Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענפי עץ גדול נפלו על רכבי בחניה,העץ של הבניין השוכן,יש נזקים מזעריים.

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 5438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב.

לפני כחצי שעה אמא שלי קוראת לי דחוף,למראה עין אני רואה ענפים של עץ אשר נמצא על שטח השכנים על רכבי!

כבר פעם שניה שהמקרה קורה אך בפעם הקודמת לא נגרם נזק.

בנוסף לשכנים הללו יש שיחים עם קוצים שניתן לראות בחלק מהתמונות,את השיחים הללו אני כל חודש+- גוזם כדי שלא ישרטו את הרכב ולא אותי כאשר אני יוצא מן הרכב(חניה צפופה לכן אין הרבה מרחב יציאה מהדלת).

הפעם ישנם מספר שריטות וחריצות בצבע הרכב והחלטתי לא לשתוק.

אמרתי לאימי שתגש מחר אל ועד הבית בבנין השוכן לידנו ושתאמר לו שאני הולך לקבל הצעת מחיר לגבי פוליש לצבע ושהתשלום יהיה עליהם.

אשמח אם תוכלו להגיד לי האם הדבר נשמע הגיוני\לא הגיוני.

מעצבן שאני משתדל לגזום את השיחים כדי שהצבע לא ישרט וזה מה שקורה בסופו של דבר.

תודה,בן.

BEN_0949.jpg

BEN_0951.jpg

BEN_0953.jpg

BEN_0978.jpg

BEN_0982.jpg

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך מוריד את כל הענפים והשיחים אשר פולשים לשטח הבית שלכם.

לא יעלה על הדעת שהצמחייה של השכנים תעשה לרכבך (שבטח אתה מנסה לשמור עליו מאוד) נזק!

נשמע לי מאוד הגיוני ואפילו מומלץ ללכת לשכניך ולהגיד להם על ההצעת מחיר ושישלמו. מה זה פה הפקרות?!

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתדל להוריד אבל אני חייל,אין לי מאיפה להביא מסור לגזום את הענפים ההלו של העץ.

את השיחים אני מוריד אולם לא נראה לי מאחריותי(למרות שזה מדאגתי) להוריד את הענפים של העץ הנ"ל.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תקדים רפואה למכה לפני שהם גודלים בצורה כה פראית.

לך לשכנים שלך בכל פעם שאתה רואה שהשיחים חורגים מגודלם ופולשים לשטח שרכבך חונה בו, ופשוט תגיד להם בצורה מנומסת שאתה מבקש מהם לגזום את הענפים הגסים ע"מ שלא יקרו מקרים מצערים כאלו בעתיד.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אני מאוד מצטער בשבילך זה דבר נורא מרגיז אני מבין את העצבים שעוברים עלייך .

דבר שני אני מקווה שהכל יעבור בסדר ותקבל את הכסף שמגיע לך על התיקון .

אחרי שהכל יסתיים ותקבל את הכסף ותתקן את הרכב אני ממליץ לך פשוט להיכנס להם לגינה ולהוריד את כל השיחים חד וחלק , עם הם לא מצליחים לשמור עליהם וזה גורם נזק לרכוש אין סיבה שלא תעשה את זה .

Audi A4 2002 2.4 V6

פשוט כי הגיע הזמן להתקדם ! 8)

206CC לעולם נזכור :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) דרוש את הנזק שנגרם לך עכשיו (הצעת מחיר מצורפת) בצורה מנומסת ובכתב. ישלמו טוב. לא ישלמו ,ישלמו בבית משפט לתביעות קטנות.

2) באותו מכתב או במכתב נפרד תודיע להם כי בכל פעם שהעץ יחדור לשטח הגינה שלכם , אתה נותן להם התראה, ואם תוך 3 ימים הם לא מטפלים בכך, תזמין גנן שינסר את הענפים ואת החשבון שלח אליהם. ההמשך כמו בחלק הראשון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השיחים פולשים לשטח שלך, אתה יכול להוריד אותם, על פי רוחך.

לא יתכן שעקב עצלנות מצידם הרכב שלך יפגע ויהרס(או ישרט).

נשמע הגיוני ביותר לדרוש פיצוי בעד הנזק שנגרם.

ישתבח הבורא, שגם היום אני נמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם כן.

השיח שלהם - האחריות שלהם.

בדיוק כמו שהאחריות הייתה שלהם אם הילד שלהם היה שובר לו חלון עם מחבט בייסבול.

בכל מקרה, אני כנראה הייתי נפטר מהעץ (או לפחות חלק ממנו) הרבה לפני שזה היה מגיע למצב הזה, אבל זה רק אני, ואני די אימפולסיבי ומתעצבן בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתעצבן,האמת אני מאוד רגוע:)

כבר כתבתי,אין לי את הכלים להוריד את הענפים ההלו ואני לא מתכוון לרכוש כאלה.

מחר אימי תגש לוועד הבית שלהם ותספר להם מה קרה,אם הם יסרבו לשלם נמצא דרכים אחרות.

תודות על העזרה,בנוסף יש למישהו את המספר של בעל המקצוע ירון? (מומחה בתחום הפוליש,ווקס).

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם כלכך בטוחים שחובת השכנים לגזם את השיחים שלהם שצומחים לגינה של חבר הפורום?

בטח שחובתם של השכנים לגזום את השיחים שפולשים לגינה של חבר הפורום, מה אם אני אגיד לך שחבר הפורום יכול להזמין גנן בשביל להוריד את השיחים והשכנים יאלצו לשלם לגנן? (זהו החוק). :)

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודות על העזרה,בנוסף יש למישהו את המספר של בעל המקצוע ירון? (מומחה בתחום הפוליש,ווקס).

לפי דעתי יש כמה שריטות על הרכב שפוליש לא יוריד, עדיף לעשות צביעה, בכל מקרה התשלום הוא של השכנים

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...