן כללי נראה לי שווה ומומלץ, אבל אם אפשר, יש להרכיב ולראות/להרגיש לפני הרכישה, יתכן וזה יהיה יעיל יותר או פחות בהתאם לרכב.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזיק זה בטוח לא. יש לי משהו בסגנון ברכב שלי עשוי עור, מאוד נוח סה"כ.

זה "מקרב" את משענת הראש לאזור הראש והצוואר וכך מקטין את האפקט של צליפת השוט.

-עריכה-

בדיוק מה ש-LOCUS רשם. יש כאלה מתכווננים וצריך להרכיב על הרכב כדי לדעת אם זה יושב טוב.

נ.ב.

LOCUS, יש לנו אותו מס' הודעות :)

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לכופף את משענת הראש קדימה וזהו?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט רכבים גם עממיים כמו 307 כמובן 308,גולף וכו שמגיעים עם מנגנון במשענת הראש שמונע צליפת שוט ע"י תזוזה מהירה קדימה של משענת הראש של הכסאות הקדמיים במקרה של תאונה,כתוצאה יש תמיכה לצוואר וצליפת הראש נמנעת,אני חושב שכל הפטנטים למכירה לא ממש יעזרו בוודאי שלא כמו מנגנון מקורי של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהרבה מכוניות, גם עם כיפוף המשענת קדימה עדיין קיימת תנועה בין הראש למשענת. זה מצב שאינו רצוי.

בדוק כאן http://www.thatcham.org/ncwr/index.jsp?page=147 את המכונית שלך, אם הציון שלה לא טוב כדאי מאוד להתקין את הכרית, המצאה ישראלית מצוינת. חבל רק שהמחיר מופקע ושהפסיקו לשווק אותן באוטו דיפו.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו, אני יושב כמו שצריך ברכב, משענת ראש מעל גובה העיניים, כרית ראש צמודה וכל זה.

הרעיון הוא רק לקרב את הכרית לראש? כי אצלנו כמעט ואין מרווח בין הראש לכרית.

חשבתי שזה מעין מנגנון להחזקה טובה יותר של הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוכמה היא לא סתם להטות את המשענת קדימה במקרה של תאונה מאחורה זה מאד לא מומלץ ויכול לגרום לנזק נוסף.אין פיתרון מוצלח אלא אם זה חלק ממנגנון מקורי ברכב שמטה את המשענת רק במצבים מסויימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מטה את המשענת, אני יושב (וכך גם בנוי הכסא, יש רכבים שלא) עם הראש קרוב, זה הכל.

חוץ מזה, משענת אמורה להיות מוטת באלכסון (בצורה כזאת O/ - הO מסמל ראש) על מנת להגן על הצוואר כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...