Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית הורדה מ Rapidshare בשימוש ב DAP9 בWIN7/VISTA

TheWolf
שימו לב! השרשור הזה בן 5364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

הבעיה שיש לי אולי לא כל כך מוכרת אבל אני אנסה בכל אופן.

אני משתמש בDAP9 חוקי עם רישיון, היה מותקן על WINXP ופעל ללא בעיה.

עברתי לWINDOWS 7 ואז בעיה ספציפית החלה לעלות ומפריעה לי מאוד.

ב DAP ישנה אפשרות לעשות IMPORT לרשימת קבצים מקובץ טקסט ואחרים של רשימות קבצים להורדה כך שיטען את כולם אוטומטית ולא צריך לגרור אחד אחד לחלון או לBASKET.

כאשר בוחרים בקובץ הטקסט התוכנה מעלה חלון בו מופיעים כל הקבצים אשר ניתנים להורדה ומאפשרת לבצע אימות של גודל הקבצים מול השרת טרם ההורדה.

אני מוריד מRAPIDSHARE, ומי שמכיר, אז אם אתה רשום שם אז בפעם הראשונה כשמורידים מאחד השרתים קובץ צריך לרשום את פרטי ההרשמה שלך, אז נוצרת עוגייה במחשב וכך המחשב מזהה שאתה חבר ברפידשר ומאפר לך להוריד את כל הקבצים הבאים ללא הכנסת הפרטים עד תום תוקף העוגייה.

כשהיה מותקן לי XP לא הייתה בעיה ותמיד הייתי מקבל נתונים טובים של גודלי הקבצים שאני רוצה להוריד כשעשיתי VERIFY.

כעת לאחר שהתקנתי WINDOWS 7 (קורה לי גם בVISTA) כשאני עושה VERIFY לרשימת הקבצים, גודלם מופיע כ13K.

13K אומר שיש להכנס לדף ברפידשר לבצע אימות מול השרת כדי להוריד את הקובץ. כלומר הוא רוצה אישור כל פעם מחדש על כל קובץ.

חיפשתי בגוגל פתרונות אבל לא מצאתי תשובה.

עוד לא פניתי לDAP בשאלה הזו, חשבתי אולי מישהו כאן נתקל בזה.

אשמח לעזרתכם,

המוריד המתוסכל,

ארז.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית ל-rapidshare אני משתמש בתוכנה אחרת.

Jdownloader. חינמית ומאפשרת חשבון פרמיום/פשוט, מבצעת אימות שהקובץ זמין להורדה ובמקרה של חשבון פשוט (שבו צריך לחכות 15ד' בין קובץ לקובץ) מחכה לבד. אני שם בלילה ובבוקר כל מה שרציתי ירד.

*תקפיד להוריד קודם גרסת Java אחרונה אחרת התוכנה תתקע.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות.

עדיין לא מצאתי תשובה לבעייה שלי, אני אפנה במייל לתמיכה של התוכנה ואולי ידעו לפתור אותה.

בינתיים משתמש בRaGet שבאמת פשוטה מאוד ונוחה להורדת מספר רב של קבצים.

עדיין יש פונקציות של DAP שחסרות לי אבל מקווה שהכל יפתר עם הזמן.

שוב תודה,

ארז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עדכון,

נפתרה הבעיה המציקה.

שמתי לב שזו בעיית קוקיס.

מסתבר ש DAP לא מסתדרת עם הקוקיס של FireFox ו IE כאשר מותקן בVista/7.

אפשר להתגבר על הבעיה פשוט ע"י שימוש בדפדפן הפנימי של תוכנת הDAP ושתילת קוקיס ל Rapidshare ממנה.

אחרי כן ההורדות מזוהות בגודלן המקורי ואין צורך להזין פרטים בדפדפן שוב על מנת לקבל את הקובץ.

סתם חשבתי לעדכן. (בפורום רכב על בעיית אינטרנט ממש לא קשורה..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...