Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי SX4 2009 או מאזדה 2 2009?

The-Crush
שימו לב! השרשור הזה בן 5440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים הנני חדש

ואני מתנצל מראש אם זה לא ככה כותבים את התרד.

אני שוקל לקנות אחד משני הרכבים האלה סוזקי SX4 2009 החדשה או מאזדה 2 החדשה של 2009 ושניהם קרוב ל110,000 ואנני יודע במי לבחור.

אודה לכם אם תוכלו לייעץ לי איזה מהם הרכבים הנ"ל טובים ולמה?.

שוב תודה לכל העוזרים.

וכמו כן אני קונה את הרכבים מהיצרנים שלהם הכוונה מהחנות הדגל של החברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום וברכה.

שני הרכבים מקבוצות שונות.

מאזדה 2 זה רכב סופר מיני

סוזוקי SX4 משפחתית קטנה.

מה לייעץ לך?

איך אפשר לדעת מה מתאים לצרכים שלך, מבלי שתכתוב, לפחות :

כמה אנשים יסעו ברכב?

האם יש צורך בבגאז' בגודל סביר (במאזדה הוא קטן הרבה יותר)?

על איזה דגם של סוזוקי אתה מדבר: סדן או 5 דלתות?

למיטב ידיעתי, רק סדן מגיע עם בקרת יציבות (מערכת בטיחות חשובה, שיקול בין החשובים בהחלטה בבחירת רכב).

לכן אולי תכתוב בקצרה, מה הדרישות שלך מהרכב בסדר עדיפות כלשהו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מהסוף - במקרה של סוזוקי כדאי לבדוק גם את סוכניות המשנה ולא רק את הסוכנות המרכזית של היבואן, לפעמים בסוכניות המשנה יש מבצעים והטבות שקשה עד בלתי אפשרי לקבל אצל היבואן עצמו.

מי מהרכבים טוב יותר? לדעתי ההשוואה הנכונה צריכה להיות בין מאזדה 2 לסוזוקי סוויפט ולא לSX4, שלמרות שהיא מגיעה במרכז 5 דלתות קומפקטי ובמחיר מפתה היא בקטגוריה שונה מהמאזדה 2.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום וברכה.

שני הרכבים מקבוצות שונות.

מאזדה 2 זה רכב סופר מיני

סוזוקי SX4 משפחתית קטנה.

מה לייעץ לך?

איך אפשר לדעת מה מתאים לצרכים שלך, מבלי שתכתוב, לפחות :

כמה אנשים יסעו ברכב?

האם יש צורך בבגאז' בגודל סביר (במאזדה הוא קטן הרבה יותר)?

על איזה דגם של סוזוקי אתה מדבר: סדן או 5 דלתות?

למיטב ידיעתי, רק סדן מגיע עם בקרת יציבות (מערכת בטיחות חשובה, שיקול בין החשובים בהחלטה בבחירת רכב).

לכן אולי תכתוב בקצרה, מה הדרישות שלך מהרכב בסדר עדיפות כלשהו.

קודם כל תודה שעניתם לי :)

שנית לגבי SX4 מה שראיתי אצלם בתצוגה היה משהו עם ESD או משהו כזה והמחיר שלו הוא 110,000 עם התוספות וזה נראה לי כמו מיני גייפ קטן כזה ,ולגבי הנסיעות אני נוסעה לעבודה וללמודים בעיקרון ומספר אנשים שנוסעים הם בדרך כלל בין 1-4 איש אבל רוב הזמן אני אנהג לבד .

נתחיל מהסוף - במקרה של סוזוקי כדאי לבדוק גם את סוכניות המשנה ולא רק את הסוכנות המרכזית של היבואן, לפעמים בסוכניות המשנה יש מבצעים והטבות שקשה עד בלתי אפשרי לקבל אצל היבואן עצמו.

מי מהרכבים טוב יותר? לדעתי ההשוואה הנכונה צריכה להיות בין מאזדה 2 לסוזוקי סוויפט ולא לSX4, שלמרות שהיא מגיעה במרכז 5 דלתות קומפקטי ובמחיר מפתה היא בקטגוריה שונה מהמאזדה 2.

אני חשבתי גם על הסוויפט אבל ראיתי שזה כמעט אותו מחיר עם SX4 אלא רק הבדל של 2000 שקל ולא יותר אז אמרתי שאני אלך לSX4 החדש וזה נראה לי שזה 5 דלתות

SX4 האטצ'בק מגיע עם ESP היום.

היא כן ברת השוואה למאזדה2 כי היא יושבת על פלטפורמה של סוייפט.

כמו שהבחור הזה אמר זה הרכב שראיתי היום ביבואן הרשמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר ה SX4 חמש דלתות החל מהחודש נמכרת עם ESP.

אם הבחירה היא רק בין המאזדה 2 ל SX4 אז ה SX4 נותנת תמורה הרבה יותר טובה לכסף, עם רכב בטיחותי, מאובזר, נוח וגדול מהמאזדה 2. היתרון של המאזדה מתבטא במנוע 1,500 (ל SX4 יש 1,600) וסביר להניח שיהיה יותר פשוט לחנות אותה במקומות צפופים. מעבר לזה אני לא רואה שום סיבה למה להעדיף את המאזדה 2 על פני ה SX4.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר ה SX4 חמש דלתות החל מהחודש נמכרת עם ESP.

אם הבחירה היא רק בין המאזדה 2 ל SX4 אז ה SX4 נותנת תמורה הרבה יותר טובה לכסף, עם רכב בטיחותי, מאובזר, נוח וגדול מהמאזדה 2. היתרון של המאזדה מתבטא במנוע 1,500 (ל SX4 יש 1,600) וסביר להניח שיהיה יותר פשוט לחנות אותה במקומות צפופים. מעבר לזה אני לא רואה שום סיבה למה להעדיף את המאזדה 2 על פני ה SX4.

איתמר.

הממ...אני חושב שאני אלך על SX4 כיון שהוא יותר בהכל ...על פי הסרטון הזה אני רואה שיש לו הרבה להציע מאשר המאזדה 2

AmYp9gyQDfg דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי והיה לו את כל זה להציע :wink:

90% מהכתבה לא רלוונטית, לארץ לא מגיע דגם ה 2 ליטרים 4X4 שרואים בכתבה. גם אין אפשרות לגיר ידני ול "קרוז קונטרול".

מצד שני באמת מדובר ברכב מאוד מרווח (בטח בהשוואה לסופר מיני), תנוחת נהיגה טובה ומאוד קל להיכנס ולצאת ממנו (ואני כמעט 1.90).

הדבר היחיד שמציק לי בו הוא קורות ה A הקדמיות (שגם מוזכרות בכתבה) שמאוד מגבילות את שדה הראייה בסיבובים ופניות, אך בהחלט אפשר להתרגל לכך. מצד שני רוב הרכבים מגיעים היום עם דש-בורד גבוה וקורות עבות, ככה שהוא לא יוצא מן הכלל.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי והיה לו את כל זה להציע :wink:

90% מהכתבה לא רלוונטית, לארץ לא מגיע דגם ה 2 ליטרים 4X4 שרואים בכתבה. גם אין אפשרות לגיר ידני ול "קרוז קונטרול".

מצד שני באמת מדובר ברכב מאוד מרווח (בטח בהשוואה לסופר מיני), תנוחת נהיגה טובה ומאוד קל להיכנס ולצאת ממנו (ואני כמעט 1.90).

הדבר היחיד שמציק לי בו הוא קורות ה A הקדמיות (שגם מוזכרות בכתבה) שמאוד מגבילות את שדה הראייה בסיבובים ופניות, אך בהחלט אפשר להתרגל לכך. מצד שני רוב הרכבים מגיעים היום עם דש-בורד גבוה וקורות עבות, ככה שתמרון עם כל רכב מודרני משול לנהיגת טנק.

איתמר.

כן אני מניח שאפשר להתרגל לחלון של A אז אני חושב וכנראה אני אלך לSX4 אלא אם יש משהו אחר שהמאזדה 2 יכול להציע לי שאין בSX4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מניח שאפשר להתרגל לחלון של A אז אני חושב וכנראה אני אלך לSX4 אלא אם יש משהו אחר שהמאזדה 2 יכול להציע לי שאין בSX4

הנאה מנהיגה :-P

ואקוסטיקה טובה מאוד (למי שאוהב מערכות) :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי SX4 כבר משווקת זמן מה בארץ בהצלחה נאה, וכעת הגיע תורה של גרסת ההאצ'בק של המכונית, המכונה סוזוקי SX4 האצ'בק. למעשה, גרסת הסדאן הוצגה רק חודשים מספר לאחר הצגת גרסת ההאצ'בק, וזאת משום שבסוזוקי כיוונו לשוק האירופאי, הידוע בחיבתו למרכב 5 הדלתות. סוזוקי SX4 האצ'בק חולקת את הפלטפורמה עם פיאט סדיצ'י (שאינה משווקת בישראל), ויש לה מכלולים משותפים רבים עם המכונית מתוצרת היצרן האיטלקי.

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3177387,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגב הייתי שוקל גם את הניסן נוט, היא נמכרת כרגע בהנחות מפליגות אצל היבואן, היא בתצורה של חמש דלתות מרווחת למדי, ויותר קצרה מה-SX4.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...